Trenerka, podaljšani model???

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.159
2.256
113
Lp! Mene pa zanima če se je kdo kaj bolj poglabljal v to... in sicer že leta kupujem spodnje dele trenerk od naše znamke Andraž, s katerimi sem v osnovi zadovoljen, kar se tiče krojev in materialov, so pa vedno bolj porazne kvalitete (začnejo hitro razpadati). Torej večen problem, če vzamem številko ki mi je dovolj dolga so hlače rapersko ohlapne, če vzamem manjše so mi lepo prav ampak prekratke... Torej kdo bi še imel v ponudbi podaljšane modele? Hvala...
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in Kamele0N

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.175
682
113
Verjetno iščeš spodnje dele trenirk … enkrat sem isto omenil eni prodajalki konfekcije … pa je skor policijo klicala …. no kasneje so vseeno popravili plakate pred prodajalno.
 
  • Haha
Reactions: nacek in Irbis

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.936
2.411
113
Lublana
Obišči stran
Torej kdo bi še imel v ponudbi podaljšane modele? Hvala...

Katastrofa kam smo prišli. Podaljšani modeli, kot jih imenuješ so dejansko normalne dolžine. Včasih so retardi nosili prekratke hlač, no saj jih še vedno, razlika je le, da so retardi danes v večini. Pa še prav drago plačujejo te polizdelke. :valjamse: Sori za offtopic ampak vem, da je danes res težko dobiti kakršnekoli hlače normalnih dolžin in tudi krojev.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.159
2.256
113
Katastrofa kam smo prišli. Podaljšani modeli, kot jih imenuješ so dejansko normalne dolžine. Včasih so retardi nosili prekratke hlač, no saj jih še vedno, razlika je le, da so retardi danes v večini. Pa še prav drago plačujejo te polizdelke. :valjamse: Sori za offtopic ampak vem, da je danes res težko dobiti kakršnekoli hlače normalnih dolžin in tudi krojev.

Vse štima... če že pa kaj najdeš pa tiščijo spodaj ta pederski patent. To je zdaj kao moderno.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
V Intersportu sem jih videl enkrat, velikost npr M/L (long). Meni sicer čisto odgovarjajo Adidas navadni modeli, ni prekratka, patent pa tudi ni izrazit. Brez patenta mi sploh ne sede. A si nad 190, da maš take težave?
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
601
311
63
Je kar problem če si višji od 190 cm. Še večji problem je pa z obutvijo če imaš številko 49. Hlače se še nekako podaljša, čevlje pa precej težko. Sam več ali manj kupujem v sport 2000. Tam se še kar nekaj dobi. Tudi trenirk je precej na obešalnikih, pojdi pogledat.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.159
2.256
113
V Intersportu sem jih videl enkrat, velikost npr M/L (long). Meni sicer čisto odgovarjajo Adidas navadni modeli, ni prekratka, patent pa tudi ni izrazit. Brez patenta mi sploh ne sede. A si nad 190, da maš take težave?

Točno 190 sem. In trenerke v povprečju ravno da so prekratke, sploh po prvih nekaj pranjih. Z nogo sicer nimam težav kot kolega spodaj, 43,5, max. 44.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.925
1.091
113
www.adriamedia.si
Točno 190 sem. In trenerke v povprečju ravno da so prekratke, sploh po prvih nekaj pranjih.
Drži, nekaj normalno dolgega je res problem najti, pa da ni orenk preširoko. Za poleti mi je sicer dokaj vseen tudi, če je krajša, ampak vseeno bi imel normalno dolžino, pa ne neke divje barve in materiale (ali klasika ali nek normalen tehnični material).
Včasih sem od Pume kupoval, pa so še oni zj...
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
601
311
63
Drži, nekaj normalno dolgega je res problem najti, pa da ni orenk preširoko. Za poleti mi je sicer dokaj vseen tudi, če je krajša, ampak vseeno bi imel normalno dolžino, pa ne neke divje barve in materiale (ali klasika ali nek normalen tehnični material).
Včasih sem od Pume kupoval, pa so še oni zj...
Sam sem pa več ali manj kupoval Adidas trenirka hlače ampak imajo žal tudi oni sedaj manekena ki je stal v vodi ko je pomerjal hlače..... Vse so za ene 5 cm prekratke.