Malkomov vodič "Ker sem ženska moram bit okusna"

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Zakaj tusiranje 3x na dan škoduje koži? Pri 33° in sluzba/fijakanje po mestu/zvečer ven, se bom tusiral.
Pa je kak je.

Zakaj? Ker tekoča mila za tuširanje tako ali tako izsušijo kožo, če pa jih uporabljaš redno 3x na dan, pa še toliko bolj.

Itaq pa, da če smrdiš, da se stuširaš, to mi je jasno.
grin1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Ni res, skokneš pod tuš, se hitro oprhas, to ti vzame 5 minut. Dnevno je to 15 minut. Prištejem
užitek, ko se osvežiš z hladno vodo, bi mi lahko vzelo 20 minut, pa me nebi motilo...

Tekoča mila za tusiranje. Kje pise da jih moras uporabljat? Tut brez mila gre v skrajni sili.
Sicer pa mila iz naravnih materialov. Imaš posebna mila za suho kožo.

Glej nebos se mi izgovoril tukaj ven.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Popizdevam, in očitno raznorazne kmetice z raznoraznih obmestnih sel in trgov nevedo par osnov, zato
bo malkom spisal par zadev. V nadaljno razumevanje, naj povem, da ne maram dior pupik vseh našemljenih
in da nasploh proti puncam iz kmetij nimam niti slučajno nič proti, nasprotno obožujem jih - dok so okusne.

Prenašam že zelo dolgo, raznorazne neuštimane ljudi, v smislu smrada, umazanih nohtov, na rokah, nogah,
kakorkoli, včerajnšna videna zadeva pa mi je poslala dekl v plafon. Z babiko sma letela na en latino party, in
ker se čaga ni razvijala v pravi smeri, sma nevidno pobegnila. In nekako se nama je zaluštala taka vaška veselica,
zazvoni mi telefon, kolega z punco neve kam bi sla, in pol nekako rečemo da letimo na Ribičijo. (kmečki turizem
zelo odrtega tipa, plesišče, oder; Žagarjeva je pela včeraj, domače, a kar veselo, in predvsem zelo zelo poceni)
Itak ko sem vstopil sem vedel, da znam bit presenečen nad določenimi holcarji in njihovimi nosorogi s katerimi se držijo
za roke... Babike itak prvo na WC, mi2 pa hitro k šanku, pa na neko vidno pozicijo da vidim žagarjevo v bederce
cheer.gif

In seveda uletavajo take in drugačne donde, brez vsake ženskosti, pač kmetice s hribov, katere še osnovnega bontona
nimajo, kajšele kaj ženskega šarma... Jaz čekiram če je vsaj ena minica za pogledat v bližini, ko me kolega rukne
in pokaže debelo čufto direkt pred odrom. Zavaljena svinja, z lampom, da se ji joške sploh ne vidijo, kvazi trajno frizuro,
cela zašvicana, si mislima "Jebiga" tut taki morjo živet, in nato ona dvigne roke... Kosmata pod pazduho ene 5cm dolge
kocine, nisma mogla vrjet. In seveda se je sukala in vrjetela tam z nekim kmetičom, on jo seveda šlata kjer le gre
shocked-1.gif

Za popizdit. Hotel sem ta post napisat že prej, ampak sem ravno jedel, pa nebi zmogel... Nama je minlo do alkohola.
Jaz sem ded, pa se brijem pod pazduho, ker je to 5x bol higienično, težje zašvicaš, ampak pri dedu to ni tak pomembno kot pri ženski, tam to spada pod obvezno opravilo vsak dan. Madonca je tako težko reskirat 20s časa pa hitro pobrit?!
Uletita frčafeli, dobita tisto malibukolo, mi2 na cigaret in se zmenima kateri je danes že seksal, da lahko reče da mu je
slabo in da pobegnemo gremo domov. (če rečeš da ti je slabo, je velika možnost da pol ne dobiš akcije)
rolleyes-1.gif


Tako zdaj pujse pujsaste, preberite malkomov higiensko-kulturno-bontonski-branja-obvezen vodič;

- Uštimaj si parklje na nogah! (nerabis met nalakiranih, samo postriži in očedi)
- ko si že pri nohtih na nogah, še poskrbi za te na rokah (nerabis lakirat, samo postriži in očeti, mogoče kak lusjon...)
- pobri si gozdove pod pazduho (smrdis ko svinja)
- ko si že pri pazduhi, daj uporabi kak dober deodorant ne šparaj z nanosom (glej da vsaj 10€ porabiš zanj)
- obri si jebene noge, in ko že vlečeš po nogah britvico, še daj jebeno goščavje med nogami (črtica al pa golosek)
- umivaj si ušesa
- tuširaj se vsak dan, poleti 2-3x!
- povoskaj si te jebene brčice, ker si ko bedanec
- če ti ostane kaj voska še poredči dlake na rokah
- uporabljaj parfumčke, ampak samo ko se stuširaš
- če nisi ziher če se moreš stuširat ali nerabiš, se idi stuširat
- če imaš karkšna koli vprašanja, mi pošlji PM in svetoval ti bom brezplačno in diskretno

Glej, "kmetica s hribov" ne čuti neke potrebe, da bi bila tako kul, kot si ti,veliki mariborski frajer in tvoja druščina.Zato "kmetica s hrbov" hodi na Ribičijo.Da se druži z ljudmi, ki jo sprejemajo tako kot je.

Ti pa si iz Samsare zalutal na Ribičijo, zdaj boš pa že tamkajšnjim dečvam nasvete delil, kako se morajo oblačiti in zgledati.Ma ajde.
 
Nazadnje urejeno:

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Čuj, madona ...skoro sem dobil občutek, da eni zagovarjate NEhigieno. Jaz se v tej debati popolnoma strinjam z mx-om. Pa on ni govoril o tem kdo kam hodi pa kak ma kdo image...klko se jaz spomnim je blo govora o osebni higieni ki more bi številka ena... In če je potreba se tuširaj 5x na dan!!! Pa pajske tudi ni težko menda pobrit, da se ti ker ne zaduši tam v tisti goščavi, nohte uredit...itd, pa saj itak že vse piše...kaj eni špilate butle
stupid-1.gif