garaža za 2 avta in nadstrešek

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
Zdravo!
Igram se z mislijo, da bi si postavil zaprto garažo za dva avta in zraven še nadstrešek za en avto.

Najbolj pomembno vprašanje:
kako NAJCENEJE in NAJENOSTAVNEJE priti čez (glede dokumentacije), ker material je material.

Delalo bi se z lastnimi resursi ob fraj dnevih.

nekako sem si zamislil ali situacijo 1:


najbolj se nagibam oz. želim narediti situacijo 2:


aja tista modra zadeva na desni strani je zunanja lučka , katera ne igra nobene vloge, sam zaradi lažje razpoznavnosti je narisana.

Ker je prišla sprememba glede GD me zanima, ali se splača narediti garažo do 30m2 potem pa lokacijsko info še za nadstrešek za en avto? s tem da bi bila streha povezana ampak ne na papirju

Ali je garaža 30m2 dovolj velika za dva avta recimo dva vw Tourana(ker je en doma, drugi je sicer manjši avto ampak vseen)?
Garaža bi bila brez oken izolirana z ene 5cm stiroporja, ampak bi poleg elek. dvižnih vrat na strani naredil še ena vhodna vrata za dostop v garažo.

Ali je že kateri delal kaj podobnega in kolko ga je prišla dokumentacija in kolko ga je prišlo vse skupaj.

Za vsa mnenja in predloge in pripombe.

Hvala in lp
matej_
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Hm, meni se zdi 30m2 "glih za glih". Sam imam nadstrešek za dva avta (7x6) in garažo za enega (5x4). Imam pa to že toliko let, da ti ne morem pomagati glede stroškov z dokumentacijo.