Nosilec za bicikle za na kljuko in asistencni sistemi?

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.025
92
48
Ali obstaja kak nosilec za na kljuko ki se razume z VW oz Audi asistencnimi sistemi, park senzorji in avtomatskim parkiranjem oziroma area view kamerami?

Kako se to instalira?
 

Master_of_Disaster

Pripravnik
20. okt 2008
314
20
18
Ali obstaja kak nosilec za na kljuko ki se razume z VW oz Audi asistencnimi sistemi, park senzorji in avtomatskim parkiranjem oziroma area view kamerami?

Kako se to instalira?
Ne razumem čisto vprašanja kako se to instalira. Lahko povem za izkušnjo z Golf 8 in originalno kljuko + Thule Velocompact 13 pin, da zadeva ne povzroča težav, edino side assist ročno izklopiš v nastavitvah avta. Zadnji senzorji se samodejno izključijo in ne javljajo napake, kamera še vedno dela, samo vidiš predvsem nosilec. Samodejno parkiranje sicer imam a ga ne uporabljam kaj preveč, tako da nisem testiral z nameščenim prtljažnikom - verjetno pa ne dela, ker so zadnji senzorji tko ali tako izključeni. Area view kamere golf nima, tako da nimam pojma kako je s tem...
 

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
452
27
28
Mislim, da ne saj avto avtomatsko izklopi določene sisteme takoj ko priključiš 13/7 pinski konektor... Na mojem audiju, ko priklopim prikolico ali nosilec za kolo, se izklopi zaznavanje mrtvih kotov, lane assist ter zadnji senzorji. Area view dela ampak zadaj itak vidiš samo nosilec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in bertoncl

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
ni fora nosilca, ampak elektronike v avtu.
Ko sem dal kljuko na passata sem lahko izbiral katero elektroniko želim. Prperičal so me, da vzamem "navadno" kar mi je bilo žal, ker sem potem vedno moral tapkat po zaslonu in izključevat sisteme (2klika). Pametna pa bi sama izklopla. Ni problem, da piska, problem je, da je avto sam zelo možno zabremzal, če si pozabil izklopit. Na berilnogu je kljuka od kovogška, pa avto ni tolk pameten in samo piska.