Trenerka, podaljšani model???

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.347
5.390
113
Za normalne znamke ne vem, koliko je OPju vazno, ampak recimo "normalne" kroje, kot temu recemo tisti, ki so 10 let za leseno žlico, še dobis prinpromocijskem tekstilu. James&nicholson, stedman ipd... Tiste kataloge lahko malo prebrskas, kvaliteta ni svoh, ce ne kupis najvecjega pofla, cene namenu ne pretirane, samo loga ne bo "normalnega"
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Za normalne znamke ne vem, koliko je OPju vazno, ampak recimo "normalne" kroje, kot temu recemo tisti, ki so 10 let za leseno žlico, še dobis prinpromocijskem tekstilu. James&nicholson, stedman ipd... Tiste kataloge lahko malo prebrskas, kvaliteta ni svoh, ce ne kupis najvecjega pofla, cene namenu ne pretirane, samo loga ne bo "normalnega"
Ne gre za logo, ampak materiale ... Nimam malo izkušenj z nameskim promo tekstilom, pa ne zdrži prav dolgo (z zelo redkimi izjemami)
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
OK, pa še moja izkušnja...
Pri 190 cm mi je , ne glede na moj "bauh" vse prekratko ali preširoko.
Navadu sem se kupovat prevelike spodnje dele (4XL, da zadostim dolžini), potem pa moja nese to k neki njeni šivilji, ki mi zoža za 5€...
Ostanekk pusti, da ga lahko odrežem ali pa počakam, da bo potrebno njen šiv parat...
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Sem ves vesel zakorakal v BASKET trgovino na rudniku, kao tukaj pa vejo, kaj pomeni imeti dolge noge... Ja, lahko naročijo... :bonk: :bonk: Tiste stare, ko so še ok, šparam, kot da so zlate!! Nazadnje sem si ene kupil na "bolšjaku" za 14eur. Če bi gor nalepil nike, adidas... logo, bi bile morda celo boljše kot original. Kroj, kvaliteta... made in turkey... Edino en grd logo imajo zvezen gor.
Tudi po tujini sprobavam ka najdet. ISto pridemv nek nike shop, velik, da se zgubiš, ja lahko naročijo...
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.636
994
113
Trenirka je pase. Sedaj se gre tako na večerjo.

rapper-kanye-west-takes-wife-79331890.jpg
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
601
311
63
Pri koliko kilah? Ker sem enkrat nekaj takega probal (ali celo točno take, itak me je zmotilo, da ni malo patenta spodaj), pa so bile ali kratke ali široke. Tudi po tabeli bi moral imet za mojih 190 velikost XXL - v resnici pa rabim M, morda maksimalno L po širini.
Pri 105 kg. Imam težke kosti. :)

Lahko bi jih komot imel 125 kg za ta model hlač. Pa naj raje kar tako ostane.