kako osvojiti zasedeno?

boiboi

Zelenc'
25. avg 2007
2
0
1
Moj problem je sledeč-Poznam jo iz službe in že dober mesec se samo spogledujeva.2 tedna nazaj me je pozdravila, zdj se že precej pogovarjava.Pride kr do mene in se pogovarjava o vsem kar nama pade na misel. Včasih poškilim k njej in vidim, da me gleda, flirtava.Ful mi je všeč ampak vem,da ima fanta, čeprav ji je bilo nekak težko to priznat.Ne vem kaj nej naredim?Rad bi jo povabil vn pa se bojim zavrnitve..ali nej pustim da ostane pri tem kar je in čakam, kaj se bo zgodilo z njenim fantom.Precej očitno je, da sm ji všeč..nimam pojma kako se lotit zadeve
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Zasedene so najbolj zanimive, a ne. Za začetek jo povabi na kofe, tako mimogrede. Če se bosta veliko pogovarjala, bo najbrž tudi kaj spregovorila o svojem odnosu s fantom. Tako boš videl, kje si oz. kaj daje njo, da na delovnem mestu flirta. Mogoče se samo zabava za kratek čas, lahko si dviguje ego ali pa ima probleme z razmerjem in išče a rebound. Lepo počasi pa diskretno.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
prste stran
10.gif


sej verjamem, da je zanimivo osvojit zasedeno punco, sam men se zdi pa tako podlo, postavi se v kožo njenega fanta, kot ti je že nekdo rekel, bi se počutil fajn? pa ne sedaj rečt, kar človek ne ve, ne boli, ker večina stvari slej ko prej pride na dan.

morda res lahko še naprej ohranjaš stik z njo, se pozanimaš kakšno je stanje z njenim fantom, vendar ne bodi razlog za njun razhod. poleg tega se sama ne strinjam s "skakanjem" iz veze v vezo, kar bi se lahko v tvojem primeru naredil.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:

postavi se v kožo njenega fanta, kot ti je že nekdo rekel, bi se počutil fajn?




Ah...ženske moški non stop osvajajo, ne glede na to, ali so oddane ali ne,...po moje vsak realen moški, lahko pričakuje, da se bo to prej ali slej zgodilo tudi njegovi...takrat bo pa vse na njej kako bo reagirala...
grin1.gif




@boiboi....najprej razčisti pri sebi, če ti je RES všeč,...če ti je, potem ti ne morem reči drugega kot da jo opazuj,...pozanimaj se kakšna je njena veza...ne vprašaj tega direkt, ker ti mogoče ne bo povedala resnice, malo zakamufliraj vprašanja,....mimogrede jo vprašaj po njenem fantu in takrat bodi pozoren na njen način govora, kaj ti pove..če bo zdolgočasena, če bo govorila o njem kot o kolegu, potem nekaj ne štima
smirk-1.gif




Če pa ugotoviš, da je še vedno zelo zaljubljena v fanta ali, da imata dolgoletno trdno vezo, te ima pa po vsej verjetnosti malo za popestritev in filanje ega...v takem primeru, pa se ne trudi, ker ali boš zvisel, ali pa bo prevarala fanta in se požgala s tabo,..take punce pa tudi ne želiš, ne?
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik boiboi pravi:
Moj problem je sledeč-Poznam jo iz službe in že dober mesec se samo spogledujev.... bla bla bla
13.gif


dam ti en nasvet: ne delaj tistega drugim, česar nočeš da bi oni tebi delali.

torej, če nočeš da ti nekdo pičko peca, ne pecaj je sam drugim.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Razmisli malo v prihodnost. Verjetno ti je všeč ta ženska, ne samo kot sex objekt, ampak kaj več. Si res želiš žensko, ki bi bila zmožna prevarati svojega fanta, pa magari po mesecih ali po letih..., da je lahko potem s teboj? Če bo zmožna prevarati svojega fanta, potem bo (verjami) zmožna prevarati tudi tebe, pa magari po parih mesecih ali letih. Boli vseeno. Zaupati pa ji tudi ne boš mogel, vsaj jaz ji ne bi mogel...



Začneš z njo..., zamenjata službi..., veš da se druži z nekaj sodelavci..., se spomniš preteklosti..., ne reci, da ne boš pomislil, na dogodke, ki so vaju privedli skupaj na skupnem delovnem mestu...
wink-1.gif






Stran od nje..., če pa bo samska, pa kar v igro.





Citat:
Uporabnik Ares pravi:

Citat:
Uporabnik boiboi pravi:

Moj problem je sledeč-Poznam jo iz službe in že dober mesec se samo spogledujev.... bla bla bla


13.gif




dam ti en nasvet: ne delaj tistega drugim, česar nočeš da bi oni tebi delali.



torej, če nočeš da ti nekdo pičko peca, ne pecaj je sam drugim.




Se strinjam.
 
Nazadnje urejeno:

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Jst ti pa svetujem, da bodi to kar si. Malo priredi vse skupaj...bodi kot James Bond
grin1.gif
...
....ne vsiljuj se ji, ampak vseeno flirtaj. Pogovarjaj se z njo jo poslušaj, poslušaj njene probleme, njena besedičenja...zapomni si male stvari ki štejejo....

ko pride pravi čas, pravi problemi, pravi trenutek...[censored] her brains out!
grin1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.514
8.956
113
Hmm, meni se je zgodilo to, kar se lahko zgodi njenemu fantu.
rolleyes-1.gif


Danes pa
cheer.gif


Naredi, kakor hočeš, a enkrat boš na istem, kot njen....
 

B81

22. jul 2007
34.514
8.956
113
Ne, naenkrat me ni mela več rada, potem čez kaka dva meseca mi pove, da ima najboljšega prijatelja v enem kraju, tako da....

Sicer pa sem dobival neke čudne klice, kao neki zaj..... iz juga in sem ji poslal sms, da če se ne neha, pridem pa premlatim oba (njega in njo) ali pa dam nekaj pod avto, bla bla...čudežno se je nehalo
grin1.gif


Drugače pa poznam le eno, ki ima 'jajca', da pove, kako je na stvari...
Čudna so pota gospodova
grin1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Tista dva meseca, je pa našla nekaj, kar jo je "motilo" pri tebi, da ti je lahko naprej metala..., da si gruntal, kje si ga polomil...
grims-1.gif




cipa
evil.gif
)





Mel najpijatelj podobno izkušnjo...je punca trenirala tamle smučanje z enim tipom.., se spremenila..., on se živ požrl, kje ga je polomil, dokler ni v SMSu našel nekaj v stilu "ful mi je bilo lepo spati ta teden s tabo v postelji..."
uf-1.gif






Aja..., potem ga je napizdila, da ji nima kaj stikat po telefonu.., pa da sploh ni res, da ona nima niti nebi mela nič s tem tipom... Sta nehala.., čez dva dni greva v bacchusa žurat s tem prijateljem in sredi plesišča vidi svojo (bivšo) bejbo, kako se strastno liže s tem tipom... Matr še mene je mal zvilo, kok je šele njega moralo.
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.556
34
48
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
prste stran
10.gif


sej verjamem, da je zanimivo osvojit zasedeno punco, sam men se zdi pa tako podlo, postavi se v kožo njenega fanta, kot ti je že nekdo rekel, bi se počutil fajn? pa ne sedaj rečt, kar človek ne ve, ne boli, ker večina stvari slej ko prej pride na dan.

se strinjam...

meni se tole dogaja sedaj že drugič zapored. s tem da prvič sem se še pol leta boril za svojo bivšo, pri trenutni pa sploh ne vem če se splača oz. niti ne najdem energije več...good guys ga vedno nafukamo...
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
vem da se to sliš podlo in nizkotno, sam realna resnica je da nobedn ne bo tebi pokazal takšne uvidevnosti. Čist vsak ti jo bo hotu nategnt, ker tak pač je , to nam je v naravi...



No in pol se vsak vpraša, zakaj bi potem takšno uvidevnost jaz pokazal nekomu drugemu, ki ga sploh ne poznaš? Sh*it you wont! to je to..



Vsak dobro ve da nas narava sili v to da najmočnejši in najbolj nizkoten in zahrbten primerek vsake vrste preživi, zakaj bi blo pri ljudeh drugače.





Ne me narobe razumet, jst sm 100% za monogamijo in jo tudi prakticiram, sam najprej moreš najdit tisto punco da jo bosta lahko pol skupaj prakticirala. In ljudje se spoznavamo na vseh mogočih placih in ob čudnih okoliščinah, tak da če se ti zdi da bi z njo lahko okusil kanček sreče, zakaj bi se ustavil?



Sploh pa najprej jo moreš spoznat, zakaj bi se zdej odločal kakšna bo tvoja prihodnost z njo, sej jo poznaš šele samo par mesecev?



Počas se žaba dere.
 
Nazadnje urejeno:

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Samo navali.
Women are like monkeys - they don't let go of one branch till they have hold of another.
evil.gif
 

alcyx

Fizikalc
19. jul 2007
2.091
0
36
Bizeljsko
Pri zasedenih nimaš kaj iskati. Kak hitro je končala z unim tak hitro bo s tabo. Pa še kake batine bi lahko pokasiro
10.gif
 

g_man

Pripravnik
18. avg 2007
100
0
16
37
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
prste stran
10.gif


sej verjamem, da je zanimivo osvojit zasedeno punco, sam men se zdi pa tako podlo, postavi se v kožo njenega fanta, kot ti je že nekdo rekel, bi se počutil fajn? pa ne sedaj rečt, kar človek ne ve, ne boli, ker večina stvari slej ko prej pride na dan.
Eh..tipični rek tipične buzzi-wuzzie ženske
bonk.gif

Lej, ti samo navali. Če ti je všeč, potem nimaš kaj čakat
wink-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ti si samski in imaš ustavno pravico da pecaš kogarkoli. V bistvu je na njej a se bo ukvarjala s teboj ali ne. Vse ostalo je balast. Pri se bi moraš samo razčistit kaj želiš od vsega tega, da ne boš na koncu 2. violina, ali pa se boš lahko sprijazni z zavrnitvjio, lai ti bo vsec morebitna kratka romanca itd, pac mal pretehtas scenarije in ugotoviš če je to to. Pa po drugi strani sploh ne razmisljat prevec. Ce ti je vsec ti je vsec, pa 100 fantov gor ali dol.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:

ti si samski in imaš ustavno pravico da pecaš kogarkoli. V bistvu je na njej a se bo ukvarjala s teboj ali ne.




Se podpišem pod tole. On lahko osvaja katero koli punco želi, ne glede na to a je zasedena ali ne. Tukaj je na stvari ŽENSKE da prekine s tem kar počne(ta) oz. da nakaže da ne bo iz tega kruha moke, oz. obratno.



Ne razumem nekaterih replik oseb na forumu (skorpy, ...) ko pravijo "prste stran". ZAKAJ?

Če je v tem primeru ženska tako bedna da se pusti osvajati in celo daje enake signale nazaj... potem ne vem zakaj bi se moral fant držati nazaj.





Če bi se to meni zgodilo (oz. se je že) in če bi imel možnost spoznati tega fanta, bi mu verjetno čestital in mu častil piVo, ker je "Jack" da mu je uspelo osvojiti.

Njej bi pa rekel da je navadna cipa.











Disclaimer: Enak postopek priporočam v obratni situaciji, t.j. ko je osvajana oseba moški in ko ga osvaja ženska. Tako da ne bi mislili da imam dvojna merila.
 
Nazadnje urejeno: