Vse o avtodomih in avtodomarstvu

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
865
113
Lansko leto sm imel Pelješac, Viganj izvoz. To je dvosmerna cesta za njih. 35 minut iz kampa do konca Orebiča :) zjutraj pred osmo :)
Poglej priponko 83807

No ja, ni ravno dvosmerna ampak klasicna obalna cesta, tudi za domacine. Do Perne (2km) si se mal cijazu (cez Kuciste), potem pa si prisel na cesto Orebic - Loviste, katera pa popolnoma ustreza za vsa vozila, tudi AD. Gre pa ta cesta nad Vignjem, tako da vse kar si rabu je v Kucistu (pr trgovini) skrent gor nanjo ali ze v Vignju (Balota) ali pri njihovi trgovinci. Za 35 minut do Orebiča si imel pa res orenk guzvo. Drugic prvo v Ponto na kavo, pol pa dalje, da lokalci in ostali razvozjo kar majo :nazdravje:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
V Maestralu, super je bilo, še bomo šli. Nekaj obetajo, da bodo počasi realizirali priključke v kampe iz zgornje obvoznice, strani, bomo videli, koliko let bodo potrebovali. Zjutraj ob izvozu smo srečali samo smetarje (cerukal cca. 300m), enega prikoličarja na ugodnem mestu in 2 avta pa je bil pol urni žur.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in Car

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
865
113
Aha, odlicno. Dalmacija ;) Gre pa tudi ta lokacija pocasi v cisto komercialo. Ce primerjam sedaj in 15 let nazaj... Ni kaj, razvoj, napredek...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
Pred leti sem šel v Španijo in se spomnim nočnega vetra na Azurni obali, ko so me sunki prestavljali po AC - avto s kovčkom. V Franciji sem takrat naletel na konkretno kontrolo, AC preusmerjena na počivališče, AD in prikoličarji izločeni, vsi smo pihali sredi noči, preverjali so za droge..

Kje dobim informacije za Italijo in Francijo, če imam slučajno prepoved vožnje avto s počitniško prikolico? Kot to dobim za Hrvaško na hak.hr, pri nas AMZS in promet.si - kje to AD preverjate?