Sušilni stroj

B81

22. jul 2007
34.258
8.809
113
Gledate kaj na garancijo? tale beko ima neko beko garancijo, ki v recnici pokriva bolj malo, katere firme dajo kulturnih 5 let garancije? Ostalo niti ni toliko važno...
 
Gledate kaj na garancijo? tale beko ima neko beko garancijo, ki v recnici pokriva bolj malo, katere firme dajo kulturnih 5 let garancije? Ostalo niti ni toliko važno...

če je ne dajo se pozanimaj kakoo je z dokupom, oz če maš sklenenjeno zavarovanje stanovanja lahk to kar v sklopu zavarovanja urediš.

MIslim da je AEG, electrolux nekaj časa mel nazaj neke čarovnije okrog 5 letne garancije.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
AEG Electrolux na njihovi strani večkrat omenjajo 2 leti garancije + 3 leta jamstva, nekaj vrstic nižje pa že omenjajo 5 letno garancijo... Če je jamstvo potem res vprašanje kaj ti krijejo naslednja 3 leta...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
No, nam Beko še vedno dela...ko sem 1 leto nazaj spraševal, kaj naj kupim. Kriva je bila zaprta kopalnica in vroč zrak noter. Sedaj skoraj vedno (90%) sušimo pri odprtih. Perilo vedno suho na koncu...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Zahvalil bi se MieleFan-u za asistenco oz. da mi je po vrhunski ceni uredil nov sušilni stroj in to z brezplačno dostavno in vnosom po res vhunski ceni, ki je verjetno ne bi dobil nikjer niti v najboljših akcijah. Zelo vredu dečko, sam me je kontaktiral preko PM in mi ponudil pomoč pa čeprav ni imel popolnoma nič od tega. Toliko o tem, ker se spomnim iz različnih postov da ste bili določeni forumaši nesramni do njega, ko pa je treba kar narediti pa itak ni nikjer nikogar, vsi močni samo na gobcu :) :nazdravje:
 
Zahvalil bi se MieleFan-u za asistenco oz. da mi je po vrhunski ceni uredil nov sušilni stroj in to z brezplačno dostavno in vnosom po res vhunski ceni, ki je verjetno ne bi dobil nikjer niti v najboljših akcijah. Zelo vredu dečko, sam me je kontaktiral preko PM in mi ponudil pomoč pa čeprav ni imel popolnoma nič od tega. Toliko o tem, ker se spomnim iz različnih postov da ste bili določeni forumaši nesramni do njega, ko pa je treba kar narediti pa itak ni nikjer nikogar, vsi močni samo na gobcu :) :nazdravje:


najprej čestitke za nakup tudi iz moje strani. Mielefanu pa svaka čast za tak support

a lahk poveš kaj si/sta nabavla pa za kake šolde?
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
Vsak,si ne zasluži moje pomoči.Ker ste določeni brez karakterja totalno.Če,bi bil tko slab....Nebi zrihtal AvtoFunu,novo serijo sušilnega stroja.Po res ugodni ceni...Brez stroškov dostave in brez stroškov vnosa v stanovanje...Toliko...

AvtoFun...hvala za pohvale:nazdravje:.Naj ti služi na mnoga leta.Če še kdaj kaj rabiš...klikni...in bova uredila tako,kot sva sedaj za sušilca ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in AvtoFun

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Meni so Milkota ravno cca. 10 dni nazaj dobavili, težave z dobavo, očitno se Miele na polne prodaja. Suši res vrhunsko :zmaga:
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.871
8.894
113
EU
Težava z dobavo je zaradi zamud pri dobavi sestavnih delov iz Kitajske.
Korona virus in podobno. ;)
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Meni so Milkota ravno cca. 10 dni nazaj dobavili, težave z dobavo, očitno se Miele na polne prodaja. Suši res vrhunsko :zmaga:
No pa ajde, da ne bomo sam na hvaljenju: kako vrhunsko posuši cunje bolje kot moj Beko? Kva, so bolj suhe? Recimo, da so moje čist suhe, pol so tvoje kaj? Jih pretvori v prah? Jih še zloži, jih daš samo še v omaro? Al kaj? Res me zanima, da se drugič ne nategnem z (najmanj) 1 x cenejšim Bekotom?

Ker, če me prepričaš, ma MieleFan še eno stranko več :)
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.871
8.894
113
EU
Ko je napisal da posuši vrhunsko, pomeni da so cote suhe samo na vrhu. Spodaj so še mokre :D
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.782
6.066
113
Je že kdo posušil naprimer en zoken na zraku enega pa v sušilcu in jih primerjal med seboj? Jaz opažam da se zoken iz sušilca skrči za 2cm napram onemu iz zraka...
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver
I

Izbrisan uporabnik #9334

Šel sem kupit Mileta ... mislim da novembra lani. Pomivalca.

Ne vem če bom še kmalu šel k njim. Robo je bilo treba jit dvignit tja, na konec Brnčičeve, ... Schuler ali Schvaber ali kaj že zaena brezvezna neka skladiščna zadeva? Švarceneger ??? :sprasujemse:

Brez veze. Da sem svoj stroj dobil ven, sem porabil dve uri ter ena cela pet živčnega zloma. Vmes so me preverjali varnostniki vsaj 5 x, ko sem klical na Miele, so ugotovili, da so papirji zamešani ... nihče nič ne ve,

Kmalu me ne bo več k njim. Pa če se preimenujejo v Bule-mule.

Mašina dela kot treba. Toda ... ? :valjamse::valjamse::valjamse:
 
Nazadnje uredil moderator: