Vzmetenje Laguna 3

jezek

Guru
24. jul 2008
2.619
1.241
113
Zato pa nehaj tavat v temi in poklici Potokarja (or similar) in naj ti to porihtajo. Imajo ves material pri roki in obvladajo zadevo. Pri kozolcarju pa nikoli ne ves a rabis se lezaj amortizerja, kake gume, šraufe itd...
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
Tavam - ne tavam - saj nisem stokal in taval. Ker se več oseb ukvarja z mano, sem napisal da je projekt na čakanju. Avto je vozen, zato ni prioriteta. Ker pa ravno pišem - in kaj mi bo Potokar ponudil ( za laguno 2 sem pri njih vzel vzmeti) ? Nekaj po katalogu verjetno. Bo bolje, bo isto? Ne vem. Ko bom imel čas, bom preveril še kaj ima vgrajeno laguna GT kupe. Ampak največji problem je, da ne vem kaj je vgrajeno na moji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.708
139
63
Sprednji so kar jeba za menjat doma. Verjetno boš snel polos, da boš pesto dobil ven.
skratka, podret bremze, podret roke, stabilizator in polos potem pa menjava fedra.
Za doma delat, brez izkusenj, z Youtube navodili je za cel dan dela. V tem primeru bi morda menjal še amortizer in ležaj, ker ti res ne bo za delat še enkrat čez pol leta.
Aftermarket deli (vsi) zdrźijo precej manj kot prvovgradnja.
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
Sprednji so kar jeba za menjat doma. Verjetno boš snel polos, da boš pesto dobil ven.
skratka, podret bremze, podret roke, stabilizator in polos potem pa menjava fedra.
Za doma delat, brez izkusenj, z Youtube navodili je za cel dan dela. V tem primeru bi morda menjal še amortizer in ležaj, ker ti res ne bo za delat še enkrat čez pol leta.
Aftermarket deli (vsi) zdrźijo precej manj kot prvovgradnja.
Hvala, ampak to poznam. Ta del z pestom itd pri tem avtu ni problem. Sem že delal, tako da .. ja, fino je imeti kako roko za pomoč, ni pa neke panike.
Mogoče kot zanimivost - pri laguni 2 mi je ponoči šla vzmet. Avto na tleh, nepremičnine, 25 cm od stene .
Sem rešil. V enem dnevu je bil avto na cesti .

Vseeno hvala za skrb in nasvet!