bedaki na cesti

Trupl0

Pripravnik
21. sep 2007
211
16
18
Gottschee

kje je tukaj sploh še kakšna avtoriteta s strani Policije? Zgleda, da jim preostane samo še pisanje kazni za prehitro vožnjo...

Lepo bi morali biti policisti zraven, vsakega ustavit, napisat kazni za neupoštevanja navodil policistke. Ampak kaj, ko bi se val sončkov ulil, da so bile kršene pravice bla bla bla.

To ko nekateri pišejo, da bi morala it enega skadit in še celo norčevanje iz policistke po spletu je pa zelo zelo narobe in kaže splošno spoštovanje do Policije.

Vsakdo bi lahko šel nekaj ulic levo desno in nato normalno naprej....Prvo morate pred svojim pragom pometat...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Cesta je prazna, nikjer nikogar, logično da organke nihče ne jebe. Bolje da bi šla enega skadit v senco.
Saj, če bi pa tisto sekundo pridrvela mimo vozila s prednostjo in naredila masaker, bi pa itak policistka bila vse kriva, ker še par sekund pred prihodom spušča folk čez cesto.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.564
113
Šur ja, samo še povej jim kam naj grejo po zalet, da se bodo lahko peljali več kot 40 km/h.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.564
113
Na vse je treba mislit, kaj pa če colin mcrae pripelje okol ovinka ravno ko gre vrtec na sprehodu narobe čez cesto.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Tisto sekundo pridrvela mimo? Saj tam ne morejo vozit 100 km/h ali vec... ce se peljejo "normalno" pa ni mogoce, da bi se v sekundi kar pojavili tam... Saj nima DeLoreanov :)
Ravno pred 1 mesecem sem srečal neko delegacijo politikov, ki so v Mariboru po Koroški cesti iz smeri Koroške proti centru, mimo študentskih domov skozi rdečo luč na semaforju drveli z najmanj 100km/h. Pa potem skozi rondo pri Štuku, kjer vsako sekundo gre pešec mimo. Ne vem, ko sem tistih par sekund opazoval to divjanje, sem pomislil, da je samo sreča bila, da takrat kakšna kura ni šla čez cesto. Škoda, da si posnetka s kamere nisem dol potegnil ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Tu gre bolj za odraz celotne družbe do takega "političnega vrha". Grem stavit da 80% ljudi je šlo čez cesto ZANALAŠČ samo zato ker si misli svoje o smetani na "vrhunskem srečanju".

Ko pride US ali USSR president bi pa nasprotniki 3x premislili ali želijo šus v glavo s strehe ali pa komolec med rebra s strani zakrinkanega agenta med množico - in se nebi izpostavljali. Stali pa bi tam ob cesti verniki (že 2h prej) z zastavicami in mahali idolu.

Skratka če bi bila zadeva resna v tistem križišču nebi bila (samo) policistka in pa garantirano nihče nebi hodil po cesti, ker se je prišel pa nek Juncker na par takratkih k Borčiju se pa še policistom zdi neumno tam stat.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.564
113
Tu gre bolj za odraz celotne družbe do takega "političnega vrha". Grem stavit da 80% ljudi je šlo čez cesto ZANALAŠČ samo zato ker si misli svoje o smetani na "vrhunskem srečanju".

Ko pride US ali USSR president bi pa nasprotniki 3x premislili ali želijo šus v glavo s strehe ali pa komolec med rebra s strani zakrinkanega agenta med množico - in se nebi izpostavljali. Stali pa bi tam ob cesti verniki (že 2h prej) z zastavicami in mahali idolu.

Skratka če bi bila zadeva resna v tistem križišču nebi bila (samo) policistka in pa garantirano nihče nebi hodil po cesti, ker se je prišel pa nek Juncker na par takratkih k Borčiju se pa še policistom zdi neumno tam stat.

No, težava tukaj ni v folku ampak v opici, ki se dnevno pači po instagramu. Tam naj bi mu pošiljali srčke in ga lajkali, ko se pelje po cesti mimo s spremstvom bi pa s puško red delal. šur ja.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
No, težava tukaj ni v folku ampak v opici, ki se dnevno pači po instagramu. Tam naj bi mu pošiljali srčke in ga lajkali, ko se pelje po cesti mimo s spremstvom bi pa s puško red delal. šur ja.

Sej nisem napisal kje je težava, to naj presodi vsak sam. Napisal sem da je to odraz odnosov med državljani (tudi policisti) RS in neko kvazismetano od politike.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.893
3.020
113
Ti lahko povem da nedolgo nazaj na glavnem križišču tivolske in dunajske ob 4h popoldne v gneči ni bilo nič drugače. Policistka v križišču usmerja promet pa je pol voznikov ne jebe. Bolj kot jim kaže naj ne rinejo v križišče ker je zabasano, anj jo upoštevajo. Pač vozniška kultura slovencev je v podnu.
 
Nazadnje urejeno:

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Saj verjetno ni bilo edino križišče zaprto - razen če so šli na sodišče. Drugače pa se kolesar po 30s in par prekrških znajde na drugem križišču z enakim problemom.
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
Ravno pred 1 mesecem sem srečal neko delegacijo politikov, ki so v Mariboru po Koroški cesti iz smeri Koroške proti centru, mimo študentskih domov skozi rdečo luč na semaforju drveli z najmanj 100km/h. Pa potem skozi rondo pri Štuku, kjer vsako sekundo gre pešec mimo. Ne vem, ko sem tistih par sekund opazoval to divjanje, sem pomislil, da je samo sreča bila, da takrat kakšna kura ni šla čez cesto. Škoda, da si posnetka s kamere nisem dol potegnil ...

Politiki imajo modro in rdečo lučko - absolutna prednost. Tudi če te povozi se ne bo ustavil. Ustavilo se bo spremljevalno vozilo. Zato ne mešat politike in reševalce. Reševalcem se mudi reševati življenja, politikom pa na kosilo ali pa vsaj na kakšno debato, kako rešiti Slovenijo.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Danes popoldne sem malo opazovala promet na Šmartinki in Kajuhovi. Nekateri (tudi vozniki) nimajo pojma o znakih, s katerimi policisti usmerjajo promet. Resno.