turistično zavarovanje

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Ta je pa res vrhunska izjava. Zadovoljen si zaradi cene... Tudi, če potem, ko od škodne primera pride ni odziva oz. imajo slab servis, ali pa celo manjše kritje od konkurence...
In zakaj naj bi bila moja izjava "vrhunska" ?? Jaz imam z njimi ZENKRAT dobre izkušnje in do sedaj (2x) sem še vse kar sem predložil dobil povrnjeno.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
A je že koristil, al kako praviš da je vrhunska storitev? Ker pomembno je, da ni težav pri koriščenju, povrnitvi/plačilu stroškov, dovoljšnjem kritju. Ne pa samo "vrhunska". Se sliši kot reklama....

Sem napisal, da uporablja. Dela na ladji kot podpora za naftne ploščadi. Imel je nesrečni dogodek, ko mu je ena izmed napenjalnih vrvi močno poškodovala roko in nogo. Z ladjo so ga pripeljali do naftne ploščadi, tam ga je prevzel helikopter, ki ga je odpeljal do Sao Paula. Pokrili komplet zdravljenje vključno z rehabilitacijo in še lepotno kirurgijo, ki jo je naredil v Panami v navezi z neko ameriško zdravstveno institucijo. So pa bile vse zasebne zdravstvene ustanove. Danes ne čuti večjih posledic in se lahko zahvali hitri reakciji njegovih kolegov in odzivnosti zavarovalnice da je z njem vse v redu. Je pa res, da je bilo po zaključenem osnovnem zdravljenju, potrebno opraviti z ogromno administracije. Verjetno je to pri vseh zavarovalnicah. Ne vem, na srečo še nisem imel takšnega primera.