Predlog za slušalke

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Dobronamerna Alter skupnost - iščem nasvet.
Iščem slušalke za v uho. Vsaj deset ali petnajst let nazaj sem na Aliexpressu za nekaj evrov kupil eno slušalko BT, ki je povsem zadoščala svojim potrebam. Vem, sliši se smešno, ampak je. Še vedno je delovalo nekaj ur, bila je majhna, avdiofil tako in tako nisem in ne ločim razlike ...
Večinoma poslušam ponoči, ko ne morem spati. Sem in tja pa tudi ob kakšni drugi priložnosti, ampak to je redko.
S pomočjo sesalca sem včeraj uspel uničiti slušalko in sedaj iščem nekaj novega.
Kakšni predlogi? Recimo cenovni rang do 30 EUR. Saj ne, da bi šlo za ne vem kakšen denar, le neumno se mi zdi kupovati kar nekaj.
Načeloma bi zadoščala ena slušalka, sploh ne vidim potrebe po dveh. Če sta dve, pa iščem takšni, da sta enaki na levi in desni strani (mogoče je to že tako?).
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Pismo, ali se sploh dobi samo ena slušalka? Vidim, da so povsod leve in desne. To je ponoči moteče. Ko se prevališ na drugi bok, moraš zamenjati slušalko? Doslej sem jo samo prestavil v uho, ki je na vrhu.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
To imam jaz enake probleme. Nisem našel rešitve....
Še vedno uporabljam na kabel klasične slušalke. Prvi razlog je ta, da lahko šaltam levo desno, druga pa, da jih najdem ko zaspim....
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Sem ravno prejle govoril s sodelavcem, ki je točno nad tem potarnal. Da mora po omarici iskati slušalke, ko se obrača.
Bom vseeno poiskal eno samo. Sigurno jih še imajo.