še ena za stardeca

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Ne boste verjeli ampak taki pacienti kot jim rečete so ponavadi dobri vozniki, to moraš že imeti nekaj izkušenj da predvidiš koliko koliko greš lahko mimo, da ne omenim refleksov, če ti kdo malo zavije pa moraš na hitrco zaustavit...
Dej ti to malo razloži, kako tak, po tvojem "mojter" s tako superduper vožnjo lahko potem, na hitrco ustavi!
ko mu nekdo malo zavije!
No le povej prosm kako se avto s 200km/h na hitrco ustavi! A rabi močno kamnito škarpo zato mogoče? Al kako gre to?
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
stardec, tu gre za avte, kateri so tako hudi, da zanje zakoni fizike ne veljajo.
tudi vozniki so nadljudje z nadljudskimi sposobnostmi razmišljanja in reagiranja. v njih se vsi impluzi prenašajo z nadsvetlobno hitrostjo in imajo zato superreflekse.

res škoda da tudi jaz nisem več star 23 let da bi si ga lahko žlajfal ob posnetkih teh obercool voženj.

(p.s.: podpis)
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
ksz

Tip je pač totaslen [censored]....take primerke je za strpat v arest+prislino delo. Ne morem verjeti, da se tukaj najdejo osebki, ki podpriajo take zadeve, za vse avtomobile velja zakon fizike in, če tak dinamil poči v drug avto, so potem spet sveče...
Zagovornikov takih idiotov, bi morda celo privoščil kako bližnje srečanje...me zanima, če bi bilo potem še tako navdušenje in zagovarjanje....ko bi mu ploskal z vozička, na pogrebu partnerja, otroka, staršev...prijatelja....
bonk.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Ma vi tega ne razumete. On je car, ker si upa in ni dolgočasen tako kot mi navadni smrtniki.
aplauz.gif


Treba bo odrastit.
priden.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Lol kera tema:D Pa Drifter to ni za Stardeca. ON ne bi mogu tko vozt ka ma reflekse mal že zjebane. Drgač pa ja [censored] ta ka voz sam kaj ko mu noben ne more nič nardit:D Če ma gt3 pol ma dnar tud za kazni. Boli njega k.. Jst to nebi počel če pa to kdo drug počne mi je pa prav vseen. Tud če mimo mene tko prleti.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Tud če mimo mene tko prleti.
Hec je v tem, ker taki bedaki ne prletijo zmeraj mimo. Prepogosto in prerado se zgodi, da prletijo v nekoga druzga ali v nekaj.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
In to je najbolj žalostno, ironičo pa je, da največkrat tudi sami preživijo...nedolžni pa gredo...večnosti naproti...
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Potrebuješ zgolj zelo dobre reflexe, žal se z leti zmanjšujejo in avto moraš peljati na redni servis, da ti prekontrolirajo zavorni sistem ter še kaj zraven.
Saj ne podpiram takih divjakov, samo hočem reči da pa je lepo peljal. To pa mu ne moremo očitati.
grin1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sam če pa tazga ka tko pride ne vidš pa tud ti nisi za na cesto.... če ti en pride nasprot po tvoji strani se lahko kdaj tudi umakneš in mogoče ne pride do nesreče. ker pa je večino stardecov napol slepih pa nimajo refleksov al pa je 50% mulcov ki nabijajo muzko in gledajo LCD-eje namest da bi gledal na cesto se dogajajo hude nesreče... Me prou zanima stardec kokrat ti pogledaš v ogledalo ali daš žmigavc..
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Da bi le cimprej spoznal kaksno debelo, mocno drevo. Na sreco jih vsako leto kar nekaj najde svoje drevo. Ocitno pa se vseeno premalo.

Upam, da ni ze prej vzel starsev kaki druzini.