Ločitev in delitev premoženja

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.558
6.162
113
Naprimer spremljati temo, kjer je govor o delitvi premoženja po ločitvi.



Da. S tem te (lahko) bivši partner jebe že med postopkom, če ti ostaneš v nepremičnini.



Če bi bilo to tako enostavno, bi to vsi počeli. :evil:

sad :stvar je kompleksna in od primera do primera različna. Vsekakor pa ne moreš kar prit do odvetnika in reč on(a) hoče polovico, zrihtajte da je ne dobi.

Vsi ki obsojate Carja; kaj pa, ko se baba odseli, zet pa ostane v hiši njenih staršev?

A si ti ta ZET?
Ne bo te na stara leta metala ven, saj za kakšno stvar si pa še uporaben.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Naj razjasnim malo:
Bivša je dobila pol hiše, ker je izplačala mojega brata. Takrat smo pri notarju naredili, kakor sem že napisal. Vsak z bivšo četrt hiše, pol je ostalo mami, po njeni smrti pa še vsak četrt, torej vsak bi imel pol hiše. Takrat se mi še sanjalo ni, kakšne načrte ima do tedaj najdažja. Potem pa je prišel dan, ko naenkrat ni bila več srečna z mano in s hišo, je rekla, da bo šla s sinom( 7 let) drugam in da naj si najdem drugo, da sem predober zanjo.... :obesise: Nekaj časa sem žaloval, potem sem si našel drugo in se preselil. Zaradi sina nočem preveč komplicirat, ampak glede na to, da jaz redno plačujem preživnino z zadnjimi ficki, ona pa živi v, tudi mojem, stanovanju, se mi zdi fer, da bi plačevala preživnino. Z njo se sicer zastopim ok, tudi ona z mojo mamo. Glede plačevanja stroškov ni problemov, koja mama pa v glavnem vzgaja in skrbi za mojega otroka. Sicer tudi s stiki ni problemov.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Aha, popolnoma drugacr, kot se je do zdaj zdelo.

Je pa ta izgovor res blesav "predober si zame".
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Čudno, da je potem še vedno sama... ;) :cool:

prav bi bilo, da ti nekaj plača. tudi če se lepo razumeta, kar je pohvalno zaradi otroka, bi ti lahko plačevala nekakšno uporabnino. najemnino bi načeloma moral prijavit podnajemnika, uporabnina bi pa morda bil pravi izraz.
 

B81

22. jul 2007
34.260
8.812
113
Tocno. To naredi ded, pa je potem nekaj casa sam. Zenska je previdnejsa :)
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
A da bi probal z žensko, ki ni opica pa ne gre? Takšno, na katero bi se prisesal ti nanjo, ne ona na tebe.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Nekateri tukaj takoj veste, da so vse ženske kur... in priseski, itd.
Tako kot, ko ste zgoraj takoj pljuvali nad Carjevo bivšo, potem se je pa ugotovilo, da je ODKUPILA bratov delež. Jeb.. ne in so se sanje o prisesku podrle.
Sicer tudi jaz pravim, da v veliki večini ženska že ima novega jebača, ko pusti nekoga, ampak vseeno je za obtoževanje fajn imeti vse informacije o konkretnem primeru, ne takoj ejakulirat na prvo žogo in na podlagi skromnega dela informacij.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Jo poznaš? Potem ne nakladaj, ker to dejansko delaš.
A je pripeljala novega dedca v bajto? Očitno še ni.
Ali seksa? To ni ne tvoj, ne moj, ne Carjev problem več. A je tako? In če seksa, to še ne pomeni, da je kurba ali krvava pod kožo. Je pošteno povedala Carju? Je in sta šla narazen. Torej? Kjer je sedaj problem? Ali ženska, ko se loči, mora v celibat?

Razen v tem, da bi bilo pošteno, da Carju pač nekaj plačuje ali pa se za toliko zmanjša preživnina. To je pa to.

Dej malo možgane vključi, preden ejakuliraš neke svoje predsodke naokrog.
 
Nazadnje urejeno: