bedaki na cesti

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO

ve se kdo lahko......

Iskreno upam, da sledijo sankcije kot pri običajnemu državljanu.

Mi je pa všeč #bojprotibacilom :)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Na SIOLu so imeli v naslovu članka še par minut nazaj napisano, da je "podžupan na AC zganjal vragolije" nato pa so po prejetem komentarju ali se zdaj tako reče konkretnemu zajebu javne osebe, ki mora biti vzor ostalim po hitrem postopku spremenili naslov v "močno opit vozil po avtocesti v nasprotno smer". V štartu se je torej bralo, kot da ne gre za nič posebnega, kaj šele smrtno nevarnega ampak tako to je v kolikor eden od prvorazrednih zajebe.
:cheer:Sloveeeenijaaaa, od kood leepoooote tvooojeeeeeee :cheer:
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
A ne bodo odpustil teh policajev ki so ga ustavili?

Če ne drugega jih lahko konkretno slišijo zato, ker so ga prepustili ženi, ki ga je lepo odpeljala domov namesto, da bi ga tako kot vse ostale lepo pospremili na policijsko postajo ter tam pridržali do iztreznitve tako kot bi storili z vsemi ostalimi v takem primeru.
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Če ne drugega jih lahko konkretno slišijo zato, ker so ga prepustili ženi, ki ga je lepo odpeljala domov namesto, da bi ga tako kot vse ostale lepo pospremili na policijsko postajo ter tam pridržali do iztreznitve tako kot bi storili z vsemi ostalimi v takem primeru.


Matey ni res, da vse ostale pa zaprejo. Preberi si zakon, če se poskrbi, da ga nekdo drug pelje domov ne rabiš zapirat človeka. Pa za dosti primerov vem, da se jih ni zaprlo. Tako, da ne vem, od kje ti ta podatek, da vse ostale pa zaprejo?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Zaprejo no...pridržijo do iztreznitve. Od kod podatek? Črna kronika in osebne izkušnje :zardelalter: Dobr pol da vem za kdaj drugič da me ne smejo pridržat v kolikor me lahko kdo pelje domov (čeprav dvomim, da bo še kdaj ta naslednjič, ti časi so mimo). :cheer:
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Zdej ali načrtno provociraš ali pa napol bereš... lahko te spustijo domov, če si zrihtaš prevoz. Poudarek je na LAHKO. Če pa brihtoliraš te pa z domačega dvorišča odpeljejo ;-)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
2 vikenda je že popolna zapora pa zgolj 2 kazni? Glede na to, koliko telet ne zastopi dveh besed (popolna zapora), bi definitivno lahko kaj več iztržili.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
2 vikenda je že popolna zapora pa zgolj 2 kazni? Glede na to, koliko telet ne zastopi dveh besed (popolna zapora), bi definitivno lahko kaj več iztržili.

samo zadnji vikend je bila popolna zapora... in je presenetilo policaje, ki so orisli ocitno sele cisto ob koncu zapore in so ujeli le dva taka, ki ne spostujeta prometne signalizacije... ali pa so vsi drugi bili VIP in so imuni na policijske ukrepe ;)
 

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
550
36
28
Kazen bi morali dobiti nesposobni gradbinci, ki niso sposobni v 2 mesecih narediti oz. preurediti krožišča.

V ponedeljek je cel Kranj stal, ker ga še niso zrihtali. Govori se da so "robniki" prenizki o_O

P.S. Ljudje smo pa itak ovce - en gre za njim pa vsi rinejo
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
V torek pa je bilo že vse normalno prevozno, kljub temu da je bil režim na krožnem enak.
 

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
550
36
28
Sej krožišče je bilo prevozno samo v smeri Kanja in Ljubljani - nisi moglel zaviti proti Škofji Loki ali Brdu.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
Sej krožišče je bilo prevozno samo v smeri Kanja in Ljubljani - nisi moglel zaviti proti Škofji Loki ali Brdu.

Ja, enako kot naslednji dan ko ni bilo nikjer več gužve. Torej zaprtje krožnega ni imelo kaj dosti opraviti s tem da je bil Kranj v ponedeljek totalno zabasan (res je bil).
 

Corvette

Majstr
6. nov 2008
399
264
63
Ne prbijajte na pamet - v ponedeljek je cel Kranj stal, ker je bila 12 km kolona od KR zahod do Brnika po AC v smeri Karavank, posledično se je precej prometa preusmerilo na lokalne ceste v smeri proti zahodu, svoje pa so dodale še nevihte popoldan.

Kar se mene tiče, so prenovo krožišča zrihtali bolje od pričakovanj - res pa je, da če ima človek nizka pričakovanja, ne more biti razočaran, je lahko samo pozitivno presenečen :) In s tega vidika je en zaprt vikend čisto sprejemljivo, kar se mene tiče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.331
955
113
Ne prbijajte na pamet - v ponedeljek je cel Kranj stal, ker je bila 12 km kolona od KR zahod do Brnika po AC v smeri Karavank, posledično se je precej prometa preusmerilo na lokalne ceste v smeri proti zahodu, svoje pa so dodale še nevihte popoldan.

Točno.

Sem pa danes okoli 15. ure že iz LJ smeri lahko zavil proti ŠKL.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.481
3.119
113
Se zgodi. Brežice.
20190904_195443.jpg