bedaki na cesti

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Tako kot je po Matejevo za svojo smrt odgovorna noseča Mariborčanka ki je sprehajala 30 kilskega psa (pazi, baje noseče ženske nimajo kaj šetati 30 kilskih borbenih psov - tako je namreč napisal), ne pa koma pijan idijot, ki je pridivjal po cesti in ni ustavil na prehodu.

Zakaj spet lažeš? Tega, citiram tvoj post: za svojo smrt odgovorna noseča Mariborčanka ki je sprehajala 30 kilskega psa (pazi, baje noseče ženske nimajo kaj šetati 30 kilskih borbenih psov - tako je namreč napisal), ne pa koma pijan idijot, ki je pridivjal po cesti in ni ustavil na prehodu, konec citata - nisem napisal nikoli in nikjer. Sem pa izpostavil, da bi preživela v kolikor bi vodila psa, ki bi ga lahko obvladala, to pa ja. Ampak to ni NITI PRIBLIŽNO ENAKO KAJ ŠELE PODOBNO tvoji laži.
Marš dol s foruma, pyzda lažniva!
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Zakaj spet lažeš? Tega, citiram tvoj post: za svojo smrt odgovorna noseča Mariborčanka ki je sprehajala 30 kilskega psa (pazi, baje noseče ženske nimajo kaj šetati 30 kilskih borbenih psov - tako je namreč napisal), ne pa koma pijan idijot, ki je pridivjal po cesti in ni ustavil na prehodu, konec citata - nisem napisal nikoli in nikjer. Sem pa izpostavil, da bi preživela v kolikor bi vodila psa, ki bi ga lahko obvladala, to pa ja. Ampak to ni NITI PRIBLIŽNO ENAKO KAJ ŠELE PODOBNO tvoji laži.
Marš dol s foruma, pyzda lažniva!
Čakaj, v istem stavku ko me zmerjaš z lažnivo *****, obenem trdiš da bi preživela, če ne bi imela psa.
Kako torej, je ali ni sama kriva za svojo smrt zato, ker je imela psa, in ker če ga ne bi imela, bi preživela? Točno tako se te namreč bere.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Čakaj, v istem stavku ko me zmerjaš z lažnivo *****, obenem trdiš da bi preživela, če ne bi imela psa.
Kako torej, je ali ni sama kriva za svojo smrt zato, ker je imela psa, in ker če ga ne bi imela, bi preživela? Točno tako se te namreč bere.

Preživeti ali biti odgovoren v tem primeru pač ni enako. Morda v tvoji ekstremni levičar betici, v realnem svetu pa absolutno ne.
Ja, bi preživela v kolikor nebi imela psa ali pa bi imela čivavo, to pa niti približno ne odvzame odgovornosti s pijanega voznika. Bo zdaj šlo?!? Ja fak no...
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomazpog in 8888

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Preživeti ali biti odgovoren v tem primeru pač ni enako. Morda v tvoji ekstremni levičar betici, v realnem svetu pa absolutno ne.
Čakaj, odgovorna je za imeti ali ne imeti psa, in ker je imela in šetala psa, po tvoje ni preživela. Torej posledično je odgovorna za svojo smrt, ali zakaj je potrebno nenehno omenjati psa?

In tole zmerjanje, ki sem ga deležna iz tvoje strani, se ti zdi primerno?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Aha, smo že pri spinnoffu na neprimerno komunikacijo, da se čimprej zakrije tvojo laž. Prav klasično in predvidljivo. Daj odjebi debil. Ti ne samo, da si ne zaslužiš normalne obravnave in komunikacije ampak bi ti morali prepovedati dostop do interneta.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Pa si siguren, da če bi bil voznik trezen, da bi se kako drugače končalo, ker stalno povdarjaš, da je bil pijan? Sigurno vsi trezni vedno ustavijo pri prehodu in vsi bi avto ustavili v treh metrih (karikiram).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
geronimo - Siguren sem zgolj in samo v to, da bi nesrečna nosečnica bila nepovožena v kolikor je pes nebi potegnil na cesto.
Da je pa nebi potegnil na cesto pa bi pes moral biti malo manjši, njej primeren in ne 40+ kilska zverina borbene pasme. Nikjer in nikoli nisem zmanjševal odgovornosti vinjenega voznika, kateri lahko da ni ustavil ali zaradi alkohola in pijanosti ter posledične manjše sposobnosti za vožnjo ali pa zgolj zato, ker jo je "klasično" spregledal, kar se lahko zgodi tudi treznemu vozniku.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Pa si siguren, da če bi bil voznik trezen, da bi se kako drugače končalo, ker stalno povdarjaš, da je bil pijan? Sigurno vsi trezni vedno ustavijo pri prehodu in vsi bi avto ustavili v treh metrih (karikiram).
Mene sprašuješ?
Če se prav spomnim, je njen mož še ravno uspel prečkati cesto, njo je pa voznik zbil. Bila je že na prehodu za pešce.
Ti ali kdorkoli drug priseben in z normalno hitrostjo v tem primeru ne bi ustavil pred prehodom?

In ko storilec napiha 0,88 , je po Mateyevo za svojo smrt odgovorna žrtev (oziroma dve, umrl je še otrok) in ne storilec.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Jp jp, dajmo mene onemogočit, ker si una kokoš konstantno zmišljuje stvari, jaz jo pa popravljam in dopolnjujem, genialno :zmaga:

crashednburnt je moderator v temu kotičku.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
Dajte si najednike na off in bo problem rešen. Posebne vrste žalost pa je dejstvo, da skoraj ni več teme, da mi ne bi spodaj pisalo 'prikaži prezrto vsebino'. Pa mam samo 4 uporabnike na ignore.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Če dam še tebe na ignor, več ne bo nič za prebirat.

Je pa res katastrofa kam je prišel Alter zaradi parih neursvnovešencev
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.298
2.398
113
še v SLO - ampak komaj
Dajte si najednike na off in bo problem rešen. Posebne vrste žalost pa je dejstvo, da skoraj ni več teme, da mi ne bi spodaj pisalo 'prikaži prezrto vsebino'. Pa mam samo 4 uporabnike na ignore.

Kot prvo - sorry vsem za off ...

Ignore je res zadnji izhod - ampak se ga izogibam, ker imajo tudi najbolj “tečni” uporabniki v določenih temah svoj point, a vidim, da očitno ne bo druge. Nekateri enostavno ne znajo “odrasti” . Obenem moderacija šepa, ampak dokler je forum zastonj je temu pač tako. Pa tudi nihče me ne sili, da rinem sem ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Edino pravilno, da ne smejo uporabljat. Nadzora je že itak preveč.

To ti je čist isti qrac, kot da bi policaj ustavlal in legitimiral na cesti vsakega mimoidočega in si zapisal podatke - razlika je samo v tem, da gre pri optičnem prepoznavanju to avtomatično.

Pa kaj ima policaja za brigat, kam in kdaj se js kam zapeljem ?

Po drugi strani položnice za elektriko ne moreš plačat, ne da bi pokazal osebno, v NLB pa operejo miljardo pod imeni Miki miška itd.... Pa noben ne ve kdo in kdaj je kaj nakazal oz dvignil.