kako osvojiti zasedeno?

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
hja... nek bi pripomnla glede teme... kako osvojiti zasedeno? ... Ammm... OK, tle ni enga in istga "recepta"... sam tko je... če ma bejba doma kar rabi, pol drgje ne bo iskala... ko bo že kaka komponenta manjkala... obstaja varianta, da bo ravnala nasprotno... Ljudje smo si različni in definitivno je odvisno od človeka, kok bo reagiral v določenih situacijah, al bo podlegel besedam šarmerja, itd. ...

Smo ljudje in delamo napake... tko da... NE zagovarjam varanja... trdim pa... da nikoli ne reci nikoli... živmu človeku se marsikej nardi... marsikej!!

Kar se v originalu tiče teme... če ti ona daje znake nazaj, lepe poglede, itd. ... pol veš da ji nek manjka, hehe... al te pa vleče za nos, ne...
wink-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
tale je ravno pravšnja za temo:

Janez Menart

Stara pesem

Ti ljubi druge,
jaz bom tebe ljubil,
saj nate stavil sem,
kar sem imel,
saj mnogokrat se mnog je že pogubil,
ker ljubil tisto je, kar ne bi smel.

Ti ljubi druge,
jaz bom tebe ljubil
in ti želel nezvestega moža,
da ti bi njega, on spet drugo ljubil,
in bi ti v ljubezni mlin zašla.

Ti ljubi njega, jaz bom tebe ljubil,
in tvoj preljubi drugo,
ti pa glej,
da tudi on bo tisto drugo izgubil
-in svet se bo vrtel lepo naprej.


Načeloma pa....zavisi kaj kdo od vaju išče oz. pričakuje...ali bi ona rada le flirtala (oz. se malo zabavala) ali ji sedanji tipček ni všeč pa ni rada (načeloma) menjala....in podobno pri tebi....ali iščeš f.u.k. al bi rad resno zvezo.

Moralizrat pa na tem mestu nima smisla...pač. če se ti zdi da bibil dotično tisti res pravi, se splača potrudit za njega - saj predno najdemo svojega, vedno zamenjamo par partnerjev da sploh ugotovimo kaj sami želimo in česar ne.

tako da....samo v napad
smile-1.gif
potem bo pa že ona odločala...ali ji sedanja zveza več pomeni ali ti (se pa zavedaj da se zadeve pogosto sprevržejo zgolj v romanco, ker masikdo, ki že ima neko ustaljeno življenje ni sposoben (oz. noče) le tega spreminjati in začeti spet od začetka.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Kaj pa takole, samo v razmislek... ok, želiš si bit z njo, čeprav je zasedena.
Hipotetično, rata ti, da pusti tipa zaradi tebe in začne s tabo. Ampak! Se ne boš nič vprašal, ok: ko se tipa naveliča, gre z drugim
13.gif

Ne vem no...

lp
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Ko se te naveliča, bo vsaka šla z drugim (in obratno, da ne bo kdo rekel, da sem seksist), drugače je nekaj narobe z njo. Ali jo pograbiš, ko je samska ali vezana, je čisto vseeno. Če pograbiš samsko, ravno tako ne bo "imuna" na naveličanje, ker noben človek ni.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Ok, narobe sem zastavil... Ciljal sem predvsem na dejstvo, da so nekateri nagnjeni k menjavanju, takoj ko se ponudi šansa, oziroma se ogrejejo za vsakega, ki jim ponudi šanso. Nikoli ni zadovoljstva s trenutnim, vsak naslednji je upanje na nekaj več. Zato ne vem, če bi bi želel bit s tako...
 

Blaz

Pripravnik
4. avg 2007
353
0
16
Ce se zavedas da si itak bolsi od konkurence, te cesa takega sploh ne rabi bit strah
smile-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Blaz pravi:
Ce se zavedas da si itak bolsi od konkurence, te cesa takega sploh ne rabi bit strah
smile-1.gif

za vsako metlo najde se štil oziroma zmeraj se najde nekdo ki je boljši od tebe...
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik Mantara pravi:
Tebi bi bilo všeč če bi ti kdo osvajal punco?

Se polnoma strinjam z tem vprašanjem !
Postavi se v njegovo kožo ... no morda nebi zvedel, da je skočila čez plot, ampak slej ko prej pride resnica na dan. Kako bi bilo tebi ?
Glede na to, da te opazuje in v primeru če bi jo povabil in bi med vama nastalo kaj več (za eno noč), potem tudi ona ni bogvekaj, ker to potem pomeni prevara, tako da ....

Jaz ti svetujem tako (v kolikor nisi že kaj storil):
Ostanita prijatelja ... če se full pogovarjata bodi brez skrbi, da ti bo povedala ko se bo z fantom razšla, takrat pa stopiš v akcijo.