Primerljivost parcel (Roje-Ambrus)

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
To je navadna svinjarija....in potem se nekaj trobi o enakosti....
bonk.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik mp_63 pravi:
: Seveda ciganom (določenim, očitno dovolj razvpitim) pa podarijo nadomestno zemljišče, s kompletno infrastrukturo
stupid-1.gif
razmerje vrednosti prejšnje in sedanje parcele pa verjetno 1:20?
Bravo vlada naša
bonk.gif

Tole je izjava s financ:

Citat:
Novinarji tako ali tako niso bili nikoli preveč spretni s številkami, so bili pa vedno spretni v zavajanju. Kot nepremičninar, ki se s tem poslom ukvarjam že dobrih 20 let lahko z mirno vestjo napišem, da zemlja v Rojah ni vredna več kot 1 - 1,5 EUR/m2 (seveda v primeru, da imaš zanjo kupca, kar pa je tukaj nemogoče pričakovati)skupaj torej od 3.000 - 4.500 EUR, zemljišče pri Ljubljani (seveda je odvisno od tega kje to zemljišče je) pa je vredno med 300.000 do 450.000 EUR, cena s stavbo. Zaslužek torej ni le 400% temveč 100 kraten, kar po mojem skromnem znanju matematike znaša 10.000 % (desettisoč odstoten). Bravo Strojanovi, dobro ste nategnili davkoplačevalce!!!

Sosed se je pred kratkim zanimal in res pride kmetijsko zemljišče po 1 - 1,5 EUR/m2.
 

blackman

Pripravnik
2. sep 2007
227
10
18
Citat:
Uporabnik mp_63 pravi:

Ampak dejansko je to živa svinjarija
10.gif
razmerje vrednosti prejšnje in sedanje parcele pa verjetno 1:20?

Bravo vlada naša
bonk.gif




Jaz mislim da je to bolj "bravo" za Hanžka in opozicijo-levico, saj oni neprestano trobijo kako cigani nimajo nikakršnih pravic, nas tožijo Evropi, vabili v Slovenijo ne vem kakšne evropke človekoljube, s tem pa so v resnici pritiskali na lastne državljane, ki bomo mogli sedaj to plačevat. Pri tem so jim pa mediji veselo nasedali in jih prikazovali še bolj uboge
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
NE MORE BITI RES !!! WTF

RES NE !!!!!!!!!

Zdaj pa povsem zares: sledil bo mail poln negodovanja, kritik ter neodobravanj tistih, ki to omogočajo, na koncu pa bo pridane še grožnja. In to povsem resno. Sicer me poznate kot NOKER, vendarle me lahko kasneje, ko bo to (in če bo) potrebno, najdete prek IPja. Zakaj gre?

Ne razumem idoitizma, nesposobnosti in razuma naših "uglednih, spoštovanih mož" (tudi mož je v navednicah, ker to so samo bojazljivi cucki v rokah še večjih idiotov)!!! Kretenizem brez primerjave!!!
Če se najde nekdo, pa najsi bo to Država ali Cerkev (sicer proti slednji nikakor nisem negativno nastrojen), ki mi bo pametovala, da smo si vsi enaki, bom vedel, da država z vsemi institucijami vred tone .... še globje, kot smo že.
Pred leti sem bil ponosen, da sem slovenski državljan, medtem, ko danes razmišljam, da bi vrnil državljanstvo, saj bi si s tem omogočil dostojnega življenja. Dandanes me država vedno "najde", a le v kontekstu plačevanja dajatev ipd. Ko je treba jemati, seveda! Ko je treba dajati, me ni na seznamu (nisem Strojan op.a.).
In, medtem, ko se ukvarjam z vrednosnimi papirji, nikakor ne smem pozabiti na finančno napoved, saj sem si v preteklem letu "nakopal" kar nekaj dobička. Toda, kdo mi bo povrnil izgubo, ki sem jo povzročil 2 leti prej????
To sicer nima nič s Strojanovimi, a lepo kaže, kako država "zna" poskrbeti za delavne, poštene državljane, ki včasih zastavijo kaj več, kot le ime, da lažje preživijo. A vendarle, ob pozitivnem so še "dodatno nagrajeni", ob nagativnem pa ... ko te je*e !!!
In zdaj še obljubljena grožnja: ne daj, da se zgodi, da nekoč ne bom mogel plačati obroka za hišo ! In ne daj, da mi takrat ne skoči kak dobrotnik na pomoč. Ker v nasprotnem verjamem, da se utegne zgoditi kaj neljubega. In to ne pišem kar tako. Verjamem vase, resnično. In za svoj trud želim biti POŠTENO nagrajen !!! A v primeru, da se zgodi kaj neljubega, se ne bo samo meni !!!
Saj koneckoncev, kaj pa mi bo slabega? Ogrevana celica, domače čtivo, televizija, obiski, možnost pomilostitve po npr. 10 letih ... odveč bo vsaka skrb ob plačevanju položnic !

In za konec: niti najmanj se mi Strojanovi niso smilili ne prej, še posebej pa ne sedaj. Žal pa je res tudi to, da za nastalo situacijo niso "krivi" oni, temveč institucije, ki to idiotsko, nesmiselno "tragikomedijo" vodijo že več kot leto.
Nenavsezadnje, tako meni, kot vam so Strojani že pobrali nekaj denarja. Ampak izgleda, da to ni dovolj ...

Nadvse nezadovoljni uporabnik portala

NOKER
10.gif


stupid-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.088
113
www.adriamedia.si
Se strinjam 100%. Protikorupcijska komisija bi morala na bse skupaj opozoriti policijo&tožilstvo (seveda javno) in zahtevati, da se podpisanega pod menjalno pogodbo (če se ne motim Podobnika) kazensko ovadi zaradi oškodovanja državnega promženja (ker čisto dvomim v to, da je obstajal dobrotnik). Če pa je obstajal, je vprašanje kakšen - če gre za d.d., bi se morali zbunit delničarji, če je državna firma, je treba ovadit direktorja.
Ampak tokrat seveda niti opozicija nima jajc, da bi rekla bobu bob in javno pritisnila na vlado ...
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
A ze vsi nestrpno cakate na odlocbe dursa za dohodnino in napoved davka na kapitalski dobicek?
smile-1.gif


LP,
PIC
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Podcenjujete Strojanove. Vse skupaj ni padlo z neba in tudi glavni razlog za njihov uspeh ni to, da so Romi. V glavnem se gre za organiziranost, delovanje krdela. Vse skupaj bi lahko izvedla tudi skupina čistih Slovencev, brez problema. Ampak je treba biti:



- brez vredne imovine, ki jo je enostavno vzeti (denar na banki, hiša, veliko vreden avtomobil), kar pomeni, da je nekako treba spati pod milim nebom

- v dobri telesni formi in pripravljen na to, da jih tu in tam dobiš po betici, itak ti bratje hitro priskočijo na pomoč

- oborožen in imeti 24/7 kritje vsaj petih bratov, da te ne je*ejo državni organi vsako minuto

- pripravljen ropati in deliti plen na x delov

- sposoben pritisniti na prave ljudi (sodnike, policiste), ko je kakšen brat v težavah

- sposoben se hitro reproducirati, če slučajno kakšen brat zaide v zapor

- sposoben najeti odvetnika, ki pozna pravice tvojega krdela, spet, da te ne opazujejo državni organi vsako minuto



Katero slovensko/avstrijsko/ostalo neformalno kapitalistično "krdelo" ima te sposobnosti? Nobeno. In romsko? Verjetno veliko. Če želite doseči to, kar so dosegli Strojani, je pač treba pustiti službo, kupiti orožje, pripraviti 20 moških in 20 žensk, da to storijo z vami, prodati hišo, nabaviti šotore in živeti v hosto. Kdo je to pripravljen narediti?



In jaz pravim, hvala bogu, da so jim dali neko imovino, ker jih drugače očitno ne znajo umiriti. Vsaj upamo lahko, da se bodo umirili, ker če se ne bodo, bodo lahko naslednje leto živeli že, kot je nekdo omenil, v kakšni portoroški vili. Brez problema. Policija jih že ne bo ustavila. Vsaj v demokraciji ne, ker Strojanovi SO demos, in sicer kar velika, najbolj povezana skupina le-tega.



V demokraciji ljudstvu pač lahko uspe marsikaj, ko stopi skupaj (Strojanovi 24/7 držijo skupaj), lep dokaz za to so Ambrušani, proti katerim je policija bila ravno tako nemočna kot proti Strojanom, ker četudi niso Cigani in so dobili malo po ledvicah, jim je uspelo, da policija ni imela druge izbire kot odpeljati Strojanove stran. Krdelu v demokraciji pač vedno uspe, pa če je črno ali belo. Če je pa to (beri: demokracija) za razvoj človeštva dobro ali ne, pa naj presodi vsak zase.
 
Nazadnje urejeno:

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Pa tudi tukaj se vidi razlika, da vse spet gledamo individualno in skozi denar. 400 000 evrov, xxx kvadratov "šenkano", uhuhu, ampak je že kdo to razdelil na 30 delov (ali kolikor pač je Strojanov)? Naenkrat to ni neka zelo velika vsota več. Njim recimo, ta vrednost niti ni pomembna. Zakaj bi jim pa bila? Če potrebujejo denar, malo odprejo okoliške hiše, hrano, avtmobile in ostale "mobilne" dobrine tudi lahko dobijo, kjerkoli želijo, seksa pa tudi kar mrgoli. Kaj si bi naj s tem denarjem kupili, česar do zdaj niso imeli? Ne vem, če njih ravno srbi, koliko je ta njihova nova pridobitev vredna, zato priporočam, da tudi vas neha. Brezveze, samo živcev vas stane, in če dobro premislite - za prazen nič.



Saj pravim, če hočejo, lahko imajo čez eno leto 10x več vredno parcelo.



Pač, dokaj majhen davek, ki ga je treba plačati za demokracijo. Dokler se večina ljudi ne odloči, da se bodo združili v takšna krdela, bo vse v najlepšem redu, ko pa se bo, bo pač demokracija propadla. Sistema, ki ne bi propadel, pa ni, ker pač ni dovolj dobrin na svetu, da bi se zadovoljilo želje vseh ljudi. Kakorkoli obrneš.
 
Nazadnje urejeno:

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
To je navadna svinjarija....in potem se nekaj trobi o enakosti....
bonk.gif
Se greva med cigane upisat ? Potem pa spomladi s familijo taborit nekam v naravo, težit folku , ukradene in neregistrirane avte bomo okrog fural , konec leta pa nas bo država nagradila s 400.000 €
stupid-1.gif


Kaj si o tej golazni mislim sploh ne smem napisat ker bo to sovražni govor, je pa dejstvo da je naš dolfi že vedel kam ta golazen paše in da je najboljše če z njimi samo pokadiš skozi dimnik
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Jah emne je tudi pretreslo kako so nas spet malo potiho nategnili. In mediji se očitno nič kaj preveč ne bunijo, čeprav pomoje tle nekaj smrdi. In tisti dobrotnik, vprašanje kdo je to... nakoncu smo to mi vsi!

Zemlja v Ambrusi ni vredna dosti, čeprav jo je za ene 3000m2. Gre pa zato, da je nezazidljiva, na zaščitenem območju, povrh tega pa je v ROVTAH imenovanem krajina. Zadeva je skratka ničvredna, težko da nekdo kupil to sranje, na financah sem videl oceno vrednosti na 80k EUR. Ja itak :/

Vglavnem cigani so nas spet nategnili, zdaj vsaj upam, da jih bodo nadzorovali, vse moške, ki so sposobni za delat, bi jih moral nagnat delat, otroke pa v šolo brez pardona. Če pride do tega, pol bo vsaj nekej.
 
Nazadnje urejeno:

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik noker pravi:

In za konec: niti najmanj se mi Strojanovi niso smilili ne prej, še posebej pa ne sedaj. Žal pa je res tudi to, da za nastalo situacijo niso "krivi" oni, temveč institucije, ki to idiotsko, nesmiselno "tragikomedijo" vodijo že več kot leto.
Nenavsezadnje, tako meni, kot vam so Strojani že pobrali nekaj denarja. Ampak izgleda, da to ni dovolj ...

Se popolnoma strinjam. Namesto da računate koliko so Strojani profitirali, se raje vprašajte zakaj je v osnovi prišlo do te situacije. Če bi policija pred časom poje*ala vse kriminalce verjetno do protestov in večmesečne burleske sploh prišlo nebi. Tudi ko so se že začeli protesti bi se dalo še kaj rešit s pravim pristopom...

Tisti, ki govorite, da bo okolici Roj padla cena... ja itak! Takih kriminalcev, kot so nekateri Strojani, je v Ljubljani čez glavo. Že ko vas večina za Strojane tud slišala ni so drugi kriminalci v Ljubljani dnevno ropali avtomobile, stanovanje itd... dejansko mislite, da bodo eni Strojani povečali kriminalna dejanja? Kako to, da v pol leta ali kolk časa so že v Rojah ni bilo z njimi nobenih problemov?

Pač so dobili "šenkanih" par 100k€... Po enoletnem mešanju dreka s strani države je to še najmanjši problem pri vsej stvari... Samo upajmo zdaj, da bodo otroke steral v šolo, odrasle pa na šiht. Pložnice bodo pa baje (tako je bilo rečeno po TV-ju) plačevali sami.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Nisem nikjer zasledil, koliko zemlje pa so dobili strojanovi? Kvadratov mislim.

Sicer se nebi prevec vmesaval v take zadeve, ampak jim cisto nic ne zavidam, tudi ce so "zasluzili" XXX EUR, raje zivim normalno v svojem stranovanju, nihce me ne gleda po strani, nihce me ne zaje*ava, nisem na TVju vsak dan, ne pisejo o meni po vseh forumih v sloveniji, imam sluzbo...
Strojanovi nebodo se dolgo normalno ziveli, saj ne recem da niso sami krivi za to, ampak se postavite v kozo enega izmed otrok. Taki otroci bodo imeli psihicne tezave celo zivljenje, ubistvu so ze obsojeni na propad ker so zaznamovani z strani TVja, casopisev... Vsega uglavnem.

LP
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Citat:
Uporabnik noker pravi:

In za konec: niti najmanj se mi Strojanovi niso smilili ne prej, še posebej pa ne sedaj. Žal pa je res tudi to, da za nastalo situacijo niso "krivi" oni, temveč institucije, ki to idiotsko, nesmiselno "tragikomedijo" vodijo že več kot leto.
Nenavsezadnje, tako meni, kot vam so Strojani že pobrali nekaj denarja. Ampak izgleda, da to ni dovolj ...

Se popolnoma strinjam. Namesto da računate koliko so Strojani profitirali, se raje vprašajte zakaj je v osnovi prišlo do te situacije. Če bi policija pred časom poje*ala vse kriminalce verjetno do protestov in večmesečne burleske sploh prišlo nebi. Tudi ko so se že začeli protesti bi se dalo še kaj rešit s pravim pristopom...

Tisti, ki govorite, da bo okolici Roj padla cena... ja itak! Takih kriminalcev, kot so nekateri Strojani, je v Ljubljani čez glavo. Že ko vas večina za Strojane tud slišala ni so drugi kriminalci v Ljubljani dnevno ropali avtomobile, stanovanje itd... dejansko mislite, da bodo eni Strojani povečali kriminalna dejanja? Kako to, da v pol leta ali kolk časa so že v Rojah ni bilo z njimi nobenih problemov?

Pač so dobili "šenkanih" par 100k€... Po enoletnem mešanju dreka s strani države je to še najmanjši problem pri vsej stvari... Samo upajmo zdaj, da bodo otroke steral v šolo, odrasle pa na šiht. Pložnice bodo pa baje (tako je bilo rečeno po TV-ju) plačevali sami.

Zanimivo je tudi to, da se recimo z VIP varovanjem ne ubada toliko ljudi. Delajo brez licenc, pretepajo ljudi, izsiljujejo, prikrivajo davke, so bivsi kaznjenci, enega so celo ubili (global...)... In se vedno delajo vsi ti ljudje, pa ceprav imajo lahko drugo ime. Samo to pri nas ni vazno, glavno da nikjer ni zapisano VIP, pa ceprav imajo cez uniforme samo drug nasitek naliman
bonk.gif


LP
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Lahko da je cena zemljišča v Ambrusu zrastla zaradi samih Strojanov. Popularnost pač....