še ena za stardeca

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
a hočeš rečt da sam drifterji gledajo v vzratno ogledalo al kaj?

si ziher prebral vse kar sm napisu?
confused-1.gif
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Da utemeljim moj 'p.s.'.
Če obvlada (verjetno sam misli, da obvlada), ima dovolj denarja (če ima GT3, verjetno ni na tesnem) in mu je za dokazovanje vozniškega znanja, imam zanj samo eno besedo - Nordschleife .
Če sem iskren, mi ni jasno, kaj je hotel s posnetkom pokazati (razen ega). Da je kvalificiran za voznika varovanih oseb pod modro-rdečo lučjo?
To kar gledamo, je bolj ali manj nenatančen slalom z dinamičnimi keglji.

LP,

Milan
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.606
256
113
ja ubistvu si je res verjetno hotu mal ego izboljšat... in adrenalin občutit...
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
In? Si ga prijavil na 112?

Ker če ga nisi STFU in sram te bilo.
stupid-1.gif
Tle znate biti vsi glasni, da bi kaj konkretno naredili pa lepo tiho in se naslajat nad neumnostmi drugih (od katerih bi sicer lahko kdo umrl).

In zakaj bi ga prijavil gasilcem ali reševalcem? Verjetno si mislil 113 - policiste.

Predvidevam, da še nisi nikoli klical policistov in ne veš, kako vse skupaj poteka. Najprej te povprašajo po imenu, naslovu, poklicu, kje si zaposlen, kaj si po izobrazbi,...
Te mine, da bi še kadarkoli poklical in jih obvestil o takšnih stvareh.

Aja? Kateri policisti to zahtevajo?

Sam sem enkrat prijavil tiste, ki na odstavnem pasu avtoceste prodajajo "zlato" (enkrat sem ustavil in ponudil pomoč
bonk.gif
). Nič ni bilo zasliševanja, z imenom in priimkom sem se že sam predstavil, povedal za kaj gre, v odgovor pa dobil zahvalo.
Nikogar ni zanimala številka noge...
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
lol, zanimivo kak začne folk šimfat dejanja ki jih sami niso sposobni/ne morejo narest.. pa kaj ste mu fauš d ma poršija in d se pele tko k se vam še sanjat ne more( čeprou tole je še daleč od bilokakšnega limita)..
kar se tiče ostalih voznikov: povprečni šoferji ga itak niso vidli( kr se jim jebe za promet zadaj), dokler ni biu že 50m pred njimi, sposobni driverji so ga pa vidl že od daleč in so lepo držal svojo smer kr so vedl, d bo on lepo zmanevriral mimo njih brez njihove pomoči/umikanja in to brez problema... tak da, tale vožnja je bila walk in the park, napram vožnji starih drisk kontra po ac..

Kaj pa je bilo tu posebnega? Opazil nisem nikakršnega posebnega znanja in sposobnosti. Nek sociopat z dovolj denarja zna tiščati po ravnem in ogrožati precej ostalih udeležencev v prometu. Kje je tu kakšna sposobnost ali kakšno posebno znanje?
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Omenjene podatke so od mene zahtevali vsakič, ko sem jih poklical (dvakrat v primeru vloma v avto in v hišo, in vsaj trikrat v primeru prometnih nezgod).
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Kaj pa je bilo tu posebnega? Opazil nisem nikakršnega posebnega znanja in sposobnosti. . Kje je tu kakšna sposobnost ali kakšno posebno znanje?

Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
čeprou tole je še daleč od bilokakšnega limita
,tale vožnja je bila walk in the park, napram vožnji starih drisk kontra po ac..


[/QUOTE]

ne znaš brati?
crazy1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
lol, zanimivo kak začne folk šimfat dejanja ki jih sami niso sposobni/ne morejo narest.. pa kaj ste mu fauš d ma poršija in d se pele tko k se vam še sanjat ne more( čeprou tole je še daleč od bilokakšnega limita)..
kar se tiče ostalih voznikov: povprečni šoferji ga itak niso vidli( kr se jim jebe za promet zadaj), dokler ni biu že 50m pred njimi, sposobni driverji so ga pa vidl že od daleč in so lepo držal svojo smer kr so vedl, d bo on lepo zmanevriral mimo njih brez njihove pomoči/umikanja in to brez problema... tak da, tale vožnja je bila walk in the park, napram vožnji starih drisk kontra po ac..

Ne znaš logično razmišljat?
Zakaj bi mu zavidal vožnjo "daleč od bilokakega limita"? Tako se zna vozit vsak v povprečnem avtu, ki potegne tja do 180 km/h.

Sploh pa me čudi, da je s tako "walk in park" vožnjo uspel prehiteti "sposobne driverje". Slednji verjetno po tvoje verjetno vozijo hitreje, kot je "walk in the park".

Retard.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ne boste verjeli ampak taki pacienti kot jim rečete so ponavadi dobri vozniki, to moraš že imeti nekaj izkušenj da predvidiš koliko koliko greš lahko mimo, da ne omenim refleksov, če ti kdo malo zavije pa moraš na hitrco zaustavit...Če taš takim voznikom kakšno Provido za vozit sem 90% prepričan, da mu nobeno vozilo na AC ne bo zbežalo,kot se dogaja našim starim plavim voznikom v Fordih, Škodah,...
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Še vedno mi nisi odgovoril na vprašanje iz začetka teme.

Torej, kako bi ti tega voznika komentiral na cesti? odgovor naj bo iskren.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.206
679
113
pacient in nič druzga. če ma denar nej gre na dirkališče dirkat s sebi podobnimi oz. proti podobnim strojem kot ga sam vozi. to pa je navadno preseravanje za katerega ne rabič gt3 ampak samo en malo boljši avto z 200+ konji. ubiješ sebe ali druge lahko z obema. in takmu pacientu nism nč fouš, ker poznam kr ene par takih ki podiobne zadeve izvajajo po naših cestah in se mi samo smilijo in nč druzga. ker enkrat se ne bo izšlo.

lp
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
To je ubistvu defenzivna vožnja...

Prej si mimo drugih udeležencev v prometu bolj varno je.
cheer.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Na cestah že tko umre preveč ljudi. Da pa še tkole izzivaš in zraven ogrožaš vse v prometu si pa res [censored].



Kakšen mesec nazaj se pelem iz MB v LJ in mal ven iz Maribora mim mene piči porš. Vedno rad pogledam dobr avto in tud ta ni bil izjema. Čez pet minut je bla na levem pasu kolona, po desnem so pa počas mim vozil. Ko se pelem mimo vidm, da je porš obrnjen kontra in razbit totalka, frajerja v trenirkah pa naslonjena na bankini (oba stara okol 25) v katero sta se mal prej razletela. V nesreči je bil udeležen samo ta porš (razen če je drugi pobegnu) in verjetno mu je nekdo porinu ven al ga je pa pač zavrtel.



Nimajo vsi take sreče kot ta [censored] na posnetku.
 
Nazadnje urejeno:

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Citat:
Uporabnik kavboj pravi:
Na cestah že tko umre preveč ljudi. Da pa še tkole izzivaš in zraven ogrožaš vse v prometu si pa res [censored].

Kakšen mesec nazaj se pelem iz MB v LJ in mal ven iz Maribora mim mene piči porš. Vedno rad pogledam dobr avto in tud ta ni bil izjema. Čez pet minut je bla na levem pasu kolona, po desnem so pa počas mim vozil. Ko se pelem mimo vidm, da je porš obrnjen kontra in razbit totalka, frajerja v trenirkah pa naslonjena na bankini (oba stara okol 25) v katero sta se mal prej razletela. V nesreči je bil udeležen samo ta porš (razen če je drugi pobegnu) in verjetno mu je nekdo porinu ven al ga je pa pač zavrtel.

Nimajo vsi take sreče kot ta [censored] na posnetku.

Mogoče je bil pa drifter.
Zdaj pa okol kaže posnetke, kako bi takrat moral vozit da se ne bi skantal.
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
pa zakaj bi ti sploh mogu komentirat? če bi rad iskren odgovor, ti povem, da mi je pač se fajn tko vozit, in dobim celo plačano da se tako pelem
evil.gif

seveda ne s poršem in seveda doooosti počasneje... mislim pa da je takšan vožnja dosti varnejša kt vožnja pod vplivom mamil,alkohola, katera sta prisotna v ogromnem procentu vsak dan v prometu, ampak se zaradi njih ne sekiraš, ker jih pač ne vidiš, vidiš hitre voznike in se pizdiš in zraven peteliniš, kok bi mu privoščil d se razbije in ubije,bla,bla,bla..
ko se pa sam peleš pijan ali prbit, pa upaš da te ne bojo ustavil, če pa te, jim pa v mislih jebeš mater in so policaji največje svinje, kr so te izločil iz prometa, navkljub temu, da nisi kazal svoje trenutne hendikepiranosti tisti moment..
tko da največji morilci so narko/alko šoferji in mladi petelinčki k mislijo, da so z pridobitvijo izpita zraven v paketu dobili tudi vse potrebne izkušnje za hitro vožnjo.
ostalim k se kurčite čez tega modela: se niti enkrat niste v normalnem prometu pelal hitro in "ogrožal" ostale udeležence?
Če se niste pol ste res neki posebnega in vam čestitam, ali pa si pač niste upal in ste "fouš" temu tipu,lol
nalim, ne se kurčit neki tle, če si dva slaloma odpelu, še ne pomeni d si odgovoren" i only race on track" voznik, in zgled ostalim
bonk.gif


če bote še naprej tečn, vam ne bom več odgovarju
hysterical-1.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Predvsem pijanci in drugače "omotični" vozniki so poleg takih divjakov zelo nevarni za nedolžne uporabnike cest. Je kdo kjerkoli napisal da to ne drži?

Zaenkrat pa jaz ne objavljam na netu posnetkov pijane vožnje in ne doživljam orgazmov ob njih.
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
Citat:
Uporabnik pediater pravi:

Zaenkrat pa jaz ne objavljam na netu posnetkov pijane vožnje in ne doživljam orgazmov ob njih.




itak, kr na njih ni nč "zanimivega" razn, nesreč k jih povzročijo.



crashednburnt: Žalil ne boš!
 
Nazadnje uredil moderator: