Še je pravica!!!

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik mimika pravi:
In kaj naj bi on naredil, ko si ti trobil in je že stal sredi ceste? Šel rikverc nazaj pred stop znak? Dost je, da mu malo potrobiš (toliko, da ve, da je zajebu), sicer ga samo še bolj živčnega narediš in potem še kakega izmed rumenih avtov izsili...
Ne, dovolj bi bilo šele, če bi šel do njega, ga iztrgal iz avta in mu ključe vrgel daleč proč od avta. Tip očitno ni dojemal najbolj osnovnih stvari okoli vožnje.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Elvir ti ga biksaš.
hysterical-1.gif
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
S tem snemanjem ne vem ce bi slo. A ni kao, da se mora tudi on strinjat, da se lahko stvar posname. Ker potem na sodiscu bi zagovornik njega samo, on se ni strinjal in posnetek ne velja 0.

Skoda da je popizdu. Sicer v takih trenutkih si res tezko miren. Tut sam enkrat ponoru, ko sta mami in ati posekali ovinek ceprav se je naprej videlo, da imata avto nasproti
crazy1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Evo, čedalje več primerov objestnosti starejše populacije....
 

sasosa

Pripravnik
1. sep 2007
224
0
16
Rudolfovo
Ne dolgo nazaj, relacija NM-Šentjernej pri gostilni Turk, z leve strani se priključuje cesta z Maharovca. Kolega z ženo se pelje pred mano (s seboj sem imel tudi ženo) in oba sva videla, da se po cesti z Maharovca približuje rumen avto(voznik že skoraj dedek in podobne starosti sopotnica). Nisva bila sigurna ali bo dedek ustavil ali ne, in glej ga zlomka on kar gre brez žmigavca, brez da bi malo obrnil glavo, z nezmanjšano hitrostjo na cesto in proti Šentjerneju (verjetno na sejem, in je preveč gruntal kaj bo vse kupil). Kolega pred menoj se mu je umikal desno, kolikor se je dalo in pa seveda gas (ima 1300ccm), da je ušel, jaz pa sem dedeku priletev na rit, malo potrobil, ga obvozil in nadaljeval vožnjo. Verejtno sta bila oba tudi gluha, kajti nobeden od njiju tudi trznil ni, ko sem trobil. Ni bilo ravno smrtno nevarno, ker smo ga spremljal, če ga pa nebi, pa bi naju oba s sopotnicama lahko precej poškodoval ali pa še kaj hujšega.
Tako zgleda vozijo starejši ljudje, kot da so popolnoma sami na cesti. Vedno je treba spremljat vse kar se premika levo in desno od sebe.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Tole bi pa lahko bilo zelo usodno, človek se vpraša kaj sploh še dela na cesti.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
[

Elvir, kakšne stvari pa ti privoščiš ljudem...
stupid-1.gif
in to še Policaj po poklicu , če se prav spomnim. Bog nas varji takih policajev......
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Mi smo eno tožbo dobili na ta način, da smo nekoga posneli govort (in to z N6310i
evil.gif
), pa se nam je na sodišču obrestoval..


Še vedno me pa zanima, kako je Elvir in toti poba krsil zakon...? Poznam tisti ovinek in dokler se sam nism skor poči v enega, tudi sam nism vedu, da je tm znak... Res je pa tud, da je bil takrat tisti znak prekrit z vejami drevesa in ga nisi videl...
Rabm kuponček za leva vrata, tko da....Kako je kršil zakon
evil.gif
?
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Ovca... ti si res ovca. Nekoga pretepsti in zbrcati za tebe ni kršitev zakona?
Ne pomagati nekomu, ki je bil napaden in mu posredovati podatke...?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
V tem priumeru je bil napaden mladinec....sicer verbalno njegov avto pa je bil deležen tudi fizične obdelave. Ali se ti v pretepe kar vmešavaš al kaj?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Ne štekate ? Če žid čudno pogleda arijca, in ga ta potem prelomi, je kriv žid. Jasna stvar !
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
V tem priumeru je bil napaden mladinec....sicer verbalno njegov avto pa je bil deležen tudi fizične obdelave. Ali se ti v pretepe kar vmešavaš al kaj?

Ti naj bi bil policaj? Zaradi takih kot si ti ni vicov o policajih!
Če bi poizkusil aktivirati kako celico v možganih bi morda dojel, da je fizični napad veliko hujši kot verbalni napad. Koliko ljudi je po zaporih zaradi verbalnega napada in koliko zaradi fizičnega napada?

In ne mešaj vmešavanje v pretep (kar bi se ti glede na to, da si policaj verjetno moral po službeni dolžnosti) in pomoč pretepenemu in prijavo incidenta ter pomoč pri identifikaciji povzročitelja.

Res so v ljubljani kriminalci vsi tisti, ki so jih čapci pretepli, ker so jih "postrani pogledali" ali pa, ker niso imeli čika.

Taki kot si ti nimajo v policiji kaj iskati. Sramota.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Čakaj, nisem bil takrat v službi, ne vem no, če ti v prostem času delaš za službo? Poleg tega je pa ata fasal samo eno okol kepe in dve brci....če bi ata obležal nezavesten, takrat bi že pogledal kako je z njim. Drugače pa se mi ni dalo vmešavat....Itak pa za tako plačo izven delavnika ne bom nič delal, ko jih šljivi....
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik tis pravi:

Ti naj bi bil policaj? Zaradi takih kot si ti ni vicov o policajih!

Elvir ni policaj. Elvir je komadir na policijski postaji, zato si ne bo mazal rok s takimi nepomembnimi prekrški in lažjimi incidenti. Elvir je zraven kadar se zaseže vsaj pet kil kokaina, zraven je bil ko so likvidirali Vesota, pa takrat ko je prišel Bush je bil v spremljevalnem vozilu, pa še to samo zato, de je lahko malo z BMW-jem driftal. Ko je prišel papež, takrat Elvir ni hotel biti v službi, ker so mu ravno prvorojenca obrezali, pa so bili že prej zmenjeni.
Tako da: ne se zajebavat z Elvirjem, ker on ima veze, pa se vam lahko "zgodi" kakšna nezgodica.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Čakaj, nisem bil takrat v službi, ne vem no, če ti v prostem času delaš za službo? Poleg tega je pa ata fasal samo eno okol kepe in dve brci....če bi ata obležal nezavesten, takrat bi že pogledal kako je z njim. Drugače pa se mi ni dalo vmešavat....Itak pa za tako plačo izven delavnika ne bom nič delal, ko jih šljivi....

No, če misliš, da si ravnav prav pejmo skupaj do tvojega poveljnika in predebatirajmo zadevo. In taki osebki imajo potem pooblastila...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Verjetno si sedaj razbral iz gretzkijevega sporočila, da sem poveljnik jaz sam....še dobro, da ne veste iz katere postaje sem...
wink-1.gif
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Verjetno si sedaj razbral iz gretzkijevega sporočila, da sem poveljnik jaz sam....še dobro, da ne veste iz katere postaje sem...
wink-1.gif

U fak... sem mislil, da imate poveljniki tudi svoje nadrejene.
Pa se očitno motim... ste očitno "šerifi", katerim nihče nič ne more. Kot v glupih ameriških filmih.