Osvajanje (zbegane) punce

ta_pametni

Pripravnik
6. jan 2013
31
0
6
Torej lani jeseni sem spoznal eno bejbo. Sicer nisem imel namena se ukvarjat z njo, ampak mi je ona pošiljala signale, da sem ji zanimiv. Sicer sem izvedel, da ima fanta in sem si rekel, da se z njo ne mislim ukvarjati, ker imam (slabe) izkušnje z zasedenimi ženskami. Nakar enkrat zgodaj spomladi sem izvedel, da je postala samska. Potem sem se začel z njo ukvarjati. Sva se vedno bolj spoprijateljila... in po enem času sem si rekel, ok zdaj jo bom povabil na eno drinko. Nakar pride dan, ko opazim, da je ponovno z bivšim. Jaz samo WTF. Očitno jaz sem magnet za lajdre. Zdaj mi je zbegalo celotno situacijo. Po eni strani, bi jo rad skenslal kolker je dolga in široka, po drugi strani pa vseeno bi jo povabil na eno frendovsko drinko. Toliko, da ji jasno povem, da se zanimam za njo. Če bo sprejela, bom pač šel na drinko... da malo ocenim koliko je ura in kaj se ji sploh plete po glavi.. če me skensla pa jo skenslam tudi jaz. Sicer nimam nikakršnega namena se zaplest z njo, dokler ne bo imela razčiščeno z bivšim/sedanjim. Dejte mi povedat kaj si mislite in kaj bi mi lahko svetovali.

PS: Če kdo misli žaliti z otročjimi in prizadetimi komentarji, odjava je zgoraj desno.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Resno mislim: Da nisi morda ti zbegan? Ženske potrebujejo odločne moške, ki vedo kaj hočejo...

Ali boš speljal stvar, ali pa ti jo bo nekdo drug speljal...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Ne rabiš je kenslat, ker je že ona tebe. Tak se spravljaš zraven kakor lačni srat, zato pa si sedaj kjer si ...
 

ta_pametni

Pripravnik
6. jan 2013
31
0
6
No nevem, če bi bilo smiselno neki na horuk jo pecat in potem magari se z njo posexam, pa mi ponovno uleti z bivšim. Če spet neki z njim čara, bi se to tudi če bi jaz prej prletel. Pa bi bilo 100krat huje zame.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.369
4.367
113
49
Na sončni strani ALP
Pi*ka zamujena, ne vrne se nobena...
grims-1.gif


Ali pa - nategni in pobegni.
cheer.gif


Razen če ima Čak Norisa ali pa kakega mini Bruslija za bivšega/sedanjega...
evil.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
Potem sem se začel z njo ukvarjati. Sva se vedno bolj spoprijateljila... in po enem času sem si rekel, ok zdaj jo bom povabil na eno drinko.
Kako si se to z njo ukvarjal, da si jo šele po dolgem času povabil na pijačo? Drkal misleč nanjo?

Takoj se jo povabi na drink in takoj se pokaže namene, sicer si 123 frendzoned.
 

ta_pametni

Pripravnik
6. jan 2013
31
0
6
Nisem je še povabil na drinko :D Haha ... Fora je v tem, da ona je na delovnem mestu, kjer je več strank... in lahko razumeš, da je ne morem pred strankami spraševati za dejt. Ane? Vem, da na netu je vse mogoče in vse se da, ampak real life je malo drugačen.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zamudil itak. Ko jo pa boš nekoč drugi teden, te bo pa namočila kot posiljevalca ... nekako v onem stilu iz sosednje teme.

Zajebo si, drugič bodi bolj ažuren
tongue-1.gif
 

ta_pametni

Pripravnik
6. jan 2013
31
0
6
Jaz jo bom vprašu... pa bom videl kakšno reakcijo bo imela. Upam, da v čuzi imajo net, da poročam kako se je končalo :D Haha.


PS: Pa če spet neki z bivšim prčka, to še ne pomeni da je game over. Bivši po prej ali slej spet bivši. Vsaj po mojih izkušnjah.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz take ne bi povohal niti z levo nosnico! Če se je vmes dobila s prejšnjim, pomeni, da si ti zgolj nadomestilo. Zato si ne delaj utvar
frown-1.gif
.

Svet je poln lepih in mladih deklet ...
grims-1.gif
.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
Torej lani jeseni sem spoznal eno bejbo. Sicer nisem imel namena se ukvarjat z njo, ampak mi je ona pošiljala signale, da sem ji zanimiv. Sicer sem izvedel, da ima fanta in sem si rekel, da se z njo ne mislim ukvarjati, ker imam (slabe) izkušnje z zasedenimi ženskami. Nakar enkrat zgodaj spomladi sem izvedel, da je postala samska. Potem sem se začel z njo ukvarjati. Sva se vedno bolj spoprijateljila... in po enem času sem si rekel, ok zdaj jo bom povabil na eno drinko. Nakar pride dan, ko opazim, da je ponovno z bivšim. Jaz samo WTF. Očitno jaz sem magnet za lajdre. Zdaj mi je zbegalo celotno situacijo. Po eni strani, bi jo rad skenslal kolker je dolga in široka, po drugi strani pa vseeno bi jo povabil na eno frendovsko drinko. Toliko, da ji jasno povem, da se zanimam za njo. Če bo sprejela, bom pač šel na drinko... da malo ocenim koliko je ura in kaj se ji sploh plete po glavi.. če me skensla pa jo skenslam tudi jaz. Sicer nimam nikakršnega namena se zaplest z njo, dokler ne bo imela razčiščeno z bivšim/sedanjim. Dejte mi povedat kaj si mislite in kaj bi mi lahko svetovali.

PS: Če kdo misli žaliti z otročjimi in prizadetimi komentarji, odjava je zgoraj desno.

Si se zatipkal in si mislil napisat: Osvajanje punce, če si zbegan.

Miško, ti pejt na drinko, pa najd drugo, če je pa ta tok lepa, lahko pa to pelješ na drinko, se pa ne sekiraj preveč, če bo bo, če ne pa tud OK, jih je še dost okol.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
No nevem, če bi bilo smiselno neki na horuk jo pecat in potem magari se z njo posexam, pa mi ponovno uleti z bivšim. Če spet neki z njim čara, bi se to tudi če bi jaz prej prletel. Pa bi bilo 100krat huje zame.

Boš vsaj seksal, tud to je nekaj....pi.čka zamujena ne vrne se nobena
uf-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
Nisem je še povabil na drinko :D Haha ... Fora je v tem, da ona je na delovnem mestu, kjer je več strank... in lahko razumeš, da je ne morem pred strankami spraševati za dejt. Ane? Vem, da na netu je vse mogoče in vse se da, ampak real life je malo drugačen.

Real life, miško ne me smejat. Če je baba za je za, če ni pol ni, vmesne variante pa taki kot si ti poberete. Fuka nič, sam sekirancija.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
Torej lani jeseni sem spoznal eno bejbo. Sicer nisem imel namena se ukvarjat z njo, ampak mi je ona pošiljala signale, da sem ji zanimiv. Sicer sem izvedel, da ima fanta in sem si rekel, da se z njo ne mislim ukvarjati, ker imam (slabe) izkušnje z zasedenimi ženskami. Nakar enkrat zgodaj spomladi sem izvedel, da je postala samska. Potem sem se začel z njo ukvarjati. Sva se vedno bolj spoprijateljila... in po enem času sem si rekel, ok zdaj jo bom povabil na eno drinko. Nakar pride dan, ko opazim, da je ponovno z bivšim. Jaz samo WTF. Očitno jaz sem magnet za lajdre. Zdaj mi je zbegalo celotno situacijo. Po eni strani, bi jo rad skenslal kolker je dolga in široka, po drugi strani pa vseeno bi jo povabil na eno frendovsko drinko. Toliko, da ji jasno povem, da se zanimam za njo. Če bo sprejela, bom pač šel na drinko... da malo ocenim koliko je ura in kaj se ji sploh plete po glavi.. če me skensla pa jo skenslam tudi jaz. Sicer nimam nikakršnega namena se zaplest z njo, dokler ne bo imela razčiščeno z bivšim/sedanjim. Dejte mi povedat kaj si mislite in kaj bi mi lahko svetovali.

PS: Če kdo misli žaliti z otročjimi in prizadetimi komentarji, odjava je zgoraj desno.


Za v bodoče...

2x si prijazen z njo, pridržiš vrata, potegneš stol.....

3-ič pošlješ dick pick.... potem je pa konec ali se kaj zgodi. Škoda časa....
 

ta_pametni

Pripravnik
6. jan 2013
31
0
6
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
No nevem, če bi bilo smiselno neki na horuk jo pecat in potem magari se z njo posexam, pa mi ponovno uleti z bivšim. Če spet neki z njim čara, bi se to tudi če bi jaz prej prletel. Pa bi bilo 100krat huje zame.

Boš vsaj seksal, tud to je nekaj....pi.čka zamujena ne vrne se nobena
uf-1.gif

haha, ja waljda. onegavit z babo v katero si se zaljubil in potem kot strela iz jasnega se ti pojavi problem bivšega. Ma raje krepnem, kot da to dam čež.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Nick si spremeni, da ne boš še koga zavedel. (
13.gif
se zdim sam sebi trapast.)