Žensk se ne tepe, razen kadar se je jih, Oziroma če ženska udari je vse ok...

Sem proti nasilju ampak punca je lepila slike punc in to golih. Reakcija ni primerna ampak očitno ta punca nima vse pošlihtano v piskru.

nagradno pitanje...omenjene so gole fotke..kje jih je dobila? namreč punce so koliko stare 13? to je po vsej verjetnosti pedofilija, če so bila dekleta gola (poudarek na če)

pa tudi kako so te fotke nastale in kje? Niso to več heci
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.380
5.896
113
pri taščici
Otroc imajo danes telegone ze pred 13 letom

Telefoni pa fotkice.
Je pa res, da se vsaj vcasih nismo goli sprehajal po garderobah telovadnic.
Zakaj se pa danes pa ne vem.
Zato ker se tusirajo po telovadbi?
Al so bile na kaksnem treningu.
Al se jim je samo fajn zdelo fotkat gole in je bila garderoba bokjsi plac kot pa kak wc...
Niso pa pomislile kam lahko grejo te fotke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: motofrik

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
Seveda vedno obstaja možnost. Trdim, če bi se starši več ukvarjali z lastnim otroci, jim privzgojili določene socialne norme zrele družbe, bi bilo tovrstnih ekscesov veliko manj oz bi se jih prej zaznalo. Tako pa imamo tovrstne izpade za katere je potrebno v prvi vrsti kriviti starše pa tudi šole, ker so postale brezzobi tiger. Policija bo zdaj opravila svoje delo do česar sploh ne bi smelo priti. Hočeš nočeš življenja teh mladih oseb so zdaj na prelomnici. Če bodo njihovi starši pravilno reagirali, jim lahko se pokažejo pravo pot. Se pa bojim, da bo madež ostal. Še posebej v današnjih časih, ko internet vse ve. En zadetek v Googlu je dovolj, da postaneš neprimeren.
na kratk- tuki smo...
ironija je še, da je bil freddy topli brat, pa je bil več deca, kot večina današnjih ********ic :valjamse:
pa ne pozabit, da je na desni na n-to potenco več samozavesti

1681627190037.png
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.452
9.194
113
na konc so otroci več časa v soli kot doma s starši. Tako da sola bi morala imeti vec besede pri vzgoji in s tem tudi vzgojne ukrepe in podobno... tako pa noben nobenmu ne sme nic rečt.
zlahtnica pred leti eno ucenko mal bolj trdo primla in jo peljala ravnatelju in tisti pedagoginji , ker je norela in se spravljala nad drugimi ucenci.... gotovo, starši naredili tako sranje. več mesecev.. epilog. ce se se enkrat naredi , da se obrne stran pa se naj otroc pojejo med seboj. in potem se njihovi starši.
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in ales85

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.751
2.362
113
Pomurje
Otroci več v šoli kot doma?

Mala je v sedmem razredu in vsak dan doma najpozneje do 13 ure.
Začnejo pa 8.20.

Zato pa je sila za 30 urni delavnik, ker drugače pregorijo
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.452
9.194
113
ti prides pa domov ob 16;00 ce imas ugodno srečo v zivljenju in otroka pelješ na dejavnost, potem pa poces spat. vidiš se ravno 2 do 3 ure... na dan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman in Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.926
5.463
113
Otroci več v šoli kot doma?

Mala je v sedmem razredu in vsak dan doma najpozneje do 13 ure.
Začnejo pa 8.20.

Zato pa je sila za 30 urni delavnik, ker drugače pregorijo
Ja....

Nekdo ki dela za trakom do 14h....pride domoL okol 15h-16h (trgovina...pošta....ljubavnica)

Nekdo ki dela v pisarni do 16h....pride domoL ob 17h....18h...

Ti ki si s.p......d.o.o......prideš pa kdaj? Ker si 24/7 v službi....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.926
5.463
113
Pač mislil sem opravke po službi.....lahko dam namesto pošte ali ljubice pa petrol....hofer....lidl
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.413
5.443
113
dejstvo je drugačno, žalostno ali ne, da od nekdaj otroci niso kaj dosti videli staršev. prvih par let do šole, potem pa četudi jih niso vozili ne vem kje povsod, kot jih danes, v "kontrolirano okolje", so bili otroci zunaj, vmes so pa 1x ali pa 2x jesti prišli. Tok vpletanja in nadzora nad življenji otrok, ko je danes, ni bilo nikdar poprej. tok ene želja, da so starši nonstop okoli njih in po možnosti, da bi bili "prijatelji" tudi ne. res je pa tudi, da danes kdaj niti starši nimajo izbire. ne smejo sami v šolo, če smejo, so pa še vseeno premalo stari, da bi mlajše brate in sestre pospremili, najstniki ne smejo sami na postaji čakati, čaka učitelj z njimi, da pridejo starši jih iskat, ker je bilo navodilo, da morajo starši priti, sam ne sme nič. vodi lud zbunjenog, dobesedno...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.413
5.443
113
Za svoje lahko povem. Vztrajam na tem, da ima vsak en sport. Vendar je pa po njihovi zelji. Ko pac imajo. Nisem pogojevala in gledala, da so na istem koncu ob isti uri, kar pa rezultira v tem, da sem popoldne taxi služba, ker zivimo pac tako, da drugace ne more iti, kot da jih vozimo. Najmlajši ima hvala bogu to zgolj 1x zaenkrat, ostala dva ze vsak dan. K temu prikljucis se moj sport vsak dan, pa sluzba vsak dan. In pol je dost vseeno kolikokrat grem v trgovino, ki pa jo opravim spotoma

No eden od njih se en instrument spila, ampak pride ucitelj na dom. Tako da ni treba vozit v glasbeno solo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Za svoje lahko povem. Vztrajam na tem, da ima vsak en sport. Vendar je pa po njihovi zelji. Ko pac imajo. Nisem pogojevala in gledala, da so na istem koncu ob isti uri, kar pa rezultira v tem, da sem popoldne taxi služba, ker zivimo pac tako, da drugace ne more iti, kot da jih vozimo. Najmlajši ima hvala bogu to zgolj 1x zaenkrat, ostala dva ze vsak dan. K temu prikljucis se moj sport vsak dan, pa sluzba vsak dan. In pol je dost vseeno kolikokrat grem v trgovino, ki pa jo opravim spotoma

No eden od njih se en instrument spila, ampak pride ucitelj na dom. Tako da ni treba vozit v glasbeno solo.
A vsak en šport ima? Ti pri tem vztrajaš? Pa ti maš tud en šport? Znate žogo brcat? Uaaaauuu..
A da bi kaj koristnega počel, to pa ne bi?