PROTIVLOMNA VRATA VAL ALI VOVKO

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.272
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Moti me ker na spletni strani ne najdem nobene pametne informacije. Nimam pa časa 1 uro po telefonu govorit glede tega.

Zvočna izolacija je sicer najpomembnejša, bolj kot 3. ali 4. protivlomna zaščita, digitalno kukalo in podobne zadeve. Tako da če se da to zmenit, me zanima.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
To pošlji mail ali pokliči. V zadnje pol leta smo trije vzeli pri njih in smo vsi zadovoljni. Nisem sicer nič dodatno glede zvočne izolacije, ampak tudi čez te se sliši konkretno manj kot pri prejšnjih.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.272
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
To pošlji mail ali pokliči. V zadnje pol leta smo trije vzeli pri njih in smo vsi zadovoljni. Nisem sicer nič dodatno glede zvočne izolacije, ampak tudi čez te se sliši konkretno manj kot pri prejšnjih.

Sem klical. Obupen odnos preko telefona, ki me je odvrnil od nadaljnjega naročila. Tisti, ki se je javil, se ni niti predstavil. Vpašam kam sem poklical oz. s kom govorim, pa on men ja koga ste pa klicali. Rečem Vlom glede proti vlomnih vrat. Pa blablabla.... da me zanima nakup, da ne dobim dovolj informacij preko interneta. In tišina.... rečem ok mi poveste kaj dobim za jurja? Reče vse. Rečem ja pa rabim malo več informacij za odločitev, kaj ta vse vključuje. Ja kaj vas pa zanima? Ja jebemu kdo prodaja vrata jaz ali ti? Ga vprašam, če mi lahko pove kakšna je zvočna izolacija? Pa zavzdihne, ja da lahko pove, kaj me pa zanima? rečem VSE. in začne govorit ipd.... in potem tiho. Vprašam kaj pa ostale lastnosti vrat? In spet ne ve kaj bi mi rekel.... mah dej no. Ena tistih firm, kjer moraš prosit, da pustiš tam denar.

Če sem se pa po prvem vtisu močno zmotil, se opravičujem. Ampak prvi vtis je bil porazen.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Zanimivo. Sam nisem imel te izkušnje... Tudi ko so prišli in na izmero in montažo vse OK.
Recimo so bili pri meni tudi iz Val-a, pa so bili dost bolj sitni glede nakupa kot pa vlom. Še danes mi pošiljajo "spam" da naj čimprej kupim dokler je "akcija"...
 

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Ga vprašam, če mi lahko pove kakšna je zvočna izolacija? Pa zavzdihne, ja da lahko pove, kaj me pa zanima?

To je najbolj pogosto vprašanje, ki jih že malo mori, saj se vsi obešajo na cifre v decibelih iz neta, ki jih imajo vsi nerealne in kakšen se tudi pritožuje po montaži, da ni pričakovanega efekta, zvok pa prihaja čez stene...
Zapelji se na Log in prosi za test zvoka s škatlo z vrati, ki so jo imeli na sejmu...
So pa vrata zelo spodobno narejena, boljša od večine certificiranih, ena redkih, ki so v celoti slovenski proizvod, pa še pri materialih se lahko zmišljuješ zaradi tega, od izolacije do debeline pleha...
In ne, ne delam tam, ampak že kar nekaj let sodelujemo, še iz časa Sušnika in sem brez najmanjše pripombe...
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.361
987
113
Celje
Obišči stran
Jst sem bil eden prvih tu gor, ki sem izpostavil vrata od Vloma nekje na začetku teme. Izgled in izdelava vrat je še vedno daleč pred konkurenco. Imam vgrajena sedaj kakšna 4 leta in sem še vedno zadovoljen in brez pripomb. Kasneje so še trije prijatelji naročili pri njih in vsi so bili zadovoljni. Lahko pa da so se pokvarili, to pa ne bom rekel.

p.s. nisem povezan z njimi, sem samo uporabnik
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik igi pravi:
Jst sem bil eden prvih tu gor, ki sem izpostavil vrata od Vloma nekje na začetku teme. Izgled in izdelava vrat je še vedno daleč pred konkurenco. Imam vgrajena sedaj kakšna 4 leta in sem še vedno zadovoljen in brez pripomb. Kasneje so še trije prijatelji naročili pri njih in vsi so bili zadovoljni. Lahko pa da so se pokvarili, to pa ne bom rekel.

p.s. nisem povezan z njimi, sem samo uporabnik

Ni tega en mesec nazaj ko so jih montirali pri bratu. Vse BP.
 
Veseli nas, da se je na forumu razvila takšna debata o protivlomnih vratih. Lepo da ima vsak svoje mnenje in svojega favorita. Ker se zavedamo, da je za najboljšo odločitev najprej potrebno zbrati kar se da veliko informacij, smo pripravili novo spletno stran, na kateri lahko najdete še večjo količino informacij kot doslej. Nova spletna stran se nahaja na naslovu www.protivlomna-vrata.com, če pa imate še kakšno dodatno vprašanje, pa vas vabimo da nas pokličete na brezplačno številko 080 30 09, kjer vam bodo pomagali naši strokovnjaki, ki nikakor niso neprijazni
smile-1.gif
 

dugi

Fizikalc
2. sep 2011
214
43
28
ljubljana
Danes zmontirali pri nas protivlomna vrata VLOM. Barva zunanjosti hrast melody. Izredno zadovoljen z natančnostjo montaže.
2233748-IMG_2381.JPG
 

Priponke

  • 2233748-IMG_2381.JPG
    2233748-IMG_2381.JPG
    93,3 KB · Ogledi: 548
Nazadnje urejeno:

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
a majo te firme na pohistvenem sejmu kake popuste?
moram menjat vhodna vrata, pa lahko se par mesecev pocakam, ce to pomeni prisparan kak euro.
in katera se najbolj splaca? ne rabim nic ekstra, osnovna protivlomna vrata v stanovanje v bloku pac.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
pred točno enim letom vzel vrata pri Vlomu, super zadovoljen, vse BP, čeprav imam ponavadi težave pri odločanju sem pri tej zadevi zadovoljen, da sem izbral njih. Glavni cilj mi je bila zvočna izolacija, ker to mi je šlo res na jetra pri starih vratih. No kar se tiče zvočne izolativnosti sem 100% zadovoljen (pa tudi glede ostalih stvari, ampak ta zvok mi je res najedal).

Slika notranje barve (desno so stara notranja vrata)



Pa še primerjava barve za zunanji del vhodnih vrat
 

gufy

Pripravnik
11. apr 2009
616
17
18
Kakšne so zdej cene za taka vrata? Ja, vem da je odvisno od dimenzije ampak vseeno...