F1 na tv3

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
SJTV a je res kaj pišejo?

Ti bomo kritike kar tukaj servirali.

Želim ti obilo dobrih tem in komentarjev.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Škoda da so čase začetka prestavl.
Če sm že kaj gledal od formule v zadnjih 10 letih je bil tist štart takoj po kosilu ter kavi v nedeljo. Potem pa ali kam ven ali pa dremež.
Sedaj kot kaže še tega ne bom gledal.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
862
113
Rahlo me preseneča, da neka takšna mala TV postaja prenaša (sklepam da) tako drag šport. Na FB-ju piše, da so podpisali za 3 sezone. Je pa smešno, da pišejo tekme namesto dirke. So v planu pred dirko tudi kakšne kratke oddaje (kakšne novice, povzetki, itd)?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Skoraj ne morem verjeti, da bi ena TV3 lahko odcolalal večji honorar komentatorju, kotpa recimo POP TV...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Mogoče pa to nakazuje na interes "velikih" za F1. ;)

Vsi znanci, ki jih zanima motošport NE gledajo F1.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Namigujem bolj na to:
Nimajo dost dnarja zame. Že POP TV je obupal pred leti
grin1.gif
Zdaj pa namesto nadležnega Mirana bedasti Mihelič. Jebalo ga zaspano govorjenje...
Samo driska je tudi upgrade glede na drisko + kozlanje, pa to še ne pomeni, da je OK.
Očitno bom še naprej ignoriral F1.
Sem na hitro pogledal, ko sem vstal. Komentatorja dolgocajtna za popizdit, Mihelič spet klatil čudne, dirke čisti dolgčas.
Imam preveč dela v življenju, da bi še 18 ali kolk vikendov žrtvoval za službo. Ja, OK, za eno odfukano cifro, ampak te še kje drugje, ne le v SLO ne bi dobil. Pa še če bi, bi me na Alterju kurcali. Tako da bi morala bit resno visoka cifra.

Moja cena je taka in taka, če sprejmejo, OK, drugače pač nič. Tam sta kolega potem oddelala za en drobiž, tule je verjetno podobno. Čai, ko sem stvari počel za "čast in slavo", so daleč mimo. Poleg tega že en 2 leti čisto preslabo spremljam F1, da bi sploh lahko kvaliteto odddelal. Tako da tudi po tej plati ne bi bil OK.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver
I

Izbrisan uporabnik #488

Najbolje, da bo tiho med prenosom, saj kaj pametnega ne more povedat, ni to ališič, ko je imel rumen tisk v malem :)
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.088
113
www.adriamedia.si
Skoraj ne morem verjeti, da bi ena TV3 lahko odcolalal večji honorar komentatorju, kotpa recimo POP TV...
Višina zahtevanega honorarja je odvisna od marsičesa, tudi od mojega odnosa do posovnega partnerja (in obratno) in od tega, koliko me posel (oz. v tem primeru šport) zanima. Od lani mi je stvar bolj všeč (tudi zato, ker sem prenose gledal na Sky, kjer je vse skupaj veliko bolj prebavljivo od ORF ali RTL).
Poleg tega sem vedno malo navija za "underdoge".
Skratka, če bi se pogovarjal s POP, bi spet zahteval tako cifro, kot nekoč.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.088
113
www.adriamedia.si
Rahlo me preseneča, da neka takšna mala TV postaja prenaša (sklepam da) tako drag šport. Na FB-ju piše, da so podpisali za 3 sezone. Je pa smešno, da pišejo tekme namesto dirke. So v planu pred dirko tudi kakšne kratke oddaje (kakšne novice, povzetki, itd)?
Še nsiem uspel priti do PR službe, da jih malo izobrazimo. Je v planu.
In seveda, želimo si tudi kakega studi pred dirko ipd. Ampak počasi, gre za (vsaj) 3-letni projekt ... Za stvari širit se morajo tudi finance prav zložit.
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
A v Sloveniji res ni strokovnjaka, ki bi komentiral F1? Sej ne rabi turista spilat, na vse dirke hodit in rumeni tisk poznat. Lahko komentira iz studia.

Samo ocitni v Sloveniji res nimamo kompetentne osebe za tole.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

verjetno bo tekma uničena z reklamami kot na fopu, tako da nam spet orf ostane
počakajmo 100 dni , da vidimo, kako se bo prijelo