F1 na tv3

sondey

Pripravnik
15. mar 2010
109
9
18
Skoraj ne morem verjeti, da bi ena TV3 lahko odcolalal večji honorar komentatorju, kotpa recimo POP TV...
Logična posledica ponudbe in povpraševanja. Prej, ko se je za prenose potegovalo več tv hiš, je cena itak rasla v nebo (kot npr za ligo prvakov, ko se tepejo za gnilo jajce), sedaj po treh letih nobenega zanimanja za prenose pa je F1 sigurno ponudila kakšno precej skonto ceno. Boljš da vsaj neki dobi kot nič.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.393
9.136
113
LOL, ce dajo za 2 mio slovnecenv ne vem 100k€ za prenost, je to čisti zaslužek za Amerigose.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.924
4.980
113
Še moja mali prispevek. Sem mislil spet malo pogledat kdaj pa kdaj, ampak na Telemachu je TV3, ma ne da je SD signal, to meni zgleda kot VHS. Pa da ne morejo z HD začet oddajat, je žalostno, da sploh plačujejo licenčnino, ker gledalcev ne bodo imeli prav veliko.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.932
2.414
113
Ko je bil 24LeMans oz. mogoce 500 Indy in je Sjtv komentiral v paru mi je bilo zelo vsec. Sicer se mi zdi, da se je malo cutilo, da nimata se kilometrine. Letos pa ne dvomim, da bosta uspesna. Osebno mi je sicer vsec prenos na Rai. Predstavijo tehniko, novosti, narisejo skice itd.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.393
9.136
113
sem mislil da se hermann norca dela....ampak ja , akvarel bo to. SJTV upam da se boste zmenli da bo slika znosna, če ne je bolje da grete vsi skup za 2 uri na kavo, pa folk raje kaj druga gleda.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Še moja mali prispevek. Sem mislil spet malo pogledat kdaj pa kdaj, ampak na Telemachu je TV3, ma ne da je SD signal, to meni zgleda kot VHS. Pa da ne morejo z HD začet oddajat, je žalostno, da sploh plačujejo licenčnino, ker gledalcev ne bodo imeli prav veliko.
Če sem prav videl, ima v slo samo en večji provider TV 3 v HD, vsi ostali imajo samo SD. Verjetno do sedaj ni bilo interesa, čeprav dandanes bi po mojem mogli že vse SD kanale zamenjat s HD, če le kanal oddaja v HD. Dokler bo tako, bo treba še naprej spremljat tuje streame, ker ta zmazek za moj okus ni najbolj gledljiv na televizorjih današnjih velikostih.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Če sem prav videl, ima v slo samo en večji provider TV 3 v HD, vsi ostali imajo samo SD. Verjetno do sedaj ni bilo interesa, čeprav dandanes bi po mojem mogli že vse SD kanale zamenjat s HD, če le kanal oddaja v HD. Dokler bo tako, bo treba še naprej spremljat tuje streame, ker ta zmazek za moj okus ni najbolj gledljiv na televizorjih današnjih velikostih.

T2 ima v HD, za ostale ne vem
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Če sem prav videl, ima v slo samo en večji provider TV 3 v HD, vsi ostali imajo samo SD. Verjetno do sedaj ni bilo interesa, čeprav dandanes bi po mojem mogli že vse SD kanale zamenjat s HD, če le kanal oddaja v HD. Dokler bo tako, bo treba še naprej spremljat tuje streame, ker ta zmazek za moj okus ni najbolj gledljiv na televizorjih današnjih velikostih.
Kakšno oddajanje pa ima Telemach na 500 kanalu kjer je po novem tudi TV3. (Kje sa da pogledat, kakšna je resolucija in kakšen je zvok na posameznem kanalu?)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kakšno oddajanje pa ima Telemach na 500 kanalu kjer je po novem tudi TV3. (Kje sa da pogledat, kakšna je resolucija in kakšen je zvok na posameznem kanalu?)

Pri znaku TV3 imaš še HD znak, sem pa včeraj prelistal vse programe in nikjer nisem našel TV3 HD - na Telemachu.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Bom pogledal popoldan. Sem gledal le do tam ko je pisalo ime programa, testnih nisem gledal.

marc Edit: res je na 500 = Testno TV3 HD. Meni pokaže televizor ob preklopu programa ali je SD ali HD, je pa 1080i
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
Hvala, jaz sem out ze mal vec kot eno leto. Nekaj dirk sem pogledal na rtl/orf, ampak mi nemscina ni ravno domaca (pa bi bilo fajn, mogoce bi mi pa kaka beseda ostala med usesi) potem sem pa tv po nedeljskem kosilu gledal samo se vsako drugo nedeljo (motogp)