PROTIVLOMNA VRATA VAL ALI VOVKO

Stranka

Zelenc'
19. feb 2018
1
0
1
Pozdravljeni,

Naj dodam še jaz svoje mnenje in izkušnje na nekatere navedene firme.

VLOM [/COLOR]
- Imamo doma njihova vrata, ki so narejena lepo a to je tudi vse. Vse uničijo z svojim odnosom do strank pred in po prodaji svojih izdelkov in storitev!
- Očitno imajo vsa njihova vrata luft kot navaja član v prispevku zgoraj in tudi nam je serviser prodajal isto teorijo.
- Pragove montirajo v drugačni barvi od barve vrat, kar zelo skazi sama vrata (pri nas so vrata temna - prag pa svetel). Prag je iz lepljene iverke, ki sedaj po nekaj letih že cveti od vlage. Iz pripetih fotografij zgoraj sem opazil, da takšen prag dajejo očitno vsem svojim strankam še danes.
- Izolacija je iz 100% iz stirodurja in ne volne.
- Njihov post prodajni servis je obupen, njihova servisna številka zvoni v prazno in ne vračajo klicev. Na materialne reklamacije se požvižgajte, saj vam bodo vse dodatno zaračunali in jih ne upoštevajo (ključavnice, cilindrični vložki,...).
- Njihov salon obratuje le po predhodnem naročilu, saj nikogar od zaposlenih ni v podjetju in to ti povedo šele, ko si na lokaciji sami.
- Prednost njihovih vrat je predvsem ta, da so narejena po meri in mislim da so edini, ki vrata naredijo tako, da ne izgubljate na širini vratne odprtine (ponekod podboji in vrata vzamejo cca 14cm).
Kakorkoli naj vas ne zavede njihovo dobro ime iz preteklosti, ko so pod takratnim imenom Sušnik in drugim vodstvom delovali na Viču!

VOVKO [/COLOR]
- Povem lahko le...prijaznost, strokovnost in predvsem hitra odzivnost na vprašanja in probleme njihovih strank.
- Zunanji detajli (vogali kril, velika in očem vidna tesnila,..) niso tako lepo obdelani kot pri konkurenci, so pa primerljivi ali celo boljši v sami notranji strukturi vrat (dodatna izolacija, več aktivnih in pasivnih zatičev,...).
- Odprti glede dodatnih želja njihovih strank. Predvsem mislim na dodatna mizarska dela in zakrivanje železne konstrukcije podbojev ter nasadil na notranji strani,…
- Ne zahtevajo takojšnjega predplačila ampak tri dni pred dostavo in montažo vrat!
- Glede post prodajnega servisa menim, da so v tej branži trenutno vodilni, saj po mojih informacijah prevzemajo tudi stranke, ki so ostale brez uradnega serviserja (VAL,…)

VAL
Zaključena zgodba in je ne rabim komentirati.

PIRNAR[/COLOR]
Še tega proizvajalca, ki je Wau med varnostnimi vrat in si sigurno zasluži, da ga pripnemo med omenjenimi. Ja na žalost med varnostnimi in ne protivlomni, kar me je malo zmotilo glede na njihov rang vrat!
Če bi v ponudbi imeli poleg hišnih tudi več stanovanjskih enokrilnih in protivlomnih vrat, bi se 1000% odločil za njihova vrata. Namreč že od vstopa v njihov res lep salon, je sledila prijaznost in strokovnost kot v kakšni banki ali res prestižnem avtomobilskem salonu.
Kar se tiče cene pa naj omenim le, da njihova vrata niso tako pretirano dražja od ostalih, ki jih omenjate. Njihova enokrilna vrata se prično od 1.400€ + a ta se z drugimi varnostnimi vrati za 800€+ ali protivlomnimi vrati za 1.290€+ po detajlih izdelave ne dajo primerjati.
Vodstvu Pirnarja bi vsekakor predlagal, da razmislijo o izdelavi protivlomnih vrat za več stanovanjske objekte, saj bi s tako lepo izdelanimi vrati zaprli usta vsem trenutnim ponudnikom in sigurno prevzeli sam vrh tudi na področju izdelave protivlomnih vrat.
 

dugi

Fizikalc
2. sep 2011
214
43
28
ljubljana
Kaj pa Megušar ali pa Krpan ali pa še cel kup ostalih ??

To zgoraj je zelo površno napisano,celo malo škodoželjno.
 

Zebdi

Fizikalc
11. dec 2017
434
137
43
Težko rečem za ostale, ampak jaz imam pri Vlomovih vratih prag v barvi vrat (montaža jeseni 2016), prav tako pa so se držali vsega, kar smo se dogovorili. Priznam pa, da nimam pojma, kakšna izolacija. Takrat sem izbiral med Vovkom in Vlomom, pa sem se odločil za Vlom zaradi nekoliko nižje cene(imeli so neko akcijo, 1080 EUR), krajšega roka vgradnje in pa zato, ker nisem hotel elektronskega kukala.
 

dugi

Fizikalc
2. sep 2011
214
43
28
ljubljana
Da ne bom preveč pristranski.Tudi sam imam zmontirana vrata Vlom iz razlogov,da so narejena po meri in ne prilagojena odprtini,prag ima iz 2 mm inoxa zaradi lažke vožnje čezenj z koleščki,za polnilo so mi obljubili kar smo se zmenili-upam,da je to tudi notri,elektronskega kukala mi niso vsiljevali,ampakj sem vzel navadnega,prav tako nisem želel vmesnega varovala-verižice oz.ploščatega dela.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Da ne odpiram nove teme, obujam staro, in sicer me zanima, če ima kdo izkušnje s protivlomnimi vrati http://www.protivlomna.si/ (Jaka Soršak s.p.).
Iščem sicer vrata za kletno shrambo v bloku, ampak zaradi večkratnih vlomov kljub višji ceni razmišljam o protivlomnih, drugače očitno ne bo miru. Čakam še nekaj drugih ponudb, da vidim kakšne so opcije. Zaenkrat je zgoraj omenjeni še najbolj odziven, nisem pa našel kaj dosti feedbacka kupcev, zato bi bile kakšne izkušnje iz prve roke dobrodošle.

Gl