Sušilni stroj A ali B razred, toplotna črpalka?

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Pozna kdo tale stroj?

BEKO sušilni stroj DPU 8390 X
Kakšne so izkušnje, zanesljivost itd?
17758-icon_confused.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
951
113
Pred letom dni sem kupil Bekota DPU s topoltno čralko - 10%, mislim da se mojega modela ne prodaja več, šifre ne poznam na pamet. Zaenkrat zadovoljen, dela tako kot mora sušilni stroj delati.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Jaz sem se pa potem za klasičnega odločil, Beko. 270 EUR, B klasa porabe. Dela ko urca (tehnologija pa kot sem razstavil in čistil tako narejena, da se mimo tega kar je za spucat imho nima kaj za zamašit. Zarnkrat zadovoljen, računam da bo preteklo kar nekaj kondenza preden bom 300 EUR razlike v štromu porabil (recimo pri sušenju 3x tedensko). Drugače razen ene bosanske trenirke nič skrčenega (pri uni se pozna, pač Arizona press), nič uničenega od cunj. Zaenkrat zadovoljen. Edino hotel sem vodo v odtok namontirat direkt, pa ne gre. Navodila za isti model se priložena razlikujejo od tistih na netu, kjer kaže da naj bi bilo to mogoče. Seveda pa obstaja možnost da sem jaz malce tehnično cepljen, ampak sem probal vse 4 cevi spodaj zadajki se sploh vidijo, pa ne lede na to katero priklopim še vedno teče ali ven ali v posodo. Ampak to je postransko (sem mislil namontirati ker pač imam možnost, da odpade vsakokratno praznenje rezervoarja).
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik Yogi pravi:
Pred letom dni sem kupil Bekota DPU s topoltno čralko - 10%, mislim da se mojega modela ne prodaja več, šifre ne poznam na pamet. Zaenkrat zadovoljen, dela tako kot mora sušilni stroj delati.

Kakšen program uporabljate za sušenje? Ima enih 16+ programov?!
Malo berem navodila ker imam možnost dobit dokaj ugodno tale stroj...
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
951
113
2 programa: otroški in mešano.
grin1.gif
Verjamem da bi lahko kakšnega več, pa vendar prepustim te stvari nežnejšemu spolu...
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Hja.. Dokler je samo knof ON/OFF je OK, drugače pa...
evil.gif


Stroj je doma, navodila pa so poslali po e-pošti,
stupid-1.gif

Prvo sušenje je tudi šlo skozi BP. Mislim, da je za 590€ dokaj spodoben stroj.
zmaga.gif