PRALNI STROJ

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:


Gorenjev pralni stroj nima nič delov iz Slovenije. Tudi Slovenci ga ne sestavljajo. Z njim služi edino firma, trgovina, serviserji. Ti so ponavadi Slovenski.
đ

Sem se včeraj pozanima pri enem, ki dela v Gorenju.

Gorenjevi pralni stroji SE sestavljajo v Gorenju!

Kako je s sestavnimi deli vemo....pri vseh so iz vsepovsod, ampak montažna linija je v gorenju..prav tako za hladilnike, kakor tudi sušilne stroje in pečice.

Edni 'drobi material' bele tehnike (a la Mikrovalovke itd) se sestavljao v Turčiji in še v parih državah.

Tak da...tvoja trditev je napačna.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Sej ne, da mu tega nisem že jaz napisal
evil.gif
.
Sicer pa je bila njegova trditev, da ga ne sestavljajo Slovenci, ne da se ne sestavlja v Sloveniji
grims-1.gif

Saj veš, zakaj je Velenje najbolj zeleno mesto v Sloveniji
aplauz.gif
?
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:


Gorenjev pralni stroj nima nič delov iz Slovenije. Tudi Slovenci ga ne sestavljajo. Z njim služi edino firma, trgovina, serviserji. Ti so ponavadi Slovenski.
đ

Sem se včeraj pozanima pri enem, ki dela v Gorenju.

Gorenjevi pralni stroji SE sestavljajo v Gorenju!

Kako je s sestavnimi deli vemo....pri vseh so iz vsepovsod, ampak montažna linija je v gorenju..prav tako za hladilnike, kakor tudi sušilne stroje in pečice.

Edni 'drobi material' bele tehnike (a la Mikrovalovke itd) se sestavljao v Turčiji in še v parih državah.

Tak da...tvoja trditev je napačna.

Kot sem rekel po mojih informacijah jih ne sestavljajo Slovenci. Nisem rekel da se ne sestavljajo v Sloveniji...
smile-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
pa svoje tudi Mercedese, BMW-je, VW-je, Ople ne sestavljajo Nemci (vsaj v pretežni meri ne)...pa ne pomeni zdaj to da je vse to Made in Turkya oz. Ex. YU.
evil.gif