Primerljivost parcel (Roje-Ambrus)

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Pri tem je tudi Čeferin dejal, da je vrednost nove parcele primerljiva s parcelo v Ambrusu, tako da ne država ne Strojanovi ne bodo oškodovani.


Kako je lahko parcela s stoječimi objekti, v Ljubljani,vrednostno primerljiva z nezazidalno parcelo 60 km izven Ljubljane ? Vsakršnje pojasnilo je dobrodošlo...





Pa še pismo Dedku Mrazu, najdeno med komentarji članka:


Citat:
Dragi Dedek Mraz,

Verjetno boš presenečen, ker letos pišem prav tebi. Božiček in Miklavž sta ti dan danes huda konkurenta, vendar mislim, da bo moja prošnja pri tebi najprej uslišana. Celo leto sem bila pridna in vestna učenka, žvečilne gumije sem vedno odvrgla le v koš za smeti in v šoli nisem manjkala niti enkrat! Veš kaj ti bom zaupala,... letos nimam kakšnih otroških želja, vendar bi rada, da mi omogočiš brezskrbno in lagodno življenje. Saj ni problem hoditi v šolo, ampak če mi ni treba- veš, da bom presrečna! Pa tudi življenje v bloku je še kar prijetno, ampak če mi ponudiš hišico v gozdu, ki je brez naslova- ja to bo pa pravljica! Veš, mami pa ati si vedno skačeta v lase, ko je potrebno plačati tiste davke- pa mislim, da meni tega ne bo treba! Pa tudi izpit za avto ful stane- jaz bi te pa prosila za tistega "medkrajevnega". In ko bom velika, hočem imeti veliiiko otrok! In hočem, da se vsi ministri in župani zbudijo sredi noči, če si bom kaj zaželela! in moje želje naj čuva posebna specialna policijska enota! Veš kaj Dedek Mraz- letos mi lepo prinesi -status Roma!
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Če si Romi v igri, država ni nikdar oškodovana....resno razmišljam o nakupu nezazidljvega zemljišča v kakih rovtah vsaj 50 km iz Ljubljane. Potem bom zahteval menjavo za parcelo v Ljubljani, seveda s hišo na njej.
Zakaj Čeferin ni omenil tega, da bomo vzdrževanje objekta (elektriko, vodo, kabelsko....itd.) plačevali državljani? Tega nikakor ne morem razumeti, zakaj se bo tej črni kriminalni združbi vse to plačevalo?
A je Čeferin morda pomislil, koliko bo sedaj padla cena zemljišču v Rojah in okolici? Mislim, da bi morali vsi okoliški prebivalci prejeti odškodnino za izgubo vrednosti premoženja, poleg tega pa morajo biti upravičeni tudi do varovanja pred to drhaljo...
Žalostno, potem pa človek pogleda poštene revne slovenske družine, ki živijo v mrzlih in napol podrtih hlevih...ampak ker niso Romi, ko jih j.e.be... Fuj Slovenija!!!
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Danes je v enem od časopisov pisalo, da so Strojani z menjavo parcel profitirali 400.000 ojrov...prokleti cigani...meni tut en evro ne pade z neba, za vsak cegu, ki sva ga do sedaj kupila sva plačala...in sam nej mi kje kdaj kak inšpektor drek meša, če si upa. Dokler bo ena zaostala familija, s "statusom roma" živela na plačih vseh davkoplačevalcev in delala sranje, kjerkoli so, da jih ne vidim...barabe....da ne rečem še kaj hujšega....
jezen.gif


...btw a ste vidli na poročilih, da je ena od mladih Strojank spet noseča...mogoče so nagrajeni zato, ker tako lepo skrbijo za rodnost v Sloveniji...pa njeno prepoznavnost.
13.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Najhuje je, da se javno pohvalijo, da so parcele cenovno primerljive in da nihče ni na izgubi ali profitu!? Pa saj je to javno norčevanje iz ljudi!!! Pa kaj mislijo, da so ljudje budale in da verjamejo vsemu, kar rečejo! Razumem Čeferina, on bo za to dobro pokasiral, pa tudi njegova služba je to, saj tudi za zakrknjene kriminalce trdi, da so nedolžni, ampak Podobnik(vlada)je pa(spet) izpadel cepec. Pada iz ene burleske v drugo! Po "plesu" s hrvaškim policistom se zdaj priklanja še ciganom!
stupid-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Če je samo 400.000 EUR je še malo....a ti veš, kako velika parcela je na Rojah???? Ziher so kak miljonček v žep vtaknili....
Bravo Slovenija, bravo, dajmo Ciganom vse, uvedite kar obvezni davek od neto plače, npr. 20 %, tako, da bodo Cigani lahko mirno in lagodno živeli, lahko predlagamo, da se jim da tudi imuniteto..., no saj jo imajo že sedaj....
17758-icon_confused.gif

Spet ena težka tatvina nas državljanov, treba bo organizirat revolucijo in obračunat s krivci...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ja, Mirkov oče jo je kupil...samo je bila nezazidljiva parcela ob gozdu, brez vsake infrastrukture...vredna cca. 10.000 EUR...
Dobro so zaslužili...ni kaj in to spet na naš račun....f.u.c.k.....in potem razni Hanžki pričakujejo, da bomo strpni...ja ziher, z metki bomo strpni....
smirk-1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Sej našo vlado itak vsak scat pelje...sam, da jih pa en neizobražen rod Strojanov nategne na suho...oni so že vedli, zakaj bojo Čeferina angažirali..zmaga zagotovoljena, profit bo pa itak večji kot strošek odvetniških storitev...pa še publiciteto Hanžka in Evrope so dobili, kao najbolj bogi rod v Sloveniji, na katerega se vsi spravljamo...očitno le niso tolk butasti kot zgledajo...
bonk.gif
 

Sipi

Pripravnik
14. avg 2007
290
0
16
43
In jaz sem leta 2003 tam stražil vojaško opremo na "žive in mrtve"!Sedaj pa cigoti not lol
hysterical-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Kdaj pa bodo novo parcelo v Rojah prodali?
hysterical-1.gif
Dobro bi zaslužili!
Sicer pa, ko se bodo tukaj dobro udomačili in začeli delati pi.zdarije, jih bodo itak domačini nagnali! Za kaj pa bodo potem zamenjali parcelo? Mogoče za kakšno vilo ob morju v Portorožu?
bonk.gif
 

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
372
13
18
Kopivnik
HA me zanima kakšna bo tista hiša čez pol leta ali pa mogoče že prej - mogoče je v pogodbi kalvzula, ki predvideva preverjanje stanja nepremičnine iz strani države - hehehehe pa ja sigurno
aplauz.gif

Me zanima kak hitro bi mi otroke stran pobrali in dali v rejništvo, če bi jaz z mojimi živel v šumi v šotoru.,
Se strinjam z enim zgoraj, ki je napisal o kakšnem inšpektorskem nadzoru pri gradnji - mater jim vidim.....

Kaj pa strpnost - v tem primeru je ni, saj so nas žejne pelali prek vode, ampak mi vsi lepo mirno sprejmemo, kot vzorni državljani in nastavimo še desno lice, ko smo ga že po desnem fasali.

Boris
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Sramota za Podobnika, v kolikor je dejansko res da so dobili v trajno last objekte v Rojah v zameno za nezazidalno parcelo na vodnem območju!
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Kot so nekateri izračunali na finance.si je razmerje 1:200.
10.gif


Najlepše pa je da bomo davkoplačevalci tej kriminalni združbi plačevali še vse položnice in jih preživljali do konca dni.

Edina dobra stran pri vsem tem je, da so ostali v Ljubljani.
evil.gif
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
hm, razmišljam da vse premoženje prodam, denar spravim na varno, potem pa grem bivakirat pred parlament....me res zanima, če bom tudi jaz dobil hišo v ljubljani.

Davkoplačevalci smo bili oškodovani za vrednost objekta na Rojah. Minister pa spet ni odgovoren. Sramota.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Kam bi se dalo nasloviti vprašanje, zakaj se jim bo plačevalo tudi položnice? Potem pa naj Podobnik javno odgovori....če je temu tako, naj plačujejo položnice tudi revnim slovenskim družinam!!!!!
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Kam bi se dalo nasloviti vprašanje, zakaj se jim bo plačevalo tudi položnice? Potem pa naj Podobnik javno odgovori....če je temu tako, naj plačujejo položnice tudi revnim slovenskim družinam!!!!!

kje se lahko prijavim za plačavanje položnic?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Kam bi se dalo nasloviti vprašanje, zakaj se jim bo plačevalo tudi položnice? Potem pa naj Podobnik javno odgovori....če je temu tako, naj plačujejo položnice tudi revnim slovenskim družinam!!!!!

Saj nimajo samo Strojani tako urejeno.

Poleg tega da dobijo zastonj infrastrukturno opremljene parcele jim ni treba plačevat elektrike, vode, komunale, vrtca, davka....
cheer.gif


V Novem mestu so dobili celo hiše pa so se pritoževali po TV da jim občina noče sanirat počene stene.
cheer.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
če je temu tako, naj plačujejo položnice tudi revnim slovenskim družinam!!!!!

Slovenski revež, npr. mati samohranilka na socialni ima pravico do enkratne sicialne pomoči v višini cca. 30k bivših SIT s tem da mora predložit račune.