Kako se neha kadit?

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
kako se neha kaditi?
od kolegice ata je umrl za rakom ker je skadil tri škatlice na dan

zadostna motivacija
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.936
1.096
113
www.adriamedia.si
Oziroma slab način
wink-1.gif
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
kako se neha kadit...par dni si totalno na tleh, skor ne greš iz postle in to je to...kr ne sede nekak več
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
@obadva zadnja

Sej bi šlo, samo nočem se mučit. Ono ko mi REES zapaše si ga vržem na pljuča.

opazil sem, da postanem malo ala "agresiven" tečen in nedružaben, kot da nebi bil naspan,
cel čas mi nekaj manjka, luštajo se mi stvari ki se mi nikol ne, pazim na hrano da si ne
nabašem še kakega odvečnega...

Zdaj grem do frenda, pol gremo na bowling nato pa po klubih, huh težka bo.

Zadanem si cilj max. 3 cigarete, pa še to ne cele.
Z mučenjem ne narediš nič drugega kot povzročaš trpljenje v okolici in po neuspelem poskusu pokadiš samo še več in vsak neuspel poskus pomeni večjo porabo. Kadi dalje in čakaj na primeren trenutek.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Folk, mene pa zanima, ali se je zdravstveno pri vas zelo izboljšalo, ko ste nehali kaditi? Ker sam imam kar hude dihalne probleme - hudi in pogosti prehladi (kihanje, smrkanje, teče mi iz oči, nosa), kašljam, hitro se me kaj loti ... Mama pravi, da sem si s cigareti povsem uničil imunski sistem in da se boji, da se mi bo to kronificiralo, sploh ker je imela ona hude probleme, ko je kadila (nenehni bronhitisi, da sploh spat ni mogla ponoči). Oče pa po 40 letih kajenja nima nobenih problemov. Obratno, tako je zdrav, da je dohtarci kar malo nerodno, ko mu nima kaj za napisat na sistematskem pregledu. Tako da zgleda, da imam bolj mamina dihala in da se bom res moral paziti. Kako je bilo z zdravjem v času kajenja pri vas??
lp
Zdravstveno stanje ostalo enako-brez težav prav tako kot prej, edino KILEEEEEEE. Sedaj me bo pa infarkt
bonk.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Citat:
Uporabnik Slovenet pravi:
Najprej se odvadi kupovat čike.
Takih nekadilcev je vedno dovolj
10.gif

heh pa sej ma mogoče prov. ker ko se prepričaš v to da ne kupiš škatlce pa težiš kolegom za čik se te tud oni slej al prej naveličajo. drugače je pa men totalno sedl da sm en teden po odločitvi o prenehanju kajenja zbolela za angino. od takrat naprej nimam več želje po cigaretu. čeprov malo pogrešam kkšn čik zjutraj na avtobusni pa po kosilu...
kile pa ja.. grrrr... sam se prepričujem v to da bom ta denar ki ga ne zapravim za čike (ki ga je, glej ga zlomka, še vedno isto kot prej: nič) vložila v nakup rolerjev pa bodo tud kile šle dol. i wish
redface-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Moj deda je bil isto kadilec in kadil je od rane mladosti(menda je začel v vojski) pa do petinsedemdesetega leta ko je nehal zaradi dohtarjeve izjave ;" Francl če ne boš takoj nehal kadit ne boš več eno leto". Ta stavek ga je tako pretresel da je nemudoma nehal kadit. Mimogrede...... Živel je še devet let in umrl v sedeminosedesetem (87) letu starosti.
Če upoštevate še dejstvo ,da je kadil brez filtra, slabo hrano, vojno, povojno obnovo .... je pa takšna starost sploh spodobna.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Moja teta je umrla za rakom na pljučih in grlu. Nikoli kadila.

Babica kadi že 55 let, pa še danes gre pri svojih 75ih z lahkoto vsak dan po 5km špancirat. (pa da vam ja za videt kak urno ga šiba po hosti)

Dvorezen meč.

Če koga zanima, kadit se še vedno nisem odvadil. Bedak jaz. Marlboro medium so pač
moja najbolj glupa razvada. Škatlico mam 3 dni, sej v tem je problem, da sem brezvezen kadilec,
ki kadi v družbi ko turk, včasih pa doma cez cel dan niti enega komada...
 
Nazadnje urejeno: