kako osvojiti zasedeno?

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik Mantara pravi:
Tebi bi bilo všeč če bi ti kdo osvajal punco?

jebiga, čeprav nikomur to ni všeč, se to ne more tako gledat....

vsak išče svojo srečo in morda je ta punca prav njegova sreča.... mogoče sta si ravno onadva "ment to be"...


@ti, ki si odprl temo...... GO FOR IT
cool-1.gif
)
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Nekje sem prepral, da moraš žensko itak vedno nekomu prevzeti: njenemu fantu (možu), bratu, očetnu, njej sami....

Če je ženska zadovoljna s svojim tipom in njegovo baso, te itak ne bo šmirglala. V nasprotnem primeru pa očitno že nekje škriplje in zveza se bo prej ko slej končala (glej primerjavo z opicami zgoraj).
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
V modernem svetu smo;

Glej kak to delajo profesionalci: (ne da bi sicer to vedel ali delal, nekje sem samo bral...)

Vzami mail, MSN naslov še toliko boljše sicer pa tut samo SMSi znajo bit kos zadevi,
a se zgodi da so pol računi konc meseca malo večji kot kdarkoli prej 3je skupaj...
shocked-1.gif


internetna komunikacija torej;

Vse gre nekak lažje... Bolj odkrito... Prvo si itak samo kolega za kakšno debato ko ni
nikogar drugega... Pol pa se je treba pogovarjat, pogovarjat, pogovarjat, vse ostalo bosta
nevede naredila sama... Sčasoma se pol začnejo razni polnočni pobegi v mcdrive na sladoled
in šetnjo v priljubljen del mesta, pol čez čas iz tega sladoleda nastane liter vodke, in pol...

Imamo prednost pred recimo našimi očeti, ker imamo vsaj ducat načinov komunikacije, takrat pa so imeli samo
eno, mogoče dve.

MSN po polnoči dela čudeže...

Pa prijateljski nasvet; Ne vstraši se cyber sexa, pa makar samo z besedami, ne pa še z sej veš... lastno akcijo...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.204
2.440
113
v lokalni ostariji
hja na zalost je bolj v rokah punce kot njega...

on pac osvaja... [censored] ga ima polna jajca... zdaj pa ce bo ona podlegla potem nej se cimprej spoka od bivsega...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
hec je v tem, da se to dogaja 70% pa sploh ne vejo oz. vemo...
confused-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
In kaj bi naredil? Očitno je že ne osrečuješ toliko kot sam to misliš, če bi se v službi spogledovala s sodelavcem.
grims-1.gif


Jaz, če imam tipa, zasebne stike z nasprotnim spolom omejim na minimum oz. jih sploh nimam. Ker sem z mojim zadovoljna in drugega ne rabim. Če bi pa začela s kom flirtat, potem pa to že ni to.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.283
3.688
113
davorinm.wordpress.com
Enako jaz. Samski del življenja ločim od vezanega. Drugo pa so kolegice ipd... od prej. Nisem potreben neke druge zanimive reči, krajšanja časa s potencialnimi kandidatkami in iskanjem pozornosti.

Pa eno je enkratni flirt z nekom mimobežno za 5 sekund, drugo pa flirt z nekom na delovnem mestu, na faksu..ipd..., ko ga večkrat videvaš. Če pride do tistega drugega flirta, potem pač ne pomeniš ženski kaj preveč...in obratno in ga ne toleriram. Pa še otročje se mi zdi.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
če si karakter, je čist vseen kak flirt gledaš...na šihtu, na cesti, kolegica, prijateljica...itd,itd...

Če si pa labilna oseba ki še samem sep ne moreš zaupat, se pa začneš skrivat pred nasprotnim spolom, ker če boš flirtal boš kr v postli pristal...come on, please
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ah, to so resne zadeve...kaj pa do njih pripelje je pa že drugo vprašanje.
 

boiboi

Zelenc'
25. avg 2007
2
0
1
Tenks za podporo.Počas mi ratuje-dolgi pogledi, dotiki, med malco sva zmeri več skupi.Še mal pa bo še popoldne moja
wink-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Pazi, da ne boš dobil po piæ...ki od njenega tipa...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik boiboi pravi:
Tenks za podporo.Počas mi ratuje-dolgi pogledi, dotiki, med malco sva zmeri več skupi.Še mal pa bo še popoldne moja
wink-1.gif

dej, mej ja-jca pa to reč njenemu tipu...da vidmo če si taprav dec, al si sam prpica
evil.gif