Povzročitelj je lagal v zapisniku nesreče

delter333

Guru
21. maj 2010
1.689
1.423
113
Notranjska
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
En mulo se mi je pozimi februarja zaletel v sprednji konec medtem ko je neprevidno rikvercal...

mulo se pelje po parkirišču, jest za njim, se mulo naenkrat ustavi, da v rikverc in hopa v moj avto. Pač ni pogledal, če je sploh kdo za njim (pa nisem bil čisto za njim, tko da nekaj varnostne je bilo). Mulo je izpit glih dobro naredil, pač neizkušen... Pride ven, ves skesan, ni problema, jest sm kriv, bom dal kuponček...

In valda nisva imela eu poročila, kličem na zavarovalnico, pa rečejo, da greva lahko izpolnit poročilo drugič na zavarovalnico. Ok, jest sem šel naslednji dan, mulo par dni kasneje... nakar dobim iz zavarovalnice poravnavo v 50% vrednosti škode. Napišem pritožbo, nakar oni predlagajo soočenje z avtomobili. Vmes je mulo avto prodal, jest pa tud svojega že zrihtal, tako da on je poklical, da ga ne bo, jest pa tud potem nisem hodil. No, in še vedno vztrajam na pritožbi, pa kličem mulota kaj je napisal v zapisnik, pa pravi da nič takega, kar bi mene okrivilo. Grem danes na zavarovalnico osebno pogledat kaj je spisal.... In napiše, da se ne počuti krivega, da sem jest prehitro pripeljal in se jest zaletel vanjga... Na zavarovalnici pravijo, da dokler on ne spremeni izjave ne morejo nič narest.

Sedaj se mulo seveda ne javlja na gsm....

Zdej mi ni jasno - kako lahko zavarovalnica kar zaključi primer brez da bi vsi udeleženci potrdili s podpisi nasprotnikov zapisnik? A mulota bo treba civilno tožit al kako?

Z eno staro kripo se mu rikverc zaleti v prednji del njegovega frišnega avta
hysterical-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
258
113
nope. laznjivi mulc me je spravil ob nekaj 100 evrov pa se zmeri ne vem kaj je imel on od tega...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Zadovoljstvo, da je "zj3bal sistem" in prišparal 15% bonifikacije. That should do the trick.