bedaki na cesti

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Se je zgleda pol sodnik preveril, pa je izločil dokaze, pa na koncu še sebe. Da jo bo za sigurno tip ja brez kazni odnesel...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
Zaščiteni mamilaši.
Tule, kolikor se bere članek, gre za napako policistov ob izvajanju postopka. In kolikor je nagravžno, če se izogne kazni, je nezakonito pridobljene dokaze pač treba izločit.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.357
298
83
Čudno sploh, da gre kdo v zapor, ko pa ga nikoli niso podučili o pravicah in ni prejel navodil za uporabo življenja, kako naj potem ve, kaj sme in kaj ne.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Se je zgleda pol sodnik preveril, pa je izločil dokaze, pa na koncu še sebe. Da jo bo za sigurno tip ja brez kazni odnesel...

sej mu bojo sorodniki sodil, a ni pr čefurjih tko? jebeš enmu mater pa navalijo k mutavi na telefon, valda bojo dej tega degena razsekal na komade pa fuknil psom. kukr so zmer glasni, druzga ne more bit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pbutec

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.841
-456
113
Tam je bila težava, da mu po enem ali 2 dneh po nesreči pa res nimaš več kaj dajat pihat. Bo že prišel na mino ..
Z Velovom so policaji govorili manj kot uro po nesreči. In so točno vedli, da je šel na komunalo, kjer je imel sestanek. In policaji so tudi rekli, da je z njimi sodeloval.
Koliko po nesreči pa je tisti čas, (če nekdo pobegne) da ni več zakonske podlage, da bi mu dali pihat ?

Ker ko je pihal Vilfan, je verjetno kar precej časa preteklo, da so prišli policaji, na mesto nesreče, tam izvedli postopek, dali prvič pihat, napisali zapisnik, potem da so ga peljali na postajo, tam izvedli postopek, mu dali pihal še 4x, no potem v četrto je pa le napihal pod mejo, kar je potem obveljalo. Verjetno je to kar nekaj časa trajalo kaj misliš koliko?
 
Nazadnje urejeno:

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Kakor sem jaz bral naj bi se to zgodilo že dan prej. Nisem se pa prav zanimal za to zdevo. V vsakem primeru je "odletel", kar je tudi prav.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.841
-456
113
Kakor sem jaz bral naj bi se to zgodilo že dan prej. Nisem se pa prav zanimal za to zdevo. V vsakem primeru je "odletel", kar je tudi prav.
Narobe si bral, pa tudi na moja vprašanja pa tudi nisi odgovoril.

Ni prav, da je Velov odletel na tak način, kot je. Brez zapisnika da je bil pijan.
Tako bo čez par let iztožil vse plače za nazaj, pa še kakšno odškodnino.
To je darilo prijatelju policajev in Bratuškove, ki so namenoma naredili napake v postopku prenehanja delovnega razmerja.
Izjava neka priče, da se je majal, pa počena guma nista dovolj tehten razlog, da nekoga odpustijo. Da je na komunali potem odpadel sestanek, ker ni bil zmožen sodelovat pa ne bo nihče omenjal.

Javnost se je zgražala, politika pa se naredila všečno ljudem in ga odpustila. In prijatelju v stiski so najprej pomagali policaji, ki mu niso dali pihat, potem pa še prijatelji, ki so mu dali odpoved brez krivdnih razlogov. Tip je lepo povedal, da ni delal nič narobe, In ni dokazov, da bi karkoli narobe delal.

Skratka tip bo pokasiral vse plače za nazaj, pa odškodnino, pa nazaj ga bodo morali vzet. Ne sicer takoj, ampak dlje časa se bo tožba vlekla, več bo dobil za nič dela. Potem bo rekel Hvala policaji, ker pri meni niste našli zakonkih možnosti, da bi mi po nesreči dali pihat, ker vsem ostalim jo najdejo. Tudi domov pridejo in dajo v postelji pihat, če je treba.

 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.841
-456
113
mirsi: in zakaj se je Velov potem skrival?
Skrival se je pred novinarji, Je že vedel, da se bi mu že preveč jezik zatikal ob njihovih vprašanjih, kaj misliš?
Policija je pa sama povedala, da je z njimi korektno sodeloval. Torej se pred policijo ni skrival.
PU Kranj: Velov je s policisti korektno sodeloval, ni pa pihal
.....je včeraj s policisti sodeloval, ni se izmikal, z njim je bil opravljen razgovor. Preizkus alkoholiziranosti z njim ni bil opravljen, ker niso bili izpolnjeni pogoji za odreditev preizkusa, ki ga policisti odredijo, če voznika ustavijo med vožnjo ali če je ta neposredno udeležen v prometni nesreči ....
vir: Delo