kako osvojiti zasedeno?

g_man

Pripravnik
18. avg 2007
100
0
16
37
Hm...zanimiva tema. Me pa zanima kako lahko izveš, da te je partner prevaral, razen če ti direktno ne reče oz. ti kdo drug ne namigne? Mislim tko po telesnih znakih. Saj ne moreš pogruntat, da zdaj ko s tabo veselo uživa na zmenku ob sladoledu, da je ona še pred pol ure imela tiča v ustih od nekoga drugega...
confused-1.gif

Lahko da sta na zmenku, pa se ti gre poonegavit z natakarjem na WC, pa niti veš ne
crazy1.gif
,no mogoče bi blo sumljivo po neki visoki napitini, ki mu jo je dala z nekim čudnim srečnim nasmeškom...
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Po moje ne veš....ok, pri določenih, ki še premorejo kak kanček slabe vesti, se po moje lahko opazi po spremenjenem obnašanju,...če pa nekdo varanje vzame kot nekaj normalnega, pa po moje težko opaziš....
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Jah, če jo vprašaš, ti bo itak rekla, da ni prevarala... tako, da je edina varianta, da jo ujameš na kakšni laži, dveh... Potem se ti lahko začne počasi svitat...

Če je zacopana v drugega, potem se začne do tebe opazno grše obnašat...iskat tvojo vsako napako in popizdevat za vsak kur*ac. Ti gruntaš, kaj pa kdaj si kej narobe naredil, pa se boš neki časa še bolj potrudil.., a trudil se bo tudi njen sodelavec/sošolec/sosed.., ki ga bo ta čas veselo namakal.
grims-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik g_man pravi:
Me pa zanima kako lahko izveš, da te je partner prevaral, razen če ti direktno ne reče oz. ti kdo drug ne namigne? Mislim tko po telesnih znakih. Saj ne moreš pogruntat, da zdaj ko s tabo veselo uživa na zmenku ob sladoledu, da je ona še pred pol ure imela tiča v ustih od nekoga drugega...
confused-1.gif

Ti da sladoled za polizat, pa je nekam čudnega okusa za jagodo...
grin1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik g_man pravi:
Hm...zanimiva tema. Me pa zanima kako lahko izveš, da te je partner prevaral, razen če ti direktno ne reče oz. ti kdo drug ne namigne?

direkt jo vpraši pa da vidiš reakcije...
 

smith

Pripravnik
18. avg 2007
445
0
16
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Take, ki imajo uradno enega oz. prvega fanta so itak znane po tem, da morajo sprobat še kakega tiča,..poznam tri, pa tudi ena ni bila zvesta...fantje jim dajejo varnost, prihodnost, ker so pač z njimi 5-10+ let, samo to ni dovolj,....rade bi si popestrile življenje, obenem pa se bojijo ostati brez njih, ki so jih tako vajene,....

poznam eno tako. od dobrega kolega punca. bi jo kar
10.gif

on ji vse nudi, ona pa se na vsake toliko "poigra" z nekom drugim.
 

smith

Pripravnik
18. avg 2007
445
0
16
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik g_man pravi:
Me pa zanima kako lahko izveš, da te je partner prevaral, razen če ti direktno ne reče oz. ti kdo drug ne namigne? Mislim tko po telesnih znakih. Saj ne moreš pogruntat, da zdaj ko s tabo veselo uživa na zmenku ob sladoledu, da je ona še pred pol ure imela tiča v ustih od nekoga drugega...
confused-1.gif

Ti da sladoled za polizat, pa je nekam čudnega okusa za jagodo...
grin1.gif

hysterical-1.gif
 

g_man

Pripravnik
18. avg 2007
100
0
16
37
Nč! Mislim da bo treba spet deviški pas uvedit. Druge solucije ne vidim.
tongue-1.gif
 

smith

Pripravnik
18. avg 2007
445
0
16
Za enkrat, da se je zgodilo, ve tudi on! oz. vemo vsi.
nekako pa se meni zdi (pa še komu drugemu iz družbe), da ona sedaj hudičevo dobro igra in ne kaže nobenih znakov, da se goni okoli na vsake tolko. ampak ker jo poznamo že kar nekaj let, ji nekateri pač ne verjamemo, da je "clean".
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
In zakaj za vraga je potem še z njo?
confused-1.gif



Te so najboljše zgodbice. Ko ve kolegica, kolegica od kolegice..., fant od kolegice od kolegice..., njegov kolega...., še tri druge kolegice iz družbe....njihovi fanti..in njihovi kolegi....


Samo prevaran tip ne.
hysterical-1.gif
 

kaligula

Pripravnik
9. avg 2007
192
4
18
a delaš v kaki avtomobilski panogi? Pr ns dva sodelavca šmirata, da se kr kadi: ) Se bo punca še zredila, glede na to, da na malci skos skupi ždita
smile-1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Bo takoj izgubil vse možnosti pri njej, ko ji bo rekel, da mora par kilc zgubiti.
grin1.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Ksz...A je to tema, kako prikriti partnerju, da ga varas, ali kako osvojiti zasedeno?

Če mi dokažete, da mislite pisat on-topic, bo tema ostala...Drugače se jo pa zaklene. Tema za ircat je v spam kotičku
wink-1.gif