bedaki na cesti

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.331
113
Aja ne zagovarjaš ga ampak samo tako kot vedno pač malo popljuvaš po tistih oz, ki nismo tiho izpostavljamo določene zadeve? Torej se strinjaš, da bi kot poklicni voznik (ki je povzročil tako hudo nesrečo v takih okoliščinah da bi se jo preprečilo bolj kot ne brez problema) moral biti prej veliko bolj kot pa manj konkretno kaznovan, sploh glede na to, kako ga že na splošno poklicni vozniki serjejo po naših cestah? Potem pa OK, my bad.

p.s. kar se mojih kriterijev tiče pri poklicnih voznikih ni tolerance, enako kot je ni do recimo pijanih politikov v službenih avtomobilih. Nismo si vsi enaki.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova

jello

Guru
22. sep 2008
9.695
3.580
113
Naredil je napako. Posledice pa niso samo od njega odvisne ampak tudi od drugih okoliščin na katere sam ni imel vpliva (recimo na to da je bil kombi poln ljudi in ne krompirja).Tako je pri vseh stvareh v življenju.

Pljunil sem na nezmotljive papeže za katere se razglašate ob tujih nesrečah. Kaj ma veze al je poklicni voznik al ne. Še več drkajo po telefonih ker jim je vožnja služba.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.695
3.580
113
Mimo pisarne se mi vsake 3 minute pelje kamion. Devet od desetih šoferjev ima telefon v roki. Ko so na avtocesti je samo še hujše ker mislijo da jih nihče ne gleda in počnejo še druge stvari.

A ti imaš danes Jado mode na ful.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.695
3.580
113
In sedaj bo plačal zanjo v hotelu na Dobu ali Kopru. Kar je edino pravilno. Tisto leto bo imel čas razmišljati če ni bolje da gre za cestarja kot poklicnega voznika.
A zdaj je pa kar naenkrat Dob dovolj? A se niste še 3 poste nazaj strinjali da se truplo brca dokler je toplo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.921
5.461
113
To je zato ker imamo premilo policijo.....če bi imeli ITA karabinerje bi jih sedaj par gledalo v cev pa roke bi mel zvezane na hrbet in potem bi se počaaaas mogoče folk znal dostojno obnašat....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jado

jello

Guru
22. sep 2008
9.695
3.580
113
Iz tega posnetka sklepam, da je v tej sceni policistka morala zapreti cesto, da se bo jara gospoda lahko varno peljala čez kake pol ure mimo. Če bi bil jaz tam, bi tudi popizd..l. Tako v njeni vlogi in tudi, če mi ne pustila čez prehod v doglednem času na prazni cesti.

Zanimivo, če ne bi napisali da je cela drama, bi človek pomislil da se sploh nič ne dogaja (če odmislimo pms organke pregona). Že cel teden pred tem so opozarjali da bo ta dan v centru vse zaprto (čeprav potem niti ni bilo nobene panike). Če kljub temu rineš z avtom na miklošičevo si si pač sam kriv če se nekje zatakneš za pol ure.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.921
5.461
113
Če pešče še lahko razumem nekih 5%....kolesarjev ne morem.... Greš pač s kolesom po vzporedni ulici in ti to vzame dobesedno 30s dalj...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.695
3.580
113
Cesta je prazna, nikjer nikogar, logično da organke nihče ne jebe. Bolje da bi šla enega skadit v senco.