še ena za stardeca

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
ki si driska stara?
hysterical-1.gif

http://www.sportbilen.se/index.php?page=blandat.php?id=1416
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
dons sm po moje srečov stardeca na avtocesti. bil je en v enmu opel kadetu in se furu okol 30-60 po odstavnem, tut tm k se normaln folk vključuje na avtocesto (mal zmanšu pa gasa iz odstavnega na pospeševalnega, ni jebal nobenega). js sm sm gledu gsaj bo počlo...ampk tega nism doživu. če ni bil stardec je bil pa nek dedi k je poslušal stardec in s tem prilagodil hitrost (sj tist kadet glih ni ne vem kako varen), ampk je vseen ogrožal nas ostale še bolj.
v glavnem furu je čist isto k tist s porcheom le s to razliko, da je šel počasneje in skos po odstavnem.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Sploh ni ogrožal.
crazy1.gif
Vsi vozniki navadnih avtomobilov so bili profesionalci, ki so točno vedeli, kako bo dotični reagiral, da ne bi slučajno kdo pasu menjal.

Lahko ga hvališ tukaj. Me pa zanima kako bi reagiral, če bi bil ti z družino med tistimi avti. Sigurno bi rekel, vau, tale ga pa seka, za par cm me je zgrešil, škoda ka ni stardeca tle da b tega carja vidu.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Stavim, da je tle lep kup takih forumašev, ki se mu zdi to imenitno in bi ga radi, ali ga nekoč bodo posnemali, ali pa ga celo že posnemajo. Še celo pizdili bi, ker sem jim tanormalni nebi dovolj hitro umaknili.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik s1m0n pravi:

dons sm po moje srečov stardeca na avtocesti. bil je en v enmu opel kadetu in se furu okol 30-60 po odstavnem, tut tm k se normaln folk vključuje na avtocesto (mal zmanšu pa gasa iz odstavnega na pospeševalnega, ni jebal nobenega). js sm sm gledu gsaj bo počlo...ampk tega nism doživu. če ni bil stardec je bil pa nek dedi k je poslušal stardec in s tem prilagodil hitrost (sj tist kadet glih ni ne vem kako varen), ampk je vseen ogrožal nas ostale še bolj.

v glavnem furu je čist isto k tist s porcheom le s to razliko, da je šel počasneje in skos po odstavnem.


In? Si ga prijavil na 112?



Ker če ga nisi STFU in sram te bilo.
stupid-1.gif
Tle znate biti vsi glasni, da bi kaj konkretno naredili pa lepo tiho in se naslajat nad neumnostmi drugih (od katerih bi sicer lahko kdo umrl).
 
Nazadnje urejeno:

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
In? Si ga prijavil na 112?

Ker če ga nisi STFU in sram te bilo.
stupid-1.gif
Tle znate biti vsi glasni, da bi kaj konkretno naredili pa lepo tiho in se naslajat nad neumnostmi drugih (od katerih bi sicer lahko kdo umrl).

In zakaj bi ga prijavil gasilcem ali reševalcem? Verjetno si mislil 113 - policiste.

Predvidevam, da še nisi nikoli klical policistov in ne veš, kako vse skupaj poteka. Najprej te povprašajo po imenu, naslovu, poklicu, kje si zaposlen, kaj si po izobrazbi,...
Te mine, da bi še kadarkoli poklical in jih obvestil o takšnih stvareh.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Sorry imaš prav, sem mislil 113.

In ja, vem kako poteka. Če imaš eno negativno izkušnjo jo lahko deliš kot pritožbo na MNZ in boš s tem dosegel to, da se ta policist ne bo več zajebaval s folkom, ko ga ta kliče. Vsaj za tistega, ki je tako hotel opravit z mano vem, da se ne bo več. Ampak seveda, najlažje je pljuvat po forumu in to je to. Namesto, da bi poizkušal preprečit to.
stupid-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ni čisto tako, mene so vprašali samo kje se zadeva dogaja, res pa je, da smo kolegi....
wink-1.gif
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.915
816
113
To nikakor ni snemano iz avta.
Kamera je bila na motorju, potem pa malo obdelan posnetek.
Kar poglej, kako med tistimi stožci zavija.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik jurek1973 pravi:
To nikakor ni snemano iz avta.
Kamera je bila na motorju, potem pa malo obdelan posnetek.
Kar poglej, kako med tistimi stožci zavija.

Ena opazka, ki podre tvojo teorijo:
Motor se med zavijanjem nagiba.
grims-1.gif
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Citat:
Uporabnik Kinimod pravi:
Pacient ...

Ne, dinamik!
wink-1.gif


LP,

Milan

p.s. Sedaj pa resno - tip je zrel za lobotomijo in doživljenski polni penzion na primerni inštituciji.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.606
256
113
ja zakaj pa? pač si je kupu zverino, vsaj en, k jo ima zato, da jo dejansko tud kdaj stisne! in ne le šmikira po centru!

pač si je dal mal duška, sej zdej bo pa cel let vzoren voznik...
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
lol, zanimivo kak začne folk šimfat dejanja ki jih sami niso sposobni/ne morejo narest.. pa kaj ste mu fauš d ma poršija in d se pele tko k se vam še sanjat ne more( čeprou tole je še daleč od bilokakšnega limita)..
kar se tiče ostalih voznikov: povprečni šoferji ga itak niso vidli( kr se jim jebe za promet zadaj), dokler ni biu že 50m pred njimi, sposobni driverji so ga pa vidl že od daleč in so lepo držal svojo smer kr so vedl, d bo on lepo zmanevriral mimo njih brez njihove pomoči/umikanja in to brez problema... tak da, tale vožnja je bila walk in the park, napram vožnji starih drisk kontra po ac..
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.606
256
113




pa jest mu nisem nič dost fouš... privoščim mu, in všeč mi je, da ga uporablja za to, za kar je narejen...
 
Nazadnje urejeno: