Obstaja kako turistično zavarovanje "All inclusive"?

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Hej vsem..

Zanima me, če obstaja kakšno turistično zavarovanje, ki bi v primeru kakršnegakoli razloga odpovedi povrnila vse morebitne stroške, ki so nastali pri rezervaciji dopusta - to mislim povračilo letalskih kart, povračilo nočitev, itd..

Kolikor razumem, so turistična zavarovanja tako ali tako bolj namenjena nezgodam na potovanju, ampak zanima me, če katere zavarovalnice omogočajo zavarovanje tudi ostalih stroškov odpovedi..

Npr. Coris ima neko "Multirisk" opcijo, ki delno povrne npr.: preklic ali zamudo leta, ampak samo morebitne stroške, ki nastanejo zaradi te zamude..

Zanima me tudi, katera turistična zavarovanja uporabljate? Slovenske, tuje?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Hej vsem..

Zanima me, če obstaja kakšno turistično zavarovanje, ki bi v primeru kakršnegakoli razloga odpovedi povrnila vse morebitne stroške, ki so nastali pri rezervaciji dopusta - to mislim povračilo letalskih kart, povračilo nočitev, itd..

Seveda obstaja takšna vrsta zavarovanja, le cena slednjega je enaka ceni celotnega aranžmaja katerega boš zavaroval. Vplačaš lahko pri meni. Gotovina? Kartica? Mislim wtf, a zdaj imamo tekmo kdo bo odprl bolj tumasto temo? :evil:

Sicer pa se teoretično da vse zavarovati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cvetka2

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
AvtoFun, zakaj bi bila tumasta tema? Če nekaj ne veš, pač vprašaš.. ;)

Kot si tudi sam napisal na koncu, se da teoretično vse zavarovati.. In ravno to me zanima, če je slučajno kdo naletel na kaj takšnega.. ;)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ja ampak saj si dovolj pameten da sam veš, da teorija nima vedno neke veze z realnostjo. Obstaja pa, seveda, če ne drugače ti jaz zavarujem.
 

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
845
-271
43
Lloyd zavaruje vse.
Aha.


bizi.png
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Hej vsem..

Zanima me, če obstaja kakšno turistično zavarovanje, ki bi v primeru kakršnegakoli razloga odpovedi povrnila vse morebitne stroške, ki so nastali pri rezervaciji dopusta - to mislim povračilo letalskih kart, povračilo nočitev, itd..

Kolikor razumem, so turistična zavarovanja tako ali tako bolj namenjena nezgodam na potovanju, ampak zanima me, če katere zavarovalnice omogočajo zavarovanje tudi ostalih stroškov odpovedi..

Npr. Coris ima neko "Multirisk" opcijo, ki delno povrne npr.: preklic ali zamudo leta, ampak samo morebitne stroške, ki nastanejo zaradi te zamude..

Zanima me tudi, katera turistična zavarovanja uporabljate? Slovenske, tuje?
Revolut Ultra do 5000 EUR. Strosek računa 45 EUR mesečno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Tudi N26, zavarovanje odpovedi do 10.000 in zdravstveno zavarovanje 9,90 na mesec.

Drugače Europäische celostni paket.