Žensk se ne tepe, razen kadar se je jih, Oziroma če ženska udari je vse ok...

kemb

Majstr
7. okt 2018
675
658
93
In teh staršev je na žalost precej. Njihov otrok že ni takšen, kot ga opisuje učitelj... pač so sončki...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.383
2.289
113
Sodnija? Seveda je stvar kar hitra, ko foter tiste tepene pride na šolo ali izven nje, s štango red delat!

Lahko kdo poveže te priimke z osebami z videa.
Mene zanima tista v belih hlačah s tisto t' veliko šauno. Una limka :)
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Sodnija? Seveda je stvar kar hitra, ko foter tiste tepene pride na šolo ali izven nje, s štango red delat!

Lahko kdo poveže te priimke z osebami z videa.
Mene zanima tista v belih hlačah s tisto t' veliko šauno. Una limka :)
Mene pa zanima, zakaj ni takoj kdo od "moških frajerjev" zadevo presekal in steral napadalke v...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo in Kamele0N

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.469
9.199
113
pa to je 7 al 8 razred pa credni nagon. sranje so itak naredile 2 do 3 punce. in kaj bo tu en grintav pubec naredil.
ce bi se pa kak odrasli poleg vmesal, bi pa itak fasal kazensko pa medijski linc, da jih je slatal. niso to vec 80esta.

Poznam par lokalnih punc te starosti, od vredu familij, pa jih luna tak nosi da samo vsi čakajo, da pac mine, dejansko sleepwalkerji, paralelni svet. hormoni prevzeli nadzor.
Doma še čakamo na to. smo blizu.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.880
1.331
113
pa to je 7 al 8 razred pa credni nagon. sranje so itak naredile 2 do 3 punce. in kaj bo tu en grintav pubec naredil.
ce bi se pa kak odrasli poleg vmesal, bi pa itak fasal kazensko pa medijski linc, da jih je slatal. niso to vec 80esta.

Poznam par lokalnih punc te starosti, od vredu familij, pa jih luna tak nosi da samo vsi čakajo, da pac mine, dejansko sleepwalkerji, paralelni svet. hormoni prevzeli nadzor.
Doma še čakamo na to. smo blizu.
Ja, če ni avtoritete, zaupanja in komunikacije je velika verjetnost za takšne scenarije.
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: BornSkeptic in sad

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.959
327
83
Ma to smo sami zafurali družbo, ker so samo še pravice in nobene odgovornosti več.

Ko smo mi v osnovni naredili kako sranje, pa daleč od takega nasilja. Nas je najprej prfoks usekal, potem zakoličil, razrednik pa še dodatno sankcioniral...ko se je doma to razvedelo, smo jih pa še doma fasal...pa mislim da smo odrasli v kar zrele ljudi
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.880
1.331
113
Vedno pac ne gre, pa si lahko se tako preprican.
Seveda vedno obstaja možnost. Trdim, če bi se starši več ukvarjali z lastnim otroci, jim privzgojili določene socialne norme zrele družbe, bi bilo tovrstnih ekscesov veliko manj oz bi se jih prej zaznalo. Tako pa imamo tovrstne izpade za katere je potrebno v prvi vrsti kriviti starše pa tudi šole, ker so postale brezzobi tiger. Policija bo zdaj opravila svoje delo do česar sploh ne bi smelo priti. Hočeš nočeš življenja teh mladih oseb so zdaj na prelomnici. Če bodo njihovi starši pravilno reagirali, jim lahko se pokažejo pravo pot. Se pa bojim, da bo madež ostal. Še posebej v današnjih časih, ko internet vse ve. En zadetek v Googlu je dovolj, da postaneš neprimeren.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Če je to res, potem jih je še premalo dobila. Vsi akterji bi mogli lepo za delo prijeti v kakem domu ostarelih, bolnici, na ulici,..... s tarši pa hitro šolo nardit kako biti starš. Eni starši so zafural vzgojo to je dejstvo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.003
5.218
113
Ma to smo sami zafurali družbo, ker so samo še pravice in nobene odgovornosti več.

Ko smo mi v osnovni naredili kako sranje, pa daleč od takega nasilja. Nas je najprej prfoks usekal, potem zakoličil, razrednik pa še dodatno sankcioniral...ko se je doma to razvedelo, smo jih pa še doma fasal...pa mislim da smo odrasli v kar zrele ljudi

Marsikomu se je zgodila krivica. In ti so potem vzgojili famozne sončke.

Metanje kred/ključev/žog v glavo. Tepsti z redovalnicami po glavi. Kričanja in nadiranja, da smo gnoj, da smrdimo... obtoževanja na izletih, da se je kradlo po trgovinah... avtomatsko boljše ocene in manjše kazni, če si imel prave starše... In potem si še doma nastradal zaradi takih partizanskih učiteljev.

Seveda bodo potem starši dvomili v šolstvo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85 in jest5

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Metanje kred/ključev/žog v glavo. Tepsti z redovalnicami po glavi.
No ja, to je bila pri nas klasika... Si se izognil al pa potrpel... Pa vsi smo še živi in kar nekaj naredili v življenju...
Kričanja in nadiranja, da smo gnoj, da smrdimo...
Tega nisem doživel nikoli...
obtoževanja na izletih, da se je kradlo po trgovinah...
Tega tudi nisem nikoli doživel... No, tega tudi nismo delali...
avtomatsko boljše ocene in manjše kazni, če si imel prave starše...
Kontra. Učenci s "pravimi" starši so morali biti za zgled in so marsikdaj dobili "po glavi", ker niso bili najboljši...
In potem si še doma nastradal zaradi takih partizanskih učiteljev.
Nikoli nastradal. Starši so mi samo rekli, naj bom boljši, "če ne"... Tisti "če ne" ni nikoli prišel...
Seveda bodo potem starši dvomili v šolstvo.
Takrat ne, učitelji so bili zakon za vzgojo in starši so se z njimi strinjali...
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
No ja, to je bila pri nas klasika... Si se izognil al pa potrpel... Pa vsi smo še živi in kar nekaj naredili v življenju...

Tega nisem doživel nikoli...

Tega tudi nisem nikoli doživel... No, tega tudi nismo delali...

Kontra. Učenci s "pravimi" starši so morali biti za zgled in so marsikdaj dobili "po glavi", ker niso bili najboljši...

Nikoli nastradal. Starši so mi samo rekli, naj bom boljši, "če ne"... Tisti "če ne" ni nikoli prišel...

Takrat ne, učitelji so bili zakon za vzgojo in starši so se z njimi strinjali...
Pac imas sreco ali pa nisi bil v tistih generacijah. Se je pa dogajalo kar precej.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.927
5.463
113
Pac imas sreco ali pa nisi bil v tistih generacijah. Se je pa dogajalo kar precej.
Že že...sem se preklofal čez OŠ kar fajn.....

Problemi so nastali nekje okol 1997....ko so se začel pojavlat boxerji.....pa gumijevke.....pol kasnej tud kaka pištolca (ponavad kak sine vojnog lica....z TTejcem)

Prej preden balkanske vojne niso pljusknile izbeglic k nam tega ni blo tolk....
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
Marsikomu se je zgodila krivica. In ti so potem vzgojili famozne sončke.

Metanje kred/ključev/žog v glavo. Tepsti z redovalnicami po glavi. Kričanja in nadiranja, da smo gnoj, da smrdimo... obtoževanja na izletih, da se je kradlo po trgovinah... avtomatsko boljše ocene in manjše kazni, če si imel prave starše... In potem si še doma nastradal zaradi takih partizanskih učiteljev.

Seveda bodo potem starši dvomili v šolstvo.
Ojoj, bogi. Te starši niso vzgajali? Si pričakoval, da te bo učitelj? Ti pa potem zaradi partizanskega učitelja vzgojil sončka. :eek: Koliko si star, če so te partizani učili?