bedaki na cesti

zakon

Guru
16. maj 2008
8.574
685
113
toti Maribor
Že od nekdaj nor na hitrost. Človek imel pred leti nesrečo s motorjem in so mu morali nogo odrezat. Nič ga ni k sebi spravilo.
 
Nazadnje urejeno:

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
Avto JE IMEL od marca letos ... sedaj ima razbitine in 1 človeško življenje na vesti ...
Je imel verjetno tudi kasko, tako da mu bo zavarovalnica povrnila stroške.
Če bi spil 2 pira, in se zaletel pri 50km/h mu jih nebi, No po predlogu Velova bi bil že en pir preveč, da bi kaj dobil povrnjeno.

Ampak zanimivo, tip goni 200+ ubije človeka, pa nihče ne piše o 10+-letnih kaznih, doživljenskih odvzemih izpita, da bi se takšno dejanje moralo štet za namerni umor....kot vedno nekateri pišejo, ko dobijo kakega pijanega, pa niti ni nujno, da koga ubije. Pa ko je pijača tudi pišete kot da bi se moralo štet kot namerno dejanje, ker si namenoma pil, a 200+ pa pelješ po nesreči, čisto slučajno, ne da bi vedel?

Pa bi v bistvu rešili eno življenje, če bi mu izpit trajno vzeli že pri njegovi prejšnji nesreči.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
kaj ti pomaga tovornjak, če je nastradal sopotnik...

Kje so bili tukaj velecenjeni asistenčni dodatki(idioti). Čist možno, da so prometno nesrečo povzročili asistenti za ohranjanje voznega pasu. Tudi meni se je že zgodilo, da sem prehiteval tovornjak pri(160 km/h) in mi je idiot od asistence za ohranjanje voznega pasu avto usmeril direkt v šleper(ker nisem dal levega smerokaza(ja bil sem len, ker za mano ni bilo žive duše vsaj par km))


Če bi vozili asistenčni sistemi bi med njim in tem šleparjem bilo prostora še za dva šleparja.
Nobena asistenca ti nebo pomagala če si idiot.

Tisti tvoj opis je malo za lase privlečen. Asistenca za ohranjanje voznega pasu te drži na pasu.
Torej ali nisi prehiteval tovornjaka ali pa si sam zavil v njega :)
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Kako po desni prehiteval, če je zbita desna, pol bi
Poznam oba nažalost, hitrost pa nad 250kmh in mokra cesta. Sicer ni deževalo, je pa bilo še mokro. Truplo je razrezalo na pol..

Avto pa je bil S63 AMG Coupe 2019.

Povedali so, da so 36 letnika izrezali ven in nadaljevali z oživljanjem...če bi bil na pol, dvomim, da bi dočakal prihod reševalcev?
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Aha torej je bil član društva, ki ga policija ne sme ustaviti. No saj takih je tam polno.

McGiver
A niso včasih učili branja v osnovni šoli, si šprical ?
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Če bi vozili asistenčni sistemi bi med njim in tem šleparjem bilo prostora še za dva šleparja.
Nobena asistenca ti nebo pomagala če si idiot.

Tisti tvoj opis je malo za lase privlečen. Asistenca za ohranjanje voznega pasu te drži na pasu.
Torej ali nisi prehiteval tovornjaka ali pa si sam zavil v njega :)

Pa probaj prehitevati(ali pa zaviti na drugi pas) po avtocesti (AVTOCESTI) brez smerokaza .Asistenca te drži na voznem pasu, ker nisi(nisem) vklopil levega smerokaza me je asistenca želela ohraniti na voznem pasu, kjer pa je bil tovornjak. Ja, itak mi je bilo oziroma mi je za življenje vseeno in namerno zavijam v tovornjake pri večjih hitrostih. Od tedaj vedno izklopim asistenco za ohranjanje voznega pasu zato ker je nadležna in svoje življenje zaupam sebi ne pa nekim napol dodelanim aplikacijam.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
koliko.. kdo je sploh omenil da JE imel asistenco vklopljeno? to je tvoja domneva. Stroj z 612KM se ne gre kolegu kazat kako delujejo asistenčni sistemi. Kaj ti ni jasno? in prehitevanje po desni? kako? hitrost 140? seveda. pametni ste, da glava peče.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Govorim o svojem primeru in kaj se lahko zgodi, če preveč zaupaš sodobnim pomagalom za vožnjo.

Kaj ti pomaga 612 konjev, če v glavi nimaš za pol atoma znanja glede kaj in kako deluje fizika pri hitrostih nad 200 km/h
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Ti pa nikoli ne pozabiš vklopiti smerokaze???? Se zgodi, da v določenih situacijah(v mojem primeru zeloooooo redko) pač ne vklopiš in to te lahko stane življenja, ker umetna inteligenca reagira drugače, kot razumen človek. Amen. Ne maram občutka, da nekdo drug vozi namesto mene, lahko me opozarja ni mi pa všeč, da mi volan dobesedno trga iz rok.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Avto JE IMEL od marca letos ... sedaj ima razbitine in 1 človeško življenje na vesti ...
Saj je kasko zavarovan. Drug mesec bo še hujšo mašino nabavil.
Kako po desni prehiteval, če je zbita desna, pol bi


Povedali so, da so 36 letnika izrezali ven in nadaljevali z oživljanjem...če bi bil na pol, dvomim, da bi dočakal prihod reševalcev?
Na eni od slik nepozornega fotografa gasilske brigade Mb je ležala odtrgana roka. Sliko so naknadno cenzurirali.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Ok roka, on piše, da je bilo truplo razrezano na pol, mediji pa, da so ga po izrezu oživljali...to mi nekako ne gre skupaj.