Sušilni stroj

Gledate kaj na garancijo? tale beko ima neko beko garancijo, ki v recnici pokriva bolj malo, katere firme dajo kulturnih 5 let garancije? Ostalo niti ni toliko važno...
če je ne dajo se pozanimaj kakoo je z dokupom, oz če maš sklenenjeno zavarovanje stanovanja lahk to kar v sklopu zavarovanja urediš.

MIslim da je AEG, electrolux nekaj časa mel nazaj neke čarovnije okrog 5 letne garancije.

AvtoFun

Majstr
29. dec 2007
14.370
480
83
AEG Electrolux na njihovi strani večkrat omenjajo 2 leti garancije + 3 leta jamstva, nekaj vrstic nižje pa že omenjajo 5 letno garancijo... Če je jamstvo potem res vprašanje kaj ti krijejo naslednja 3 leta...

Cash

Majstr
19. avg 2007
6.731
443
83
No, nam Beko še vedno dela...ko sem 1 leto nazaj spraševal, kaj naj kupim. Kriva je bila zaprta kopalnica in vroč zrak noter. Sedaj skoraj vedno (90%) sušimo pri odprtih. Perilo vedno suho na koncu...

AvtoFun

Majstr
29. dec 2007
14.370
480
83
Zahvalil bi se MieleFan-u za asistenco oz. da mi je po vrhunski ceni uredil nov sušilni stroj in to z brezplačno dostavno in vnosom po res vhunski ceni, ki je verjetno ne bi dobil nikjer niti v najboljših akcijah. Zelo vredu dečko, sam me je kontaktiral preko PM in mi ponudil pomoč pa čeprav ni imel popolnoma nič od tega. Toliko o tem, ker se spomnim iz različnih postov da ste bili določeni forumaši nesramni do njega, ko pa je treba kar narediti pa itak ni nikjer nikogar, vsi močni samo na gobcu :) :nazdravje:

Zahvalil bi se MieleFan-u za asistenco oz. da mi je po vrhunski ceni uredil nov sušilni stroj in to z brezplačno dostavno in vnosom po res vhunski ceni, ki je verjetno ne bi dobil nikjer niti v najboljših akcijah. Zelo vredu dečko, sam me je kontaktiral preko PM in mi ponudil pomoč pa čeprav ni imel popolnoma nič od tega. Toliko o tem, ker se spomnim iz različnih postov da ste bili določeni forumaši nesramni do njega, ko pa je treba kar narediti pa itak ni nikjer nikogar, vsi močni samo na gobcu :) :nazdravje:

najprej čestitke za nakup tudi iz moje strani. Mielefanu pa svaka čast za tak support

a lahk poveš kaj si/sta nabavla pa za kake šolde?

MieleFan

Pripravnik
7. sep 2014
613
6
18
Vsak,si ne zasluži moje pomoči.Ker ste določeni brez karakterja totalno.Če,bi bil tko slab....Nebi zrihtal AvtoFunu,novo serijo sušilnega stroja.Po res ugodni ceni...Brez stroškov dostave in brez stroškov vnosa v stanovanje...Toliko...

AvtoFun...hvala za pohvale:nazdravje:.Naj ti služi na mnoga leta.Če še kdaj kaj rabiš...klikni...in bova uredila tako,kot sva sedaj za sušilca ;)

• Všeč mi je
Reactions: 8888 and AvtoFun

AvtoFun

Majstr
29. dec 2007
14.370
480
83
Meni so Milkota ravno cca. 10 dni nazaj dobavili, težave z dobavo, očitno se Miele na polne prodaja. Suši res vrhunsko :zmaga:

Gonzo

Majstr
1. sep 2007
4.867
356
83
EU
Težava z dobavo je zaradi zamud pri dobavi sestavnih delov iz Kitajske.
Korona virus in podobno. ;)