Žensk se ne tepe, razen kadar se je jih, Oziroma če ženska udari je vse ok...

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
ma ne vem, fusbal se mi zdi taka specifika, ker vsak lahk špila fusbal in 99% pubecev v neki točki to trenira. Zato sem mislil.

Stardec pa neka huda travma v preteklosti očitno, bi bila zanimiva za raziskat.
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
Pa še to sem se spomnil, ko že meni očitaš, da sem hud in da me to iztiri.
A je še kje več sovraštva in iztirjencev kot glih na športnih štadionskih tribunah? Drug drugemu jëbete mater, drug na drugegaga lajate in vpijete "ubi ga ubi sudju" pol po končanih tekmah pa še pol ulice razbijete. Maribor in Ljubljana se sovražita samo zaradi športa. Zagreb in Split ravno tako. Samo sovraštvo zarad žoganja. Ampak motorični pa so. Motorični dëbili.
S tem se strinjam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
Večina staršev svoje otroke porine v šport samo za to, ker se jim ne da ukvarjat z njimi. Ne da se jim vzgajat svojih lastnih otrok. Zapelješ ga na trening, pa maš mir.
al mu daš pa vinograd.
dol po vaših koncih se itak sam z noži gonte gor pa dol. če je tavelk praznik gre tud s sekirco.
pol storilcev je cigotov, ostale pol pa "vinogradniki". Sicer jest nikol nisem delal razlik med nabiralci žlebov in vami ("staroselci"), to ste vsi mal pomešani med sabo

drgač pa ne bit tak negativc, no.
neki si se hvalu da maš dobr cvičk. jav ko bo, pa pridem iskat enih 10 litrov, mam eno rjasto ograjo za poštrihat, pa je treba prej rjo požgat.
 
  • Haha
Reactions: aljoman

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
ja to je pač eden od športov, kjer privabi največ splošne raje in s tem primitivcev, podobno je verjetno boks in podobne izvedenke (izvzete azijske borilne veščine).
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.336
5.366
113
Ta sport je popularen, ker ne zahteva veliko. Vsaka vas ima en travnik, mulc rabi zogo pa superge. Prakticno vsem dostopen. Vzame malo casa. Zato je popularen.

Ko se gremo pa aristokratske sporte tipa smucanja, ko jih po cel teden ni doma pa v soli pri 11 letih, to pa... Četudi si lahko privoscim, ne pustim.

Skupinski sporti z zogo so pac fantom tudi bolj zanimivi in posledično seveda - apel, dostopnost krajevna in cenovna in imas najbolj popularen sport. Vzami kaj od tega tega trojega prec, pa je ze manj gor vzet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
al mu daš pa vinograd.
dol po vaših koncih se itak sam z noži gonte gor pa dol. če je tavelk praznik gre tud s sekirco.
pol storilcev je cigotov, ostale pol pa "vinogradniki". Sicer jest nikol nisem delal razlik med nabiralci žlebov in vami ("staroselci"), to ste vsi mal pomešani med sabo

drgač pa ne bit tak negativc, no.
neki si se hvalu da maš dobr cvičk. jav ko bo, pa pridem iskat enih 10 litrov, mam eno rjasto ograjo za poštrihat, pa je treba prej rjo požgat.
A nimaš druge alternative kot žogo al pa vinograd?
Dej mulca nažen kosit, drva sekat, solato, krompir sadit, v štalo gnoj kidat, da bo videl kje meso raste in kako hrana nastane..... dej ga recimo med skavte, se bo naučil vsaj drva žagat, jamo kopat, ogenj zakurt, bo vsaj ločil smreko od konoplje.... Dej ga na rdeč križ, karitas... za prostovoljca, da bo videl kako so eni reveži. Dej ga med gasilce, da bo znal ljudem pomagat.....polno je koristnih del, ampak ne, moj se bo žogal, ker žoga je tisto pravo in bo potem, ko bo starejši, lahko na kavču s pirom v roki navijal za svojo reprezentanco in jëbal mater nasprotni ekipi.
 
  • Haha
Reactions: B81

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
najlepš je, ko men govoriš - moj mulc ne špila fuzbala
je pa gasilc, če te kej potolaž
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.916
278
83
tam ko se terc po tori rola
Otroc imajo danes telegone ze pred 13 letom

Telefoni pa fotkice.
Je pa res, da se vsaj vcasih nismo goli sprehajal po garderobah telovadnic.
Zakaj se pa danes pa ne vem.
Zato ker se tusirajo po telovadbi?
Al so bile na kaksnem treningu.
Al se jim je samo fajn zdelo fotkat gole in je bila garderoba bokjsi plac kot pa kak wc...
Niso pa pomislile kam lahko grejo te fotke.
...pravilno razmišljaš. Mule se napol gole fotkajo za razne svoje zaprte skupine, verjetno jih je dobila tam, so se malo sporekle (smrklovje pač), naprintala in nalepila.... če je bilo to to, kar verjamem, da je bilo tako.... In spet bom omenil dogodek izpred kakšnih desetih let- v službi gledamo deljeni mail ,ene fotke ''kao amaterke'', se slinimo...kar naenkrat pa eden izusti ''prekleta smrklja''... je bila njegova hčerka.... Tako, da..previdnost ni odveč. Ko je enkrat na spletu, četudi stokrat zakodirano v kakšni skupini...vse lahko pride na dan. Kot sodelavka, seveda sta se s tipom fotkala med aktom in drugače, potem pa dala računalnik na novo naložiti ''kolegu'', ki je bil molto inteligente in pregledal fotke in shranil na svoj disk. So se enkrat malo sporekli, pa jih je delil po mailu naokoli... Ženska je bila čisto na tleh...hotela menjati službo...zakaj, a tam pa jih niso videli? No, zdaj se je že pozabilo. Je pa res, vedno ko jo vidim, jo imam pred očmi golo....
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
absolutno.
sam najraj majo take bl zarukane, grde možače, k mu še plačujejo
win win win situacija, farmojšter tko mogoče usaj pusti otroke pr mer, pa tvojmu uradnemu fotru je bla pršparana sramota, ker ni mogu zarad cvička
ti si pa fant od fare
 
  • Haha
Reactions: Matey

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.731
2.345
113
Pomurje
Otroci so premalo v OŠ in preveč doma brez stašev.

Treningi, glazbene itd. niso zaradi sposobnosti otroka, ampak zaposlitve otroka v popoldanskem času.
Za piljenje samozavesti, odnosa do dela, sprejemenje različnih otrok v ekipnem športu.
Niti ene dejavnosti, ki sta jo začela v 1 razredu nista prekinila, pa sta v 7 in 9. Ne pustim zmišljevanja.

Včasih je bilo to druženje zastonj na igrišču, zdaj pa vse plačam.
Zato pa delam, da lahko plačam. Otrokom tudi vedno razlagam, da bodo morali z rokami delat 10ur+ če bodo hoteli imeti to, kar jim z ženo omogočama zdaj.
Če bodo bolj pri pameti, kar jaz nisem, bodo pa isto delo opravili v 6 urah ali celo manj, kot nekateri želijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey