F1 na tv3

I

Izbrisan uporabnik #488

A v Sloveniji res ni strokovnjaka, ki bi komentiral F1? Sej ne rabi turista spilat, na vse dirke hodit in rumeni tisk poznat. Lahko komentira iz studia.

Samo ocitni v Sloveniji res nimamo kompetentne osebe za tole.
kolikor je razumeti, so ga, ali ju našli, itak je komentatorstvo hecna zadeva, poglej fuzbal, ko ti govori imena igralcev, ki so pri žogi in ti razlsga, kar oći same vidijo
tu bo treba kaj zanimivega povedat, ne to, kar bo na ekranu
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Malo sem skepticen. SJTV1 se spozna na betonske ograje, prometne kazni, varno voznjo, hitro voznjo, driftanje... Zdaj pa se na F1. Kapo dol, takih je malo. Sicer mu zelim vse dobro, sem malo skepticen, ker je pri na novinarstvo na psu. Oz. ga ni. Ce jim PR sluzba ne pripravi clanka ga ne objavijo, raziskovalnega novinarstva skoraj da ni vec...

Jamrajo, ker so revezi kar naprej po dragih hotelih na predstavitva (to, da druzina trpi je res), svojega avta ne rabijo, objavijo kar sem jim pav zazdi - razen, ko gre za VW. Tam se bolj malo kaj slabega napise.

Ko sem bral, da bo SJTV1 tole komentiral sem bil po eni strani pomirjen, ker vse ve, po drugi strani se pa sprasujem, ce VW prihaja v Formulo 1.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ne poznam ga, a če dela leta za revijo in je v avtomotu svetu, pol je že povsem primeren vsaj na papirju
če prav razumem, bo komentiral iz slo, iz fotelja
 

map

Guru
6. jul 2008
7.793
1.930
113
najrajš na babi
krucefiks ste eni nabijači tle gor. Dejte človeku šanso, pa ga vsaj 25.3 glejte in poslušajte, pa potem sodite. Morda bo pa dobra popestritev, ker tistega Mirsada, pa Miheliča mam že polno glavo zadnjih nekaj let. Samo tet več ne bo letos. To pa je mimosum.
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Sej se strinjam, da mu je treba dati sanso. Morda bom O.K. Pravim samp, da je zalostno, da v Sloveniji nimamo enega strokovnjaka za F1. Mirsad bi bil idealen za rumeni tisk. Je pa res, da pri njemu nisi mogel zastapi, kot npr. pri Mihelicu. Pa tedva sta kao nekaj vedela o F1. Potem je bil pa se Zvab, ki je pa sicer bil avtomobilski strokovnjak na papirju, za F1 pa zalost

Cakamo 23.03. Upam, da bo v HD.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.352
3.441
113
Sicer bi pa že bil čas da nekdo prenaša v uhd.
Oziroma nam dajte Vse Nemške in Avstrijske programe v HD
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Namigujem bolj na to:
Uporabnik SJTV1 je napisal:
Nimajo dost dnarja zame. Že POP TV je obupal pred leti
grin1.gif

Uporabnik SJTV1 je napisal:
Zdaj pa namesto nadležnega Mirana bedasti Mihelič. Jebalo ga zaspano govorjenje...
Uporabnik SJTV1 je napisal:
Samo driska je tudi upgrade glede na drisko + kozlanje, pa to še ne pomeni, da je OK.
Očitno bom še naprej ignoriral F1.
Uporabnik SJTV1 je napisal:
Sem na hitro pogledal, ko sem vstal. Komentatorja dolgocajtna za popizdit, Mihelič spet klatil čudne, dirke čisti dolgčas.
Uporabnik SJTV1 je napisal:
Imam preveč dela v življenju, da bi še 18 ali kolk vikendov žrtvoval za službo. Ja, OK, za eno odfukano cifro, ampak te še kje drugje, ne le v SLO ne bi dobil. Pa še če bi, bi me na Alterju kurcali. Tako da bi morala bit resno visoka cifra.

Moja cena je taka in taka, če sprejmejo, OK, drugače pač nič. Tam sta kolega potem oddelala za en drobiž, tule je verjetno podobno. Čai, ko sem stvari počel za "čast in slavo", so daleč mimo. Poleg tega že en 2 leti čisto preslabo spremljam F1, da bi sploh lahko kvaliteto odddelal. Tako da tudi po tej plati ne bi bil OK.

Tole pa so ornk skorjice bi rekel moj prijatelj. :cool:

Ker me F1 bolj malo zanima, sploh v slogu komentiranja: Jože je zavil desno, Franci pa levo, Frajeri pa so itak najboljša ekipa na svetu, je bil Ališič edini, ki je skrbel, da pri prenosu nisem zaspal - kar pa je glede na termin - tik po nedeljskem kosilu logično.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.943
1.098
113
www.adriamedia.si
Malo sem skepticen. SJTV1 se spozna na betonske ograje, prometne kazni, varno voznjo, hitro voznjo, driftanje... Zdaj pa se na F1. .
Verjetno ne veš, da sem se s formulo 1 ukvarjal še, ko je Mihelič na RTVSLO komenitiral. Celo en skoraj cel prenos sem takrat namesto njega odkomentiral. In jo stalno spremljam. Sicer je bila kaka sezona, ko večine dirk nisem gledal, ampak gledanje prenosov itak ni edini način, da spremljaš šport ... Analize dogajanja (predvsem na Autosportu, še posebej pa vse od Piole) sem vedno redno bral, recimo. V resnici veliko bolj zanimivo od samega prenosa.

Sicer pa: saj ne bom sam, kaj ste se samo vame zapičili. Bo Andraž zraven, ki ima v F1 še večjo kilometrino od mene.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
O kateri TV3 govorimo? Menda ne o "parlamentarnem" programu RTVSLO. Mislim, da je v igri TV3 Medias. In zatemnitev tujih programov pri operaterjih je stalna praksa pri odkupljenih programih.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.943
1.098
113
www.adriamedia.si
A to je RTV Slo dosegel, da bo sploh kdo TV3 gledal?

Kaj ima RTV s TV3?
Anyway, osebno sem zelo proti zatemnjevanju (geografsko omejeno prodajanje TV pravic bi v EU prepovedal), ampak pač bo (kolikor vem, vsi ostali, ki imajo F1, tudi). Načeloma je celo tako, da bi ORF tako ali tako vedno moral biti zatemnjen, ker nimajo pravic za SLO. Tudi, ko v SLO ni bilo nikogar. RTL takisto, itd ...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ORF bo zatemnjen med dirko ...

Zakaj so se pa to spomnili? če je do zdaj bil mir. No, potem verjetno itak ni druge običajne opcije, kot tale tv3.

Me pa čudi, od kod tv3 denar za pravice za 3 leta, to je bila do sedaj neka čunga lunga tv, kjer si lahko spremljal požarja v njegovih umotvorih.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Verjetno ne veš, da sem se s formulo 1 ukvarjal še, ko je Mihelič na RTVSLO komenitiral. Celo en skoraj cel prenos sem takrat namesto njega odkomentiral. In jo stalno spremljam. Sicer je bila kaka sezona, ko večine dirk nisem gledal, ampak gledanje prenosov itak ni edini način, da spremljaš šport ... Analize dogajanja (predvsem na Autosportu, še posebej pa vse od Piole) sem vedno redno bral, recimo. V resnici veliko bolj zanimivo od samega prenosa.

Sicer pa: saj ne bom sam, kaj ste se samo vame zapičili. Bo Andraž zraven, ki ima v F1 še večjo kilometrino od mene.

za Alter kriterije bi skoraj moral kakšno dirko odvozit :evil: