bedaki na cesti

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Narobe si bral, pa tudi na moja vprašanja pa tudi nisi odgovoril.

Ni prav, da je Velov odletel na tak način, kot je. Brez zapisnika da je bil pijan.
Tako bo čez par let iztožil vse plače za nazaj, pa še kakšno odškodnino.
To je darilo prijatelju policajev in Bratuškove, ki so namenoma naredili napake v postopku prenehanja delovnega razmerja.
Izjava neka priče, da se je majal, pa počena guma nista dovolj tehten razlog, da nekoga odpustijo. Da je na komunali potem odpadel sestanek, ker ni bil zmožen sodelovat pa ne bo nihče omenjal.

Javnost se je zgražala, politika pa se naredila všečno ljudem in ga odpustila. In prijatelju v stiski so najprej pomagali policaji, ki mu niso dali pihat, potem pa še prijatelji, ki so mu dali odpoved brez krivdnih razlogov. Tip je lepo povedal, da ni delal nič narobe, In ni dokazov, da bi karkoli narobe delal.

Skratka tip bo pokasiral vse plače za nazaj, pa odškodnino, pa nazaj ga bodo morali vzet. Ne sicer takoj, ampak dlje časa se bo tožba vlekla, več bo dobil za nič dela. Potem bo rekel Hvala policaji, ker pri meni niste našli zakonkih možnosti, da bi mi po nesreči dali pihat, ker vsem ostalim jo najdejo. Tudi domov pridejo in dajo v postelji pihat, če je treba.

Katera vprašanja? A zdej nej po netu iščem o Vilfanu in policiji? Hvala...mam pametnejše szvari za počet, ko da tule brskam in odgovoarjam enemu užaljencu ;-)
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO


ta je 100% vozil po predpisih.

Sam kaj napravi z avta hitrost. malo bolj bi se morali zavedati nevarnosti, ki so možne pri visokih hitrostih.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Zadnji teden ali dva na AC videvam same take nesreče, neki "ultrašportniki" razkantani čez celo avtocesto, če je best case scenarij je samo pleh zvit, pa kolona 5 km, tukaj se mi zdi da je šel sopotnik(-ca) po gobe ...

A provide pa zadnje mesece lovijo migrante pod Snežniškimi gozdovi in nimajo čas red delat na avtocestah? :rolleyes:
 

blazhh

Pripravnik
15. jan 2012
80
0
6
Poznam oba nažalost, hitrost pa nad 250kmh in mokra cesta. Sicer ni deževalo, je pa bilo še mokro. Truplo je razrezalo na pol..

Avto pa je bil S63 AMG Coupe 2019.
 
  • Žalosti me
Reactions: Matey

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Zadnji teden ali dva na AC videvam same take nesreče, neki "ultrašportniki" razkantani čez celo avtocesto, če je best case scenarij je samo pleh zvit, pa kolona 5 km, tukaj se mi zdi da je šel sopotnik(-ca) po gobe ...

A provide pa zadnje mesece lovijo migrante pod Snežniškimi gozdovi in nimajo čas red delat na avtocestah? :rolleyes:

Kaj ti bo provida, če nimaš pameti na pravem mestu. Provida ne more bit vsepovsod.

Čez vikend sem bil v Srbiji pa celo pot tja in nazaj nobenega incidenta na cestah. Tja in nazaj čez 1000 km. Danes v naš mali Sloveniji pa poka kot za stavo cel čas zaprte vse možne avtoceste v SLO zaradi prometnih nesreč (ne ob istem času) primorka, dolenjka, podravska, štajerska ni da ni.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
kaj ti pomaga tovornjak, če je nastradal sopotnik...

Kje so bili tukaj velecenjeni asistenčni dodatki(idioti). Čist možno, da so prometno nesrečo povzročili asistenti za ohranjanje voznega pasu. Tudi meni se je že zgodilo, da sem prehiteval tovornjak pri(160 km/h) in mi je idiot od asistence za ohranjanje voznega pasu avto usmeril direkt v šleper(ker nisem dal levega smerokaza(ja bil sem len, ker za mano ni bilo žive duše vsaj par km))
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Če greš na facebook profil gledat, vidiš da objavlja slike števca s hitrostjo tudi 270km/h. Pa z motorom pred leti že eno nogo izgubil, čez vikend so ga ravno iz bolnice spustili zaradi operacije po nesreči. Sicer pa na Ptuju znan kamikaza in fighter. Invalid tako in drugače ...
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: sistemik

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.894
113
pri taščici
Če greš na facebook profil gledat, vidiš da objavlja slike števca s hitrostjo tudi 270km/h. Pa z motorom pred leti že eno nogo izgubil, čez vikend so ga ravno iz bolnice spustili zaradi operacije po nesreči. Sicer pa na Ptuju znan kamikaza in fighter. Invalid tako in drugače ...
Sem ravno hotel vprašati, kaj delajo bergle na boku vozila.
Kaka kazen za voznika.
Pred vhod kjer zivi do konca življenja parkirati razbitino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky