Primerljivost parcel (Roje-Ambrus)

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik noker pravi:
NE MORE BITI RES !!! WTF

RES NE !!!!!!!!!

Zdaj pa povsem zares: sledil bo mail poln negodovanja, kritik ter neodobravanj tistih, ki to omogočajo, na koncu pa bo pridane še grožnja. In to povsem resno. Sicer me poznate kot NOKER, vendarle me lahko kasneje, ko bo to (in če bo) potrebno, najdete prek IPja. Zakaj gre?

po tistem sem sklepal da boš nekomu poslal mail
grin1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Veš zakaj je zemljišče v Rojah po Čeferinovem mnenju (in ostalih) enakovredno tistemu v Ambrusu? V Ambrusu pač tolk dejansko je vredno, v Rojah maš pa Cgane za sosede pa spet ni nč vredno...
grin1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
aja, hehe, mal nerodno sem se izrazil .... sorry.
aplauz.gif


Noker

p.s. Moderatorji
strašno sem si zaželel titule "Mirko Strojan". A to gre?
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.330
5.848
113
pri taščici
Strinjam se z mnenji ki so že napisana in res Slovenska država sux.
Sicer pa kolega dela na "policiji" in vam lahko samo to rečem da je to drobiž, kolikor so Strojanovi tokrat stali državo. Ste pomislili koliko je stalo varovanje 24/7 specialcev in ostalega osebja? tistih 400 k€ ali kolikor pač že je drobiž. Me prav zanima kaj bi se zgodilo v podobnem priemru s slovensko družino.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Če že pravijo da cigane zapiramo v taborišča,dajmo vsaj enkrat naredit kar nam je očitano.
cool-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Stari brezveze anticiganstvo, EU je gipsy-frendly in tako moramo biti tudi mi, SLO. Za vsako ceno. Bruh.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.330
5.848
113
pri taščici
Saj tiste Roje po mojem občutku niso tako majhne. Drugač naj pa Drni še kak kontejner privleče, kakšni vojaški pogradi pa tudi še morajo biti kje. In vsak ki se ne bo "socializiral" bo premeščen na zaprt oddelek v Cigošvic na "prevzgojo"
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Itak si s tem škode ne moremo več naredit,ker je bila že narejena.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik PIC pravi:
A ze vsi nestrpno cakate na odlocbe dursa za dohodnino in napoved davka na kapitalski dobicek?
smile-1.gif


LP,
PIC
???

Ni letelo na tebe .. pac malce sarkazma, ker ostalim prebivalcem drzava ne bo nic podarila, prej vzela
smile-1.gif
.

LP,
PIC
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Če že pravijo da cigane zapiramo v taborišča,dajmo vsaj enkrat naredit kar nam je očitano.
cool-1.gif

jest sm za... če smo ksenofobi, pa nevemkajše, zakaj ne bi že izkoristili, saj nam ne bojo mogli nič novega očitat...
cheer.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Če že pravijo da cigane zapiramo v taborišča,dajmo vsaj enkrat naredit kar nam je očitano.
cool-1.gif

jest sm za... če smo ksenofobi, pa nevemkajše, zakaj ne bi že izkoristili, saj nam ne bojo mogli nič novega očitat...
cheer.gif

vse kar nam bodo lahko očitali je to, da smo ljudje besede
evil.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Če že pravijo da cigane zapiramo v taborišča,dajmo vsaj enkrat naredit kar nam je očitano.
cool-1.gif

jest sm za... če smo ksenofobi, pa nevemkajše, zakaj ne bi že izkoristili, saj nam ne bojo mogli nič novega očitat...
cheer.gif

vse kar nam bodo lahko očitali je to, da smo ljudje besede
evil.gif

tako je, oni še niso vidli kolk smo lahko ksenofobi...

Sicer pa kaj se bi sekirali če smo ksenofobi? To pomeni da pač ne toleriramo raznih parazitov z vseh koncev... Po moje oznaka sploh ni slaba...