Problem s sestrinim sinom

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Sestra (37) ima sina (8) in jaz (26) modela ne prenašam. Smrduh mali mi vedno vse požere v hladilniku, aktimele pije kot navadne
jogurte, milhšnite si tiči v glavo kot za stavo, vsere mi ČIST VEDNO zice v avtu, ampak ne v smislu malo praheca, ampak v smislu
velik čokoladen flek katerega je naredil maloprej ko se je vsedel v avto in ni opazil da mu 100g gorenjke rine v rit.

Razvajen je kot srednjeveška francoska kuzla, nebi ono, nebi toto, dela seveda nič, niti pospravi ne za sabo, kritizira hrano ki jo
kdaj pa kdaj ponudim ko sta na obisku, in nasploh je z njim sama štala.


Lepo ga vprašam "Kak je blo pa danes kaj v šoli?" "Eh brezveze, kaj te briga!" Sestra ga sicer opomni, naj se lepo obaša, ampak
hebe se njemu zato. Osbno bi ga jaz tako okol kepe pritegnil, da bi pristal v naslednjem tednu, ampak pač nisem njegov oče in
ga nimam pravice vzgajat.

Tamali me prav iritira, spravi me v slabo voljo. Rad mam čisto stanovanje, sesam čisto vsaki dan, skratka rad mam tipi-topi, pol pa pride kurbež mali s teniski in mi rasf00ka celo stanovanje.

Zadnjič se igra na vrtu in guši naj mu dam žogo, guši in guši (ker 15 stopnic je preveč da si bi jo prišo sam vzet). Pa ko mi je "počlo",
primem fucbal žogo in mu jo tako pribijem da ga je skoraj zvilo, sicer se je obrnil in umaknil, tako da je mogoče 10% sile skasiral v rit
ko ga je obrisnila, ampak v očeh sem mu videl, da zdaj pa vidi da z mano ni jebanja.

Tamali je sicer zelo inteligenten, dost ga sestra tut sama uči, tako da če je tumast je samo na čase ko se naredi, ko se mu kaj neda,
ker jaz ga šetam ko psico, poje jogurt, lonček pusit na mizi in se gre špilat s frendi. Lepo ga pustim da poje, se obuje, obleče, gre na vrt, se ravno začne igrat s frendi, pa ga lepo pokličem skoz okno, naj pride pospravit za sabo. Sezut, jakno dol, jogurt v smeti, žlico v
pomivalca,, obut, oblečt in nazaj ven
evil.gif


Kupim mu PSP GO. Igre je treba kupovat tam. Kupim še za 50 funtov kodo, amapk ker je soni sistem down mi nic ne pomaga.
Vsak jeben da ko ga vidim me drka za te igerce in mi govori "tak nebos nic zrihtal!" Naslednjic ko mi to reče, primem psp pa se bo
tako lepo razletel čez kuhinjsko steno, pa ga bom samo pogledal: "tak ti nebi nikol nič zrihtal..."

Kako prašiča malega streznit, da se bo normalno obnašal? (to da je razvajen mi je jasno)
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
škoda je že narjena, tako da nimaš ga kej preminjat, streznu se bo edino ko bo mal odrastel pa še to ne, vem kako je bilo z mojo sestrično, danes je stara 18 pa se še vedno obnaša obupno, tudi lasto mater je že z nožem zaštihala in tako naprej, nimaš kaj narest, če se ga že od malega tako navaja, problem ni v otroku, problem je v starših.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.682
830
113
hysterical-1.gif


dobra.....

anyway,.....praviša da je razvajen itd.......po drugi starni pa mu kupješ PSP, igrice itd.......
Mali se obnaša kot vsak drug , preizkuša do kje lahko gre in do kje boste plesali kot bo on špilal........
Postavi mu meje, čez katere pač ne bo šel in pika, ..npr. pri tebi v stanovanju se bo sezul sicer ne gre niti skozi vrata in PIKA.

Kar se pa tiče tega , da rad kaj posvinja, no, to je "bolezen" vseh malčkov........ko jih boš imel boš razumel,...in ....kmalu pazabil na tvoj tip-top sistem sicer se ti bo zmešalo............
cheer.gif


Na agresivnost pa raje pozabi(tisto z žogo ni bilo lepo.................)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.386
5.897
113
pri taščici
da je taksen kot je, si kriv tudi sam.
čimprej se spremeni in mu postavi tudi ti kakšne pogoje,
otrok je dovolj star, da kaj uboga
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.759
6.358
113
jaz mislim da je glavni problem da sta v sorodu. Ocitno v vasi familijo to ven vdari vsem moskim primerkom. Poglej sebe naprimer =)
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.682
830
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
jaz mislim da je glavni problem da sta v sorodu. Ocitno v vasi familijo to ven vdari vsem moskim primerkom. Poglej sebe naprimer =)

ne verjamem da sva v sorodu
confused-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Citat:
Uporabnik corsol pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
jaz mislim da je glavni problem da sta v sorodu. Ocitno v vasi familijo to ven vdari vsem moskim primerkom. Poglej sebe naprimer =)

ne verjamem da sva v sorodu
confused-1.gif

Mislim, da je Apollo to govoril Malcomu.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
jaz mislim da je glavni problem da sta v sorodu. Ocitno v vasi familijo to ven vdari vsem moskim primerkom. Poglej sebe naprimer =)

Finta je, da jaz kot otrok sem bil mogoče navihan, nisem pa bil razvajen. Z mano in sestro je vedno bla milina, v šoli brez problemov,
(ok, stepel sem se vedno, ker sem karakter ki se nepusti jebat) ocene sma mela ok, govorila nisma nazaj, "lepo prosim, hvala, zdravo, adijo"...

Tamali pa se vsede v avto, pa ne reče besede. Ga pogledam
confused-1.gif
Nič nič, ravnokar se mi je nehal sladoled luštat.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
enostavno poves sestri da se ne mislis vec druzit z njima, dokler ne bo tamali skuliran. mogoce bo potem dojela, da ni vse ok s pamžem. sicer pa mam tocno enga tacga pri sosedih, mesa se mi ze zdej, pa ga vidim mogoce 1x na teden na hodniku.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.386
5.897
113
pri taščici
Mx, pa ti ves da se setrinemu sinu drugace lahko rece tudi necak, oziroma si ti njemu stric?
Na trdo ga primite, cimprej ter cimvec ljudi ki je vpleteno v njegovo vzgojo. Je to edini vnuk starim starsem? Tam je ponavadi najvec potuhe-vsaj pri nasem je tako, komaj cakam da dobi "konkurenco" v obliki bratrancev ali sestricen
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
To vam je v genih.
smirk-1.gif

Ne me sodit po drkariji na alteru, v osnovi sem čisto kul.

To ti praviš
evil.gif

Jst pa mislm da je m-X cool
cool-1.gif


Je pa res da je dons mularija dandanes čedalje bolj razvajena
rolleyes-1.gif

mi je pravu kolega da se je pohecu z mulotom da ga bo mogu mal bolj na trdo prjet pa kako vzgojno pršit pa mu je odg:
Ti kr, jst mam cifro od socijalne že v imeniku
shocked-1.gif
nč jasn ....

LP.S
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Sheriff pravi:

Ti kr, jst mam cifro od socijalne že v imeniku
shocked-1.gif
nč jasn ....

LP.S

Mu hitro odgovorim, da upam da mu bo v internatu bolj všeč, sploh ker so tam tako neporblematični fanti ki bodo scali po njem.


To je vse v vzgoji, sekin tamali bo isti, moj mulo bo ko bubica, ker ga bom tako okol kepe prilepil da ga bo zvilo če bo kaj pameten.
Prej ko pokliče socialno, bolj bom vesel, samo da nebo prišel jokat nazaj.


Tut mene je foter na cajte pritegnil okol uhe, in še premalokrat me je, takrat sicer nisem razumel, danes sem mu pa zato hvaležen,
in to niso ble zaušnice, ker sem kako trojko domov prinesel, ampak kvečemu če sem v podhodu delal zvezdice (kup petard v krogu),
če sma s Tonijem tamalo sosedo poknila v smetnjak med star papir ipd...

 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
ti boš svojega okol kepe tako kot nečaka!
S PSP GO oziroma karkoliko že bo takrat IN ko boš imel froca.


Mah, probal sem kontra psihologijo, tamali se fuk*eno grdo obnaša do mene, me je rasfukal nekaj, sem sedel v avto in
šel po PSPGO, in mu ga podaril, in tamali je vedel da me jebe, da me je užalil in to, in nato ga šokiram z darilom, in se mu
je na očeh videlo da ga je pošteno sram, sem pa samo čakal da mi bo kako siknil češ kak ni nobene igrce, ker bi se konzola
tako razšpricnila čez dnevno sobo da bi bla veselica.


Itak sem mu ga kupil, da sestri izkažem da ju imam rad, v osnovi me za tamalega smrada prav boli qrac. Bojim se samo, da bo
mi lepe dne spustila dihtunga, in ga bom s pešico napolno zarezal, ker mali drka do onemoglosti.

Sicer ga jebem nazaj, sem si na bolhi kupil rabljenih 1000 jugijo kart, niti pogledal še jih nisem (tamali je čist fuk*en na njih)
in sem jih lepo nastavil na hladilnik, tako da jih lepo lahko samo s 3m opazuje. Na telefon sem si naložil Bakugan špil, in ga takoj zalaufam kak domofon zazvoni
smile-1.gif
Pol kao igram, tamali tak gleda od daleč, izklopim; "joj sploh nevem kak igrat" Tamali je zelen
od jeze in je v momentu prijazen "sej ti lahko pokažem", "ne ne, bom kr sam pogruntal čene pa bom šel bakugan part2 igrat..."