Žensk se ne tepe, razen kadar se je jih, Oziroma če ženska udari je vse ok...

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
prvo bo nogometaš, potem bo pa imel kafić. hec mal

drugače pa sam nisem pisal v kontekstu da ga dejansko mora starš videt...ampak da je starševa odgovornost in s tem odg. za vzgojo. Če je starš dejansko za otroka na razpolago 3 do 4 ure na dan (od tega pa še vmes opravki, kavice in gledanje v telefon - pišem o povprečni mamici/ateju modernem) ... kdo fura na koncu večjo odgovornost..imho šola in vzgojitelji/učitelji... tak je pač to danes.

Ko je Jabe omenjala, da so otroci bili po cel dan zunaj, in smo se igral, noter šli sam na hrano pa takoj ven...ja, ampak pod odgovornostjo staršev, oni so dali napotke kako pa kaj za tisti čas. V starih časih so otroci bili s starši na njivi ali ob njej, in spet , starši so se na njih drli in jih vzgajali kakor pač so mogli, ne pa tretje osebe...

Tu se je zalomilo, oziroma tu smo.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
bolš žogo brcat k po zidancah špilat reče noske
razen za vas, dolenčki bolš da ste u zidanc k drugod, vas vsaj prenašat ni treba
Tipičen odziv enega brezveznika metelkovca, ki v vinogradu vidi samo pijačo. A je še kje več droge dopinga kot v športu?
To, da se v vinogradu lahko tudi gibaš, na to ne pomisliš? Samo pijančevanje ti gre po betici.
Ker se vam ne da ukvarjat z svojo lastno mularijo, ga pol raje stlačite v en fuzbal klub, kjer vam froca , namesto vas staršev, vzgaja en trener fuzbala, ki je skor po defoltu en južnjak od dol kjer je ovce pasel prej. In na to si celo ponosen. Svojo mularijo vzagajte samo v nekoristne brezveznike, da pol lahko v zrelih letih lahko postane samo nekakšen metelkovec al pa v kakšnih nevladnih organizacijah tipa Nika kovač, drek meša.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Se gibaš ja, da se lahko potem ceneje napiješ. Ali pa s po tvoje boljšo pijačo. V glavnem, da, pijančevanje.
Nimaš pojma kolk vinogradništvo stane. Veliko ceneje se ga nažirate in zakajate pa drogirate v kafičih in drugih beznicah, ki so skoraj obvezno locirane ob športnih štadionih. .
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
A vsak en šport ima? Ti pri tem vztrajaš? Pa ti maš tud en šport? Znate žogo brcat? Uaaaauuu..
A da bi kaj koristnega počel, to pa ne bi?

Seveda, sem napisala in se citiral si, ravnokar domov prisla z enega. Ja vztrajam. a je koristno ali ne... Hja, jaz mislim, da je, zato pa vztrajam. In tudi sama to pocnem. Od malega. Zivim pa ne od sporta in ne od transferjev takih in drugacnih, niti ni bil to nikdar namen. Da pa vztrajam, pa se trudim tudi, ko je kaj težko, medtem ko bi bilo lazje jamrat in/ali flaso nagibat - to ti pa sport da. Poleg ocitnega na prvo zogo, ko so ze vsi motorični debili, ker doma samo koristne zadeve počnejo. In na koncu zadovoljstvo ob uspehu. Modus operandi se prenese na vse aspekte zivljenja. Delo-->dosezek. Sport je pa dril. Ti si bil za to prikrajsan, zato si pa takole nadrkan pa zafrustriran kar naprej. pa za vse so drugi krivi
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Seveda, sem napisala in se citiral si, ravnokar domov prisla z enega. Ja vztrajam. a je koristno ali ne... Hja, jaz mislim, da je, zato pa vztrajam. In tudi sama to pocnem. Od malega. Zivim pa ne od sporta in ne od transferjev takih in drugacnih, niti ni bil to nikdar namen. Da pa vztrajam, pa se trudim tudi, ko je kaj težko, medtem ko bi bilo lazje jamrat in/ali flaso nagibat - to ti pa sport da. Poleg ocitnega na prvo zogo, ko so ze vsi motorični debili, ker doma samo koristne zadeve počnejo. In na koncu zadovoljstvo ob uspehu. Modus operandi se prenese na vse aspekte zivljenja. Delo-->dosezek. Sport je pa dril. Ti si bil za to prikrajsan, zato si pa takole nadrkan pa zafrustriran kar naprej. pa za vse so drugi krivi
Kakopak, motorična si. Motorična brezveznica. Najbolj pomembno ti je, da znaš ti pa tvoji otroci žogo spretno in poskočno brcat v mrežo.
Ko pa pride tak fuzbaler v službo, pa nič ne zna druzga kot športna poročila gledat, ker si ga namesto ročnih in umskih spretnosti raje učila žogat. Nešteto športnikov sem imel na praksi. Bolj zahojene in zavožene mularije od športnikov ni. Pravo olajšanje so kmečki otroci, ker so počeli koristne stvari.
Nič ni narobe, če poleg koristnega dela TUDI športaš. Ampak to naj bi bilo za zraven, poleg koristnega dela. Da ti je pa šport na prvem mestu, ker moraš revca samo froce okol taksirat, zvečer pa še ti na odbojko, to je pa nič drugega kot zapravljanje dragocenega časa in pahnitev froca v navadno življensko zgubo , ki bo lahko samo družbi v breme, ker za drugega sposoben ne bo. Bo pa motoričen družbeni parazit, to je pa res.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Viš, kako si hud. Zaradi enga foruma. Mrbit si prevec uspesen in zadovoljen, pa te pol takle iztiri. En otrok, ki popoldne malo zogo brca pa jaz brezveznica.
 
  • Haha
Reactions: sajkek

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Viš, kako si hud. Zaradi enga foruma. Mrbit si prevec uspesen in zadovoljen, pa te pol takle iztiri. En otrok, ki zogo brca pa jaz brezveznica.
A da sem hud? No ja, saj to mi marsikatera bejba reče.
Bi bil pa res upravičeno lahko hud, saj ti iz svojih otrok delaš nič druzga kot družbene priseske, katere bo morala država živet. Ker oni so žogobrcarji.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
pri fusbalu je samo haklc, da mora starš pravi trenutek ugotovit ali je otrok novi Messi ali pa povprečnež, ker če bo slednje, je potem zajebano. Starši pa on sam misli da bo, potem pa ni, pa je pri 20 plus šola nekje v 3pm in je dober za McDonalds burgerje flippat. Oziroma še ostane 5. avstrijska liga, za tisti par 100 €.

Poznam par pubecev, žal. Škoda. Bili sicer kar talenti, ampak, če ni preboja je trd pristanek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Viš, kako si hud. Zaradi enga foruma. Mrbit si prevec uspesen in zadovoljen, pa te pol takle iztiri. En otrok, ki popoldne malo zogo brca pa jaz brezveznica.
Pa še to sem se spomnil, ko že meni očitaš, da sem hud in da me to iztiri.
A je še kje več sovraštva in iztirjencev kot glih na športnih štadionskih tribunah? Drug drugemu jëbete mater, drug na drugegaga lajate in vpijete "ubi ga ubi sudju" pol po končanih tekmah pa še pol ulice razbijete. Maribor in Ljubljana se sovražita samo zaradi športa. Zagreb in Split ravno tako. Samo sovraštvo zarad žoganja. Ampak motorični pa so. Motorični dëbili.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
pri fusbalu je samo haklc, da mora starš pravi trenutek ugotovit ali je otrok novi Messi ali pa povprečnež, ker če bo slednje, je potem zajebano. Starši pa on sam misli da bo, potem pa ni, pa je pri 20 plus šola nekje v 3pm in je dober za McDonalds burgerje flippat. Oziroma še ostane 5. avstrijska liga, za tisti par 100 €.

Poznam par pubecev, žal. Škoda. Bili sicer kar talenti, ampak, če ni preboja je trd pristanek.
Večina staršev svoje otroke porine v šport samo za to, ker se jim ne da ukvarjat z njimi. Ne da se jim vzgajat svojih lastnih otrok. Zapelješ ga na trening, pa maš mir.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
pri fusbalu je samo haklc, da mora starš pravi trenutek ugotovit ali je otrok novi Messi ali pa povprečnež, ker če bo slednje, je potem zajebano. Starši pa on sam misli da bo, potem pa ni, pa je pri 20 plus šola nekje v 3pm in je dober za McDonalds burgerje flippat. Oziroma še ostane 5. avstrijska liga, za tisti par 100 €.

Poznam par pubecev, žal. Škoda. Bili sicer kar talenti, ampak, če ni preboja je trd pristanek.

Pri vsakem sportu je hakelc ambicij starsev. Se enkrat, cilj in namen ni biti profesionalni sportnik.