kako osvojiti zasedeno?

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Take, ki imajo uradno enega oz. prvega fanta so itak znane po tem, da morajo sprobat še kakega tiča,..poznam tri, pa tudi ena ni bila zvesta...fantje jim dajejo varnost, prihodnost, ker so pač z njimi 5-10+ let, samo to ni dovolj,....rade bi si popestrile življenje, obenem pa se bojijo ostati brez njih, ki so jih tako vajene,....
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ooo lol, to se bolj boli.
cudi me zakaj obratnih primerov ne poznam :S res je tud da zenske ne znajo bit same, ce pa so, pa je v igri taka depresija in kronična zateženost ter smiljenje samo seb brez primiere. Zato v bistvu imajo vse tipa pa cetudi najvecji mimosunek na svetu.
Sicer sem pa pred kratkim srecal znanca, ki ima isti sindrom, ne zmore bit sam, in si najde (ker je sam pac tud smotan) najvecjo hitlerjevsko glupačo, ki ga nadira za vsako malnekost. Verjetno je to ze njegova petdeseta.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
pozabil sem omeniti, da je pri tistem prvem fantu tudi denar, vseeno je simpatija do denarja tudi močna, da bi clovek (zenska) kar vse tako kratkomalo pustila
wink-1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Zato, ker tipi, ki varajo podrejo bejbo in grejo naprej,...po večini se z njo ne zapletajo in si ne delajo problemov, ampak se izpraznejo in grejo novim zmagam naproti,...
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Glede na tega tvojega kolega... poznam podobno zgodbo, pa ti ja ne poznaš kakega Vladota?
hysterical-1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ne vem,...lahko ti povem samo iz opazovanj okolice,....ženska po večini prevara,ker ji pri partnerju primankje pozornosti, čustev...blablabla...in se po večini, ko prevarajo zaljubijo (oz. čustveno navežejo) v tistega s katerim so prevarale....nato še nekaj časa mutijo tam okoli, komplicirajo zadeve, imele bi oba, če bi se dalo, na koncu ali pustijo tipa in so z novim ali pa obdržijo tipa, odžagajo ljubimca in so "srečne" s tipom, dokler ne pride drug, ki jim pač pihne na dušo večkrat kot tip...to govorim za večino,...imaš tudi take, ki se po treh koktejlih požgejo z vsemi, s katerimi imajo priliko, samo takih ne poznam dosti.



Fantje pa prevarajo bolj sexualno,...vidijo miško, voljna je, prilika dela tatu, bejbe ni zraven, uno naskoči in pozabi....ljubice si najdejo šele v kasnejših letih, ko že imajo ustvarjene družine, ki jim dajo neko varnost, skuhano kosilo, oprane cote,...zakaj bi zamenjal udobje, ki ga dobi pri ženi? Namesto tega ima raje še eno vedno urejeno in nasmejano bejbo,ki mu nikoli ne teži, da mora prebelit strop in previt otroka, ampak ga zmasira, da fenomenalen BJ in ga spusti domov...



Tako jaz dojemam razlike,...kot sem rekla na podlagi labilnih oseb, ki se gibljejo okoli mene,...če je pa pravilno, pa ne vem..



Ps: še to bi dodala,...da razumem, da se zgodi, da se kljub temu, da si v vezi zaljubiš v nekoga drugega,...vsi smo ljudje s čustvi in če ti v vezi ne štima se to lahko zgodi in ne vem, zakaj ne bi poizkusil s to novo osebo,...zato tudi ne vidim razloga, zakaj avtor te teme ne bi poizkusil pri sodelavki,...bi bilo pa od nje fer, da se zjasni s kom želi biti prej preden se z obema začne tudi fizično zapletat...
 
Nazadnje urejeno:

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ja, okej, tako dalec se nisem spuscal..vse skup je varanje...razlog in nacin v osnovi sploh nista pomembna
wink-1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ja, se strinjam,...ni opravičila ne za en ne drug način,...

Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Kaj pa ženske, ki imajo pozornega moškega, in voljnega v postelji? Kakšen je potem izgovor?
confused-1.gif
Dolgčas? Nekaj novega? Itak to ni blo to?

Ne vem, bom vprašala prvo, ki bo tak primer
evil.gif
Samo, ugibala bi, da ji ni več zanimiv, izziv.....
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
A nista vidva kao skupaj in se vidita tudi v RL? Namreč tam bi se lahko pregovarjala kaj je kdo, ne pa tukaj
smirk-1.gif

Men se tud tole hecno zdi.
grin1.gif
Deluje malo nerdy.