Denon mikro sistem D-M40

ToniSI

Zelenc'
29. dec 2015
10
0
1
Tole temo sem našel preko googla, ker tudi sam kupujem av receiver+za začetek 2 "bookshelf" zvočnika. (ampak več o tem kdaj drugič, ko bom našel kakšnega favorita za kupit)

kemarkone77, danes sem na bolhi iskal DENON, vse od 150 - 300€ in vmes se je našlo tudi tole:
http://www.bolha.com/avdio-in-...67&kw=denon

Morda ti bo reč zanimiva, ker si spraševal ravno po tej zadevi. Pa tudi kar nekaj ceneje je kot v trgovini.
Morda zveni, da sam sebi delam reklamo, pa ni tako, oglas namreč ni moj
smile-1.gif
 

kemarkone77

Pripravnik
3. jun 2011
145
8
18
Citat:
Uporabnik ToniSI pravi:
Tole temo sem našel preko googla, ker tudi sam kupujem av receiver+za začetek 2 "bookshelf" zvočnika. (ampak več o tem kdaj drugič, ko bom našel kakšnega favorita za kupit)

kemarkone77, danes sem na bolhi iskal DENON, vse od 150 - 300€ in vmes se je našlo tudi tole:
http://www.bolha.com/avdio-in-...67&kw=denon

Morda ti bo reč zanimiva, ker si spraševal ravno po tej zadevi. Pa tudi kar nekaj ceneje je kot v trgovini.
Morda zveni, da sam sebi delam reklamo, pa ni tako, oglas namreč ni moj
smile-1.gif

Hvala za namig, sem pogledal oglas, vendar nikjer ne najdem nobenega kontakta, tako da je najbrž zadeva že prodana po mojem.

Kateri sisteme pa gledaš drugače? Do katerega ranga bi šel? Jaz še nisem ničesar kupil, bom najbrž po novem letu, mi je pa še vedno prva izbira za nakup Denon.
 

ToniSI

Zelenc'
29. dec 2015
10
0
1
Rad bi dobil en rabljen receiver okrog 250€, mi je pa kar pogoj da ima ethernet. Gledam pa na bolhi in na nemškem ebayu. Firme pa, Yamaha, Sony, Denon, Marantz, Harman, Onkyo.
Tudi zvočnike bom vzel rabljene, za začetek 2 prednja, potem pa počasi še ostale.
Mimogrede še vprašanje za ostale - a je bas na trosistemcih dovolj močan da ni potrebno imeti posebnega zvočnika?
Če je woofer posebej, ali rabi svoje napajanje?
Sicer mi verjetno ne bo uspelo stlačit trosistemca v dnevno, bo zelo verjetno dvosistemc in woofer.
Za prednja dva bo po moje treba dat tam okrog 200 do 250€.
Za kaj več pač trenutno ni...

..glede oglasa pa če ti je reč interesantna se prijavi na bolho in mu pošlji "bolha message"
 

ToniSI

Zelenc'
29. dec 2015
10
0
1
Ne bo povsem držalo. Pošlješ mu bolha message, na mail pa dobiš le obvestilo da te čaka sporočilo na bolhi, ter prvih nekaj besed tega sporočila.
 

kemarkone77

Pripravnik
3. jun 2011
145
8
18
No, končno je padla odločitev in sem naročil omenjeni sistem Denon D-M40, skupaj z original zvočniki. Kupil sem preko bolhe nov sistem za 319 €, ToniSl hvala za namig.

V četrtek ga dobim, bom poročal kakšni bodo vtisi. Upam, da pozitivni, glede na vse prebrane teste
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Jaz sem se pa za Onkyo tx 8150 odločil.
Denon je kul, samo žal prešvoh za moje zvočnike.
Kar se funkcionalnosti tiče je onkyo vrhunski. Sploh ne vem, zakaj je zraven daljinec, ker vse upravljam prek telefona. Kar mi je bila ena izmed glavnih postavk pri odločitvi za nakup.
No, pa saj že v štartu nimaš kaj dosti izbire, če iščeš wifi in 2.1 receiver z vsaj 80wrms. Zvok je pa tudi fenomenalen, samo na žalost sosedov je potrebno precej na glas poslušat, da pridejo vsi glasovni bonbončki na plano
grin1.gif
 

kemarkone77

Pripravnik
3. jun 2011
145
8
18
Citat:
Uporabnik upiwaly pravi:
Jaz sem se pa za Onkyo tx 8150 odločil.
Denon je kul, samo žal prešvoh za moje zvočnike.
Kar se funkcionalnosti tiče je onkyo vrhunski. Sploh ne vem, zakaj je zraven daljinec, ker vse upravljam prek telefona. Kar mi je bila ena izmed glavnih postavk pri odločitvi za nakup.
No, pa saj že v štartu nimaš kaj dosti izbire, če iščeš wifi in 2.1 receiver z vsaj 80wrms. Zvok je pa tudi fenomenalen, samo na žalost sosedov je potrebno precej na glas poslušat, da pridejo vsi glasovni bonbončki na plano
grin1.gif

Super si se odločil, vidim, da je to oreng zadeva
aplauz.gif


Za mene mislim, da bo trenutno tale Denon mikro sistem kar zadostoval, glede na to, da imam v hiši še 2-letno hčerko, tko da se bo glasba poslušala bolj na tiho. Ko bo pa prilika, bom pa seveda sprobal moč tega sistema
cool-1.gif
Komi čakam, da ga dobim, pa sprobam.
 
Nazadnje urejeno:

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Ja saj točno to sem iskal. Tega je res malo.
Aja, pa pod nujno je bil tudi internet radio. Vrhunska zadeva. Nikoli ne zmanjka dobre glasbe
smile-1.gif

Če se ti zalušta lahko svojo muziko iz telefona streamaš, ali pa vtakneš usb, ni da ni.
Receiver postavljen na hladilniku, od nakupa se ga niti enkrat nisem dotaknil. Čista zmaga
smile-1.gif
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Fotru bi pljunil enega starega Technicsa ker ima gor priklopljen samo cd veksler. Jaz bi pa nanj priklopil zvok iz TVja, DVD playerja, HTPCja in internetnega radia. On ima nanj vezana dva Bose zvočnika, velika, 601 serija III.

Najde/priporoči kdo kakšna MAJHNA zvočnika, dva, za MAJHEN denar (nova ali rabljena) ki bosta dajala OK zvok? Trenutno imam samo internetni radio vezan na creative inspire t3100 zvočnike z wooferjem. Za idejo kako majhne zvočnike iščem. In dokaz da nisem ravno audiofil. Prostora na omarici kjer je TV na levi in desni nažalost ni veliko.

Kaj bi torej lahko vzel?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Tist kar ti je všeč na € in oko.
Za mali denar in mali zvočniki si tam nekje kot si sedaj. Se sploh splača menjat?
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Ja, menjal bom ker kot pravim hočem priklopit več kot samo radio na zunanja zvočnika. Vzel bom pa kar fotrova Bose zvočnika. Ju bom že nekam stisnil za nekaj časa.
 

kemarkone77

Pripravnik
3. jun 2011
145
8
18
Denon DM40 je postavljen, igra odlično, zvok fenomenalen, skratka zelo zadovoljen. Ne morem verjet, da lahko prihaja tako čist zvok iz tko malega sistema. V bistvu je enota velika kot škatla čevljev hehe....

Zanima me, kateri kabel moram kupit za povezavo TV-ja in hi-fija?
 
Nazadnje urejeno:

TViG

Zelenc'
15. feb 2016
1
0
1
Vidim da je že mesec od zadnjega posta in bi rad vedel če so prvotni občutki navdušenja še prisotni?
Zanima me tudi, če si poskusil, kako se obnese priključen na računalnik (via toslink)?
 

kemarkone77

Pripravnik
3. jun 2011
145
8
18
Citat:
Uporabnik TViG pravi:
Vidim da je že mesec od zadnjega posta in bi rad vedel če so prvotni občutki navdušenja še prisotni?
Zanima me tudi, če si poskusil, kako se obnese priključen na računalnik (via toslink)?

Navdušenje še traja, zelo zadovoljen z sistemom, zvok odličen. Skratka, za ta denar več kot odličen nakup, hi-fi je vreden vsakega centa.
Na računalnik ga nisem priključil, imam pa priključen TV prek optičnega kabla in je zvok fantastičen
cheer.gif


Skratka, priporočam vsakomur
zmaga.gif