F1 na tv3

I

Izbrisan uporabnik #488

Po moje kakšno Škodo...

No v glavnem, fajn da bo spet domač prenos in komentar, upam samo da imaš vsaj slovenski naglas, da ne bo res zgledalo, kot da je prenos na kakšni lokalni tv :evil:
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Meni je pa to všeč in bom seveda dal soforumašu šanso, da se izkaže in ga ne bom vnaprej popljuval, pa tudi tako se mi zdi, da zna biti kar ok komentator, sploh glede na dosedanjo žalost.
Najbolj pa mi je všeč to, da bo, če bo dirka dolgočasna, kar roko na srce velikokrat najbrž bo, bo SJTV lahko komentiral v živo dogajanje na alterju in komentiral med prenosom teme, ki niso povezane s formulo! :cheer::cheer::valjamse:

edit: typo
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.943
1.098
113
www.adriamedia.si
Meni je pa to všeč in bom seveda dal soforumašu šanso, da se izkaže in ga ne bom vnaprej popljuval, pa tudi tako se mi zdi, da zna biti kar ok komentator, sploh glede na dosedanjo žalost.
Najbolj pa mi je všeč to, da bo, če bo dirka dolgočasna, kar roko na srce velikokrat najbrž bo, bo SJTV lahko komentiral v živo dogajanje na alterju in komentiral med prenosom teme, ki niso povezane s formulo! :cheer::cheer::valjamse:

edit: typo
:nazdravje:
Dobra ideja, vidim, da bom rabil dva laptopa zraven.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Kaj pa kaj zakulisja ali razni kratki prispevki pred dirko? Bo kaj? Meni je bilo to vedno bolj zanimivo kot pa sama drika.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
181
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Kaj ima RTV s TV3?
Anyway, osebno sem zelo proti zatemnjevanju (geografsko omejeno prodajanje TV pravic bi v EU prepovedal), ampak pač bo (kolikor vem, vsi ostali, ki imajo F1, tudi). Načeloma je celo tako, da bi ORF tako ali tako vedno moral biti zatemnjen, ker nimajo pravic za SLO. Tudi, ko v SLO ni bilo nikogar. RTL takisto, itd ...

kaj pa predprogram, treningi in afterrace? recimo, če prvo sezono TV3 ne bo imel studia, pa recimo ne pokrival treningov, bodo ti tudi zatemnjeni? ker tisto vseeno tam pogledaš, pa potem na TV3 gledat naprej. :) včasih marsikaj zanimivega izveš (čeprav, še zdaleč ne toliko, kot na Sky, škoda da si pri nas takšnega servicea ne moremo privoščit zaenkrat ...)
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.943
1.098
113
www.adriamedia.si
Tu me pa preveč vprašaš, nimam pojma. Vem samo, da je plan letos dela quali + dirko (v Melbournu le dirko), in da so mi rekli, da bo F1 drugje zatemnjena. Nisem pa spraševal, kaj bo kje, ali bo vse ipd ... Ne vem tudi, ali zatemnjeno recimo pomeni tudi prgram pred dirko, ki ga producirajo sami (sklepam, da ne) ali samo dirko (kar je uradnega prenosa).
 
  • Všeč mi je
Reactions: DizzyReed

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Ze da se je odlocil za komentiranje iz studia, vsa cast. Pustite cloveka dihati.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.442
862
113
Ksz
Meni se zdi cisto ok, da bodo prenosi F1 v SLO. Kakega komentatorja si zelim? Z veliko tehnicnega znanja! Torej predstavljena dejstva morajo drzati in morajo biti aktualna. Tu prednjacijo Anglezi s to poglobljeno analizo.

Mihelica je na zadnje ko je komentiral totalno pofural cas, komentiral je povrsinsko in se vedno z istimi forami, kot pred x leti, ko je komentiral na Sloveniji. Povedal ni popolnoma nic v povezavi z aktualnimi zadevami, drkal pa skoz na Ferrarija in Schumija.
Alisic pa je imel malo vec stika s temi informacijami in pa veliko vec rumenega tiska, kar ni bilo slabo. Tezko je 2 uri razlagati samo o tehniki in mora biti tudi nekaj o drugih zadevah. Njegov problem je bil, da se je izgubil in prakticno ni vedel kaj komentira, pa ceprav je sedel na dirkaliscu, prakticno v prvi vrsti. Vcasih je zgledalo, kot, da gleda popolnoma drugo dirko.

Torej, veliko znanja o aktualni tehniki, nekaj rumenega tiska in bo slo. Pa cimmanj razpravljanja o tem, kdo je kriv za nesreco...
:)
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Jaz sem tudi pozitivno presenečen. Glede komentatorja je tudi ok. Saj kdo pa bi lahko še bil? Obreza? Mirsad noče iz studia, Mihelič je pase, moto gp ekipa (ki je sicer odlična) ima svojo delo (in pogodbo z drugo televizijo)...

Fajn bi bilo edino če bi bil še strokovni komentator, tako kot Skuba na MGP, samo ne vem kdo je pri nas tako podkovan. Morda Andraž Zupančič, ki je to že počel z Gregorjem Žvabom?

EDIT: vidim da bo res Andraž:

https://www.zurnal24.si/sport/moto-sporti/formula-1-znova-na-slovenskih-tv-zaslonih-306426

Odlično!
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Kdo je Andraž Zupančič, sokomentator ?

Drugače sem f1 že davno nehal gledati, dolgčas.


Mogo gp je svetlobna leta bolj zanimiv.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Da, bil je že pred leti - zadnjo sezono na POP-u, ko sta komentirala z Žvabom.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
181
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Ksz
Meni se zdi cisto ok, da bodo prenosi F1 v SLO. Kakega komentatorja si zelim? Z veliko tehnicnega znanja! Torej predstavljena dejstva morajo drzati in morajo biti aktualna. Tu prednjacijo Anglezi s to poglobljeno analizo.

Mihelica je na zadnje ko je komentiral totalno pofural cas, komentiral je povrsinsko in se vedno z istimi forami, kot pred x leti, ko je komentiral na Sloveniji. Povedal ni popolnoma nic v povezavi z aktualnimi zadevami, drkal pa skoz na Ferrarija in Schumija.
Alisic pa je imel malo vec stika s temi informacijami in pa veliko vec rumenega tiska, kar ni bilo slabo. Tezko je 2 uri razlagati samo o tehniki in mora biti tudi nekaj o drugih zadevah. Njegov problem je bil, da se je izgubil in prakticno ni vedel kaj komentira, pa ceprav je sedel na dirkaliscu, prakticno v prvi vrsti. Vcasih je zgledalo, kot, da gleda popolnoma drugo dirko.

Torej, veliko znanja o aktualni tehniki, nekaj rumenega tiska in bo slo. Pa cimmanj razpravljanja o tem, kdo je kriv za nesreco...
:)

samo pokomentiram tole glede prve vrste na dirkališču. imam parkrat na leto privilegij biti dobesedno v prvi vrsti, praktično takoj za ograjo, pa ti iskreno povem, da če mobilni signal pade dol, da vmes ne morem pogledat na app, kakšno je stanje med treningom, kvalifikacijami oz. dirko, nimam pojma kaj se dogaja okoli mene. pa sem tam. ;)
in v studiu tam na dirkališču ni praktično nič drugače - odvisen si od dveh relativno majhnih monitorjev, na enem je vsa statistika, ki je, roko na srce, precej raztresena, izgleda kot teletext, s parimi podstranmi, in je s tiste večkrat težje kaj pametnega na hitro razbrati, drug pa je pač prenos dirke, pa še ne vem, če imajo počasne posnetke, ker ne vem, na kater feed so priklopljeni. in potem če imaš kakšne svoje zapiske vmes, al pa kak komp, pa res hitro zatavaš ...

sem tudi sam večkrat bentil nad njim, ko se je izgubljal med dirko, dokler sam nisem bil na dirki in nisem imel pojma, kaj se je dogaja ...
 

Hren

Zelenc'
12. apr 2016
15
0
1
Formula brez Ališiča ni več toliko zanimiva. Res, da je bil kdaj pa kdaj tečen, ampak dirko je znal narediti zanimivo, pa tudi če je bila dolgočasna. Me prav zanima kako bi izgledalo pri umetnostnem drsanju. Smučanje je že dal skozi :D