M. Mazzini o Slovencih in avtih

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Se je nabralo nekaj zanimiv zgodb in kot zgleda tega v sloveniji res ni malo. Bivsi sodelavec od punce si je kupil BMW 528, malo starejsi letnik. In sedaj nima za en usiv brezvezen bencin. Namrec je njo spraseval ce mu posodi
bonk.gif


Ta teden videla modela na bencinski, ko je v novejsega audija tankal za 6e
grin1.gif


Dve trenutni sodelavki pa poseceta vse. Ena je vzela popolnoma novega C2, ki je celo redno zaposlena, ampak se stiska skozi mesec. Sedaj pa Nr.1. Kaj je mislita tale babura pa tut ne vem. Ni ne redno zaposlena pa tut placa ni 1000e. Ima stanovanje, ki ga je treba placevat mesecno in se ona flegma s "premislekom"
aplauz.gif


No, sedaj pa hitro udart po meni kolk sem jaz nevoscljiv, ko sem samo kot zanimivost povedal nekaj smesnih in predvsem cudnih primerov.
smile-1.gif
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Ta teden videla modela na bencinski, ko je v novejsega audija tankal za 6e
grin1.gif

Mogoče je rabil zgolj račun, za dokazilo da je nekje bil.
Saj bi tankal več, ampak TDI tako malo pokuri.
grin1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Ta teden videla modela na bencinski, ko je v novejsega audija tankal za 6e
grin1.gif
Tudi jaz (čeprav zelo redko) tako tankam. Dva razloga:
- tankam na Petrolu zgolj minimum, da se privlečem do OMV ali MOL črpalke
- tankam v nadomestno vozilo. Namreč vsekakor jim ne bom napolnil rezervoarja, če mi ga dajo s praznim. Tankam pač zgolj toliko, kot sem pokuril.
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Ta teden videla modela na bencinski, ko je v novejsega audija tankal za 6e
grin1.gif
Tudi jaz (čeprav zelo redko) tako tankam. Dva razloga:
- tankam na Petrolu zgolj minimum, da se privlečem do OMV ali MOL črpalke
- tankam v nadomestno vozilo. Namreč vsekakor jim ne bom napolnil rezervoarja, če mi ga dajo s praznim. Tankam pač zgolj toliko, kot sem pokuril.

V M. Soboti sta 2 MOL-a, tukaj v LJ pa totalna žalost.
crazy1.gif
Najbližji Magyar Olaj je v Litiji, ali?
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
ksz
Noben pameten človk, avta ne kupi na gotov keš.
Pameten človk avto kupi na puf ali lizing, ostali denar pa raje vloži v kakšne donosne delnice itd...Tako mu avto pride ceneje, odplačuje se ga na obroke, pa še zasluži se lahko, če se vsaj malo spremlja borzo, da veš katere delnice kupit.
Največja kozlarija pa je, da nekdo 10let gara in varčuje, da komaj spraska tisti denar, pol gre pa za gotovino avto kupit.
To počno pa samo kljukci in ultra bogataši.

Nobeden pameten človek ne varčuje 10 let za avto, niti 5 let ne. Prej bi rekel, da je pogojno razumna meja dve do max tri leta. S tem, da tačas ne konzumira samo kruh in zelje.